Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım kendim gibi sizleri de birkaç gündür ümitlendirdim biliyorum. Ancak hamiş değilmişim. Bugün hastalandım. Yanlış alarmmış. Ama ümit etmesi bile çok güzelmiş. Çünkü hep erken adet olduğum için hayal kuracak vaktim olamıyordu. İnşallah yakında gerçekten hamiş kalırım ve hayallerim gerçek olur. Mutluluğum daim olur. Hepinize ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Hepinizi çok seviyorum. :asigim:

Dün FOKURFOKUR'un güzel haberi geldi. Çooooooook mutlu olduk. İnşallah çok yakında güzel haberler duyarız yine. Lİstemiz hep canlı kalsın. Hamişlerimiz artsın inşallah.

Daha yeni kalktım. Hastalandığım haberini hemen vermek istedim. Beni merak eden arkadaşlarım olabilir diye hemen geldim. Bu sebeple şimdi çıkıyorum canlarım. Benden önce yazılanları okudum ancak cevap yazamıyorum şu an. Kahvaltıdan sonra hepsini cevaplandıracağım. Öpüyorum sizleri. İyi haftasonları.. Şeniz

Canlarım kendim gibi sizleri de birkaç gündür ümitlendirdim biliyorum. Ancak hamiş değilmişim. Bugün hastalandım. Yanlış alarmmış. Ama ümit etmesi bile çok güzelmiş. Çünkü hep erken adet olduğum için hayal kuracak vaktim olamıyordu. İnşallah yakında gerçekten hamiş kalırım ve hayallerim gerçek olur. Mutluluğum daim olur. Hepinize ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Hepinizi çok seviyorum. :asigim:

Dün FOKURFOKUR'un güzel haberi geldi. Çooooooook mutlu olduk. İnşallah çok yakında güzel haberler duyarız yine. Lİstemiz hep canlı kalsın. Hamişlerimiz artsın inşallah.

Daha yeni kalktım. Hastalandığım haberini hemen vermek istedim. Beni merak eden arkadaşlarım olabilir diye hemen geldim. Bu sebeple şimdi çıkıyorum canlarım. Benden önce yazılanları okudum ancak cevap yazamıyorum şu an. Kahvaltıdan sonra hepsini cevaplandıracağım. Öpüyorum sizleri. İyi haftasonları.. Şeniz

günaydın canım.herşeyin hayırlısı.bir dahaki aya inşallah.her cuma bir hamiş haberi almak çok güzel.insan kendiymiş gibi seviniyor.inşallah bir dahaki ayda senin hamiş haberini almayı diliyorum.ben çok umutluyum.eminim en kısa zamanda seninde güzel haberini alacağız.kendine iyi bak canım.iyidinlen.bir dahaki aya hazırlan :lepi:

kızlar hepinize çok teşekkürler beklemek çok zor sizleri en iyi anlayan benim hala inanamıyorum.dün uyandım rabbim rüyamı gördüm yoksa dedim çok korktum.allaha şükürler olsun.çift çizgiyi görünce ne tepki verecegimi şaşırdım.çok aşırı bi tepki veririm zannediyordum önceden ama o anın şokuyla hiç bir şey yapamadım.yumurta takipleri arkaşına aşılama tedavileri en son tüp bebek merkezlerini araştırıryordum umudumu kaybetmişken geldi kuzum.rabbim herkese nasip etsin.adet belirtileriyle aynıydı belirtilerim ama migde bulantısı vardı halada var.adete 3 gün kala başladı bulantı.kenzülü arş okudum her gün olmayan herkese -ve kendim için okudum.rabbim artık kimse sormasın istedim artık bebek yokmu daha diye.rabbim duydu inşallah sizler için ettiklerimde kabul olur

canım ınsallah gelen leke kotu bırsey degıldır umarım yerlesme kanaması dedıklerı budur canım..hemen kotuye yorma lutfen..hihoyyyt

ah nerdeeee galiba yumurtlama ile ilgili bişeydi yine de sağol canım.
nevrosky çok üzüldüm yaa kesin hamilesindir diye düşünmüştüm her zaman dediğimiz gibi allah hayırlısını versin inş. bi dahaki aya:lepi:

kızlar hepinize çok teşekkürler beklemek çok zor sizleri en iyi anlayan benim hala inanamıyorum.dün uyandım rabbim rüyamı gördüm yoksa dedim çok korktum.allaha şükürler olsun.çift çizgiyi görünce ne tepki verecegimi şaşırdım.çok aşırı bi tepki veririm zannediyordum önceden ama o anın şokuyla hiç bir şey yapamadım.yumurta takipleri arkaşına aşılama tedavileri en son tüp bebek merkezlerini araştırıryordum umudumu kaybetmişken geldi kuzum.rabbim herkese nasip etsin.adet belirtileriyle aynıydı belirtilerim ama migde bulantısı vardı halada var.adete 3 gün kala başladı bulantı.kenzülü arş okudum her gün olmayan herkese -ve kendim için okudum.rabbim artık kimse sormasın istedim artık bebek yokmu daha diye.rabbim duydu inşallah sizler için ettiklerimde kabul olur
gounuz aydin tebrik ederim allah dualarini bis cevirmedi bizim icinde dua etmeyi unutma herzaman allahim kazasiz belasiz dunya gelmesini nasip etsin gercekten bizide umutlardindir demekki asilama ilede olabiliyor kendine dikkat edersin tabi allah korusun nazara gelme bebegini kucakla insallah darisi basimiza listedeki herkezsin basina:teytey:

allah kucağına almayı nasip etsin göbeğine isimlerimizi yazmayı unutma.:sm_cool::sm_cool:

olsun canim allaha sukur insallah bi dahaki aya gelecek bebisler hic uzulme desek bos ama biz alisigiz boyle sonuclara guclu ve sabirliyiz opuldun keyfini bozma

Arkadaşlar eşinin sperm saysısı az olduğu için eşi tedavi gören var mı? Burda okuduklarım hep varikoselden ameliyat olmuşlar.Ameliyat şart mı?İlaçla tedavi edilmiyor mu.Lütfen tecrübeli arkadaşlar bana bilgi verin.

canım benım tabıkı umutlanıcaz umut olmadan hayat cekılmıyor...kaydirigubbakcemile5ınsallah gelecek aya hamıs haberını alırız tatlım. senı teselllı etmeye calısmıcam cunku sen herzaman olgun ve pozıtıf davranıyorsun..ınsallah bunun mukafatını en kısa zamanda gorursun canım..:1hug:

buarada bende 12 -1 gıbı ıgne olmaya gıdecem..ınsallah faydasını gorurum dua edın lutfen kıslar..:Saruboceq:

Arkadaşlar eşinin sperm saysısı az olduğu için eşi tedavi gören var mı? Burda okuduklarım hep varikoselden ameliyat olmuşlar.Ameliyat şart mı?İlaçla tedavi edilmiyor mu.Lütfen tecrübeli arkadaşlar bana bilgi verin.

canım eger varıkosel ılerı derecede ve agrı yapıyorsa doktorlar amelıyat onerıyor.senın esınınkı kacıncı derecede acaba?ılerı derecedekı ve agrı yapan varıkoselı ılacla tedavı etmek mumkun mu bılmıyorum ama sanırım amelıyattan sonra bayagı bır ıyılesme oluyor.hatta amelıyattan sonra hamıs kalan arkadaslarımız var..hihoyyyt

kızlar umut tüp bebek merkezi rapor çıkartamayan veya raporu olmayan hastalara ilaçlar+tüp bebek 4000 ytl yapıyorlar mış.

canım varikosel ameliyatsız geçmiyormuş.eşimde de var ama ameliyat olmadı belki keçiboynuzuyla değerleri artar diye bekliyoruz artmazsa ameliyat olacak.

günaydınlar.arkadaşlar tecrübelerinize ve bilgilerinize dayarak birşey sormak istiyorum.aşılamamız için eşimin spermlerini hazırlayan üroloji dr.u spermlerin çok yoğun olduğunu ve ayrışmadığını söylemiş.yani başka bir problem daha :KK43: bugüne kadar boşuna uğraştık.acaba bunun bir çözümü varmı?aranızda böyle bir problem yaşayan yada duyan varmı? sanırım keçiboynuzu kürü,klomen fayda sağladı hareket ve sayı açısından.ama bu ayrışmama sorununu nasıl çözebiliriz? lütfen bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.

Canım inan hiçbir bilgim yok. İnternetten araştırdın mı hiç?

günaydın canım.herşeyin hayırlısı.bir dahaki aya inşallah.her cuma bir hamiş haberi almak çok güzel.insan kendiymiş gibi seviniyor.inşallah bir dahaki ayda senin hamiş haberini almayı diliyorum.ben çok umutluyum.eminim en kısa zamanda seninde güzel haberini alacağız.kendine iyi bak canım.iyidinlen.bir dahaki aya hazırlan :lepi:

Sağol canım benim. İnşallah. Hepimiz için hayırlısı. Öptüm seni Şeniz

Canım çok sevindik cidden. Çok harika bir haber oldu seninkisi. Mübarek Cuma gününde güzel haberin geldi. :nazar: İnşallah çok güzel gider herşey ve sağlıkla da kucağına alırsın. Bizler için ettiğin dualar için de Allah senden razı olsun canım. a.s.

canım ınsallah gelen leke kotu bırsey degıldır umarım yerlesme kanaması dedıklerı budur canım..hemen kotuye yorma lutfen..hihoyyyt

ah nerdeeee galiba yumurtlama ile ilgili bişeydi yine de sağol canım.
nevrosky çok üzüldüm yaa kesin hamilesindir diye düşünmüştüm her zaman dediğimiz gibi allah hayırlısını versin inş. bi dahaki aya:lepi:

Sağol canım. Heyecan oldu hepimize. sositososito Hayırlısı dediğin gibi.. kaydirigubbakcemile5

Nevrosky, inşallah bi daha ki sefere olur die dua edelim elimizden başka bi şey gelmiyor...Bir teklfim var eğer mümkün olabilecekse listemize ne kadardır bebek tedavisi gördüğümüzü de ya da ne kadardır istediğimizi yazalım mı ???

canım benım tabıkı umutlanıcaz umut olmadan hayat cekılmıyor...kaydirigubbakcemile5ınsallah gelecek aya hamıs haberını alırız tatlım. senı teselllı etmeye calısmıcam cunku sen herzaman olgun ve pozıtıf davranıyorsun..ınsallah bunun mukafatını en kısa zamanda gorursun canım..:1hug:

buarada bende 12 -1 gıbı ıgne olmaya gıdecem..ınsallah faydasını gorurum dua edın lutfen kıslar..:Saruboceq:

Tatlımmm , çok sağol. Sizin güzel dilekleriniz ile mutlu sona daha da yakınlaşıyorum hissediyorum. Allah hepinizden razı olsun.. Şeniz

Şu mesajı yazdığım sıralarda belki de iğne oluyorsun. İnşallah hayırlı olur. İnşallah olgunlaşmış yumurtanı çok güzel çatlatır. Sonra da.. :eek: :Saruboceq::CüvCüv:

X