Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selam bu sıteyı gordugumde sızın baslıgınız benı cok ılgılendırdı... ve cok sevındım.benıde eklermısınız.benım esımdede morfolojı sorunu cıktı ve maalesef ne yapcagımız bılmıyorum dr sorun degıl bebiş olur dıyor.bakalım.hayırlısıyla herkesın bebısı olur ve benımde olur dua ederken bebiş ısteyen herkese dua edıyorum.allah herkesın yardımcısı olsun

merhaba kızlar.tatildeydim.ve inanamıcaksınız belki ama hayatımın en kötü en acı tatiliydimeyer tatile değilde cenazeye gitmişiz memlekete.

ANNEMi kaybettim çok acı bişi çooookkkk

canım benim çok üzüldüm çoksenağlamamekanı cennet olsun,sizede allah sabır versin.çok zor birşey anneyi kaybetmek heleki böyle ani bir şekildesenağlama böyle durumlarda kelimeler kifayetsiz kalıyor.emin ol sevincin sevincimiz,üzüntün üzüntümüzdür.acını bütün kalbimle hissettim.elimizdekilerin kıymetini,sevdiklerimizle beraber nefes aldığımız hergünün kıymetini bilmeliyiz.sana ve ailene allah çok büyük sabır versin.

aaaaaa ben bu ilacı sormamış olayım netten araştırdım cinsel gücü artırıcı ilaç falan yazıyo allah allah ya halbuki bu ilacı kullanıp hamile kalanlar yazmış ama CADIARZU

dogru olabilir cnm cinsel gucu arttirmasida olabilir yani
eskilerin bir lafi varmis mesela eger istekli cinsel iliski sonucu hamile kaldiysan oglunn kaydirigubbakcemile3
isteksiz bir cinsel iliskide hamile kaldiysan kizinkaydirigubbakcemile3

yani belkide cinsel gucun artisi spermleri cogaltabiliyor :uhm: yani bilemiyoruzkine
hamileler yazdiysa sormak lazim doktora yani boyle boyle birsey duyduk dogrumu acaba diye :içelim:

selam bu sıteyı gordugumde sızın baslıgınız benı cok ılgılendırdı... ve cok sevındım.benıde eklermısınız.benım esımdede morfolojı sorunu cıktı ve maalesef ne yapcagımız bılmıyorum dr sorun degıl bebiş olur dıyor.bakalım.hayırlısıyla herkesın bebısı olur ve benımde olur dua ederken bebiş ısteyen herkese dua edıyorum.allah herkesın yardımcısı olsun

selam canim hosgeldin hihoyyythihoyyyt
gecmis olsun cnm :teselli: hepimizin derdi ayni :çok üzgünüm:
tabiki ekler arkadasimiz a.s.
insallah rabbim en yakin zamanda hepimize cifter cifter bebisler verirhihoyyyt
Dualarimizi birbirimizden eksik etmeyelim insallah
Rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin

hoşgeldin canım.allah hepimizin kalbine göre versin.inşallah seninde hamiş haberini en kısa zamanda bu sitede paylaşırız.

kızlar tesadüfen bir sitedeki forumda gördüm sperm sayısı ve hızlılığını artıran arginmax diye bitkisel bir ilaç varmış daha önce duyan veya kullanan oldu mu?

canım bende siteden gördüm ve eşime aldık gnc den aldık ama pek faydasını görmedik ayrıca kullandığımız keçi boynuzu kürüde cinsel gücü arttırıyor ibrahim saraçoğlu söylemişti viegradan daha etkiliymiş yani doğal viegra diyordu herhalde spermler artarken sinsel güçte kendiliğinden artıyor olsun canım zararı yok bence:eek:

nevrosky canım eşime ultrasonda çekildi.1 ve 2. derece varikosel teşhisi konuldu.yakında ameliyat olucak.ama ameliyattan ne kadar sonra düzelme olur bilmiyorum.ya da bu morfolijiyi direk düzeltirmi onu da bilmiyorum.şu anda doktor araştırıyoruz ameliyatı yapıcak.eşimde ameliyat lafını duyunca bayağ gerildi.bu ay çok ümitlenmiştim keçi boynuzu kürü, pekmezi, mesir macunu denedik ama sorunu öğrenince bunları da bıraktık çalışmayı da.artık ne olucak bilmiyorum.

hoş geldin aramıza umarım çok beklemeden bebişine kavuşursun bu arada nezamandan beri istiyorsunuza.s.

Canım hız iyi maşallah. Sayı toplamda 50 milyon mu yoksa ml'deki mi 50 milyon. Ml'deki 50 milyon ise çok iyi. Morfoloji pek iyi değil ama inşallah düzelir. Şu anki durumlara göre subfertil (yani doğal yoldan uzun uğraşlar sonra olur kategorisine giriyor) Ancak bizim morfoloji %2 biz yine de tüp bebek düşünmüyoruz. Uyguladıklarınız ile morfoloji düzelebilir. Sigara içiyorsa bıraksın canım. E vitamini , çinko , selenyum desteği alabilir. Domates çorbası ve havuç suyu da iyi geliyor. İnşallah kayınpederin de şifa bulur. Bol bol dua et arkadaşım , Herşey Allah'tan. Hayırlısı ise verecektir. İnşallah tez zamanda değerleriniz yükselir canım. Doğal yoldan bebeklerimize kavuşuruz dilerim. a.s.

canı teşekkür ederim,acaba vitamin desteği haplar şeklinde mi? adı var mı?sanırım benim çikolata kisti işi daha da kötü etkilediği için dr tüp bebek dedi.içki sigara yok,çok şükür. inşallah kayınpederimde şifa bulur ama kemoterapinin etkisiyle çok çökmüş. beyin ilaçlarına da ara verdiğinden düzgün cümle kuramıyor...hayırlısı. inşallah hayırlı sağıılıklı bebişlerimiz olur.kaydirigubbakcemile5:emir_bebek::CüvCüv:

1 yıldır ıstıyoruz henja.dr olur dıyor.ama 2 yıl hıc korunmadık..1 kez asılama yaptırdım olmadı.dr esıme bıtkısel ılac verdı.deger maalesef aynı.:KK43:artık kara verdım bayramdan sonra ne gerekıyorsa yapacaz

nevrosky selam.sana bısey soracam kecı boynuzu ben annemlerden duydum ınanmadım.burdada sızden duyunca dedım neden olmasın.gercekten etkısı varmıdır...bu arada 2 gundur senın yazdıklarını takıp ettım insallh senın benım ve isteyen herkesın hayırlısıyla bebışlerı olur

arkadslar cok tesekkur edrım.sıtede yenı oldugum içi
n yazdıklarınızı gec takıp edıyorum .ama alısacagım.allah herkesın dualarını kabul etsın artık

bu arada arkadslar esım o ılacı kullandı.hemde 3 ay dr verdı ama degerlerı aynı cıktı.bızde etkısı olmadı...yınede sız arastırın..

merhaba arkadaslar ben uzun zamandir bu siteye giremedim ama sizlerla ayni sorunum
var bizimde problemimiz esimin spermleerinin hareketliligi cok hizli degil bu konuda ne yapabilirim benimle ayni problemi olup halleden varsa bana yardimci olursa inanni cok sevinirim

Canım merhaba. Öncelikle geçmiş olsun , Allah şifa versin. Keçiboynuzu kürü ve E vitamini hıza etkili oluyor bunu biliyoruz. Ama bünyeden bünyeye değişiyor tabi. Kesin birşey söylemek mümkün değil. 3 ay düzenli olarak kullanmanız gerekiyor. İnşallah faydasını görürsünüz. Değerleri yükselen arkadaşlarımız oldu. Ama herkeste aynı etkiyi gösterir dersek yalan söylemiş oluruz. Dediğim gibi sorunun boyutuna , kaynağına ve bünyeye göre değişebilir. İnşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun canım. a.s.

nevrosky canım eşime ultrasonda çekildi.1 ve 2. derece varikosel teşhisi konuldu.yakında ameliyat olucak.ama ameliyattan ne kadar sonra düzelme olur bilmiyorum.ya da bu morfolijiyi direk düzeltirmi onu da bilmiyorum.şu anda doktor araştırıyoruz ameliyatı yapıcak.eşimde ameliyat lafını duyunca bayağ gerildi.bu ay çok ümitlenmiştim keçi boynuzu kürü, pekmezi, mesir macunu denedik ama sorunu öğrenince bunları da bıraktık çalışmayı da.artık ne olucak bilmiyorum.

Canım herşey yolunda giderse ameliyattan 3 ay sonra değerler yükselmeye başlıyormuş. İnşallah herşey güzel gider canım. Ameliyat olmasında fayda var bence. Keşke kullandıklarınızı bırakmasaydınız. Onların biraz da olsa faydası olurdu. Hayırlısı inşallah. İnşallah hepimiz mutlu sona bir an önce ulaşırız. :1hug:

canı teşekkür ederim,acaba vitamin desteği haplar şeklinde mi? adı var mı?sanırım benim çikolata kisti işi daha da kötü etkilediği için dr tüp bebek dedi.içki sigara yok,çok şükür. inşallah kayınpederimde şifa bulur ama kemoterapinin etkisiyle çok çökmüş. beyin ilaçlarına da ara verdiğinden düzgün cümle kuramıyor...hayırlısı. inşallah hayırlı sağıılıklı bebişlerimiz olur.kaydirigubbakcemile5:emir_bebek::CüvCüv:

Canım doktorun tüp bebek demişse birşey diyemiyorum. Çünkü ben çikolata kisti hakkında bilgiye sahip değilim. Nasıl etkiliyor bebek sahibi olamamayı bilmiyorum. Bir üroloğa sonuçları gösterin derim , ultrasona girsin ona göre bakılıp , senin durumunla birlikte tekrar ele alınsın. İnşallah hakkında hayırlısı olur canım. Tüp bebekle belki de ikiz annesi olursun. Her işte bir hayır vardır. Buna inanmak lazım. :içelim:

merhaba kizlar...
Cumartesi genel anestezi altinda rahim filmimi çektirdim...
Yaklaşik yarim saat sürmüş....ama ben 1,5 saatte uyandim narkozdan...
çekim çok rahat geçmiş ayildiktan sonra doktorla görüştük..
Her iki tüp te muntazam şekilde açikmişşş
vee en çok korktiğum rahim şekli hakkindaki merakim da gittti...
Rahim şekli normalmişseptum falan yok...
Bicornis te değil rahim anormalliğinde siniflandiramayiz normal rahim bu dedi...
Ultrason görüntüsü yaniltici olmuş demekki dedi..
Sadece çok hafif bir çöküntüsü varmiş üst tepesinde ama bu bahsettiğimiz rahim onumalisi(bicornis,septum ,çift boynuzlu,acuart...vb..)hiçbir siniflandirmaya girmezmiş......
çekimde sonuçlar da çok güzel geçti....

bu arada marfolojı duzelsın dıe ılac felan verdıler degerler aynı..1 kez asılama yapıldı.oda olumsuz:KK43::KK43:

1 yıldır ıstıyoruz henja.dr olur dıyor.ama 2 yıl hıc korunmadık..1 kez asılama yaptırdım olmadı.dr esıme bıtkısel ılac verdı.deger maalesef aynı.:KK43:artık kara verdım bayramdan sonra ne gerekıyorsa yapacaz

nevrosky selam.sana bısey soracam kecı boynuzu ben annemlerden duydum ınanmadım.burdada sızden duyunca dedım neden olmasın.gercekten etkısı varmıdır...bu arada 2 gundur senın yazdıklarını takıp ettım insallh senın benım ve isteyen herkesın hayırlısıyla bebışlerı olur

arkadslar cok tesekkur edrım.sıtede yenı oldugum içi
n yazdıklarınızı gec takıp edıyorum .ama alısacagım.allah herkesın dualarını kabul etsın artık

bu arada arkadslar esım o ılacı kullandı.hemde 3 ay dr verdı ama degerlerı aynı cıktı.bızde etkısı olmadı...yınede sız arastırın..

Canım merhaba. İnşallah tez zamanda şifa bulup bebeğinize kavuşursunuz.

Bizde de sorun morfoloji. Üroloğa göründü mü eşin. Varikosel durumu açısından değerlendirildi mi? Biz de ultrasona girmedik aslında. Eylül'de spermiogramı verdikten sonra güzel bir değişiklik görmezsek ultrasona girmeyi düşünüyoruz. Eğer varikosel varsa ameliyat olacak tabiki eşim. Belki bu tarz bir durum vardır. Tedavisine başlanır. Gözünü karartmış olabilirsin ama tam araştırmadan da tedaviye geçmeyin derim. Ben de 2 başarısız aşılama oldum. Ve şu an tekrar tedaviye başlamayı düşünmüyorum. Sizin değerler nasıl canım? Sayı , hareket ve morfoloji?

Bu arada seni listemize ekleyeceğim. Ama bana muhtemel adet tarihini de verirmisin canım. a.s.

merhaba kizlar...
Cumartesi genel anestezi altinda rahim filmimi çektirdim...
Yaklaşik yarim saat sürmüş....ama ben 1,5 saatte uyandim narkozdan...
çekim çok rahat geçmiş ayildiktan sonra doktorla görüştük..
Her iki tüp te muntazam şekilde açikmişşş
vee en çok korktiğum rahim şekli hakkindaki merakim da gittti...
Rahim şekli normalmişseptum falan yok...
Bicornis te değil rahim anormalliğinde siniflandiramayiz normal rahim bu dedi...
Ultrason görüntüsü yaniltici olmuş demekki dedi..
Sadece çok hafif bir çöküntüsü varmiş üst tepesinde ama bu bahsettiğimiz rahim onumalisi(bicornis,septum ,çift boynuzlu,acuart...vb..)hiçbir siniflandirmaya girmezmiş......
çekimde sonuçlar da çok güzel geçti....

Canım gelmiş geçmiş olsun. Ohhh bundan da kurtuldun işte. Tüplerin açık olması çok güzel. Hem aradan çıktı. Hem de sonuç çok iyi. Rahim anomalisi olmamasına da çok sevindim canım. İnşallah bebiş de tez zamanda gelir artık. Üzmez bu cici anneyi. Şeniz

X