Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım arkadaşım yazını okuyunca şook oldum,gözlerime inanamadım,sanki kendi bebeğim düşmüş gibi şok oldum..canım arkadaşım rabbim yardımcın olsun,inş en kısa zamanda bu acını unutturacak bir sevinç göndersin rabbim.senin durumunla aynı bir yakınım var.bence onunla senin durum aynısı.o da 10yıl oluyo evleneli,belkide 8tane düşüğü oldu.oda 1hafta önce tekrardan düşük yaptı.dr demiş 2hafta daha dursaydı yaşardı demiş ve 6aylık olmadan düştü..kurban olayım rabbime ondan gelene razıyız.rabbim güç versin ,sabır versin...

sakın ağlamamazlık yapma ağla bagır ağla rahatlarsın suan metanetli olma bırak ağlaki dökülsün içindekiler kalmasın içinde bişe yoksa olan sana olur... cok üzülüyorumm

yok canım zaten ağlamak konusunda kimse tutamaz beni...
gözümün yaşı hep akar...içime akıtsam o zaman daha kötü olur tabi...

günaydın arkdaşlar teşekkür ederim hepinize eşim iyi şimdi dün akşam kayınvalidem kaldı bizimle tekrar rahatsızlanırsa ben yanlız olmayayım diye .eşimişn hastalığının tedavisi ilaç kullanmak hemde ömür boyu nerdeyse ama bizim durumumuz senede bikere yoklar bizi nöbeti nekdar ilaç kullansada bayramdan sonra tekrar kontrolleri için gidicez doktoruna bakalım hayırlısı olsun hakkımızda fadikcim yine ağlattın bizleri rabbim sabrına mukavat versin tez zamanda sağlıkla hayırlı bir evlada kavuş için kan ağlarken başkalarının gelip tekrar olur demesi nekadar üzer seni anlarım bana da çoğu insan gençs,n daha erken yapma bebek diyo bilseler içimden nekdar çok istediğimi
sabahda haberlerde gördüm birhaftalık bebeği küçükçekmecede cami avlusuna bırakmış kadınlar yavrum üşümüşte fırıncılar görüp alıp ısıtmışlar allah büyük işte öyle insanları islah etsin bizlerede b iizm gibi evlat hasretiyle tutuşanlara tez zamanada nasip etsin inşalalh

Günaydın arkadaşlar nasılsınız (içinizden kötüyüz sesini duyar gibiyim)
Fadikciğim allah yardımcın olsun zor gerçekten
Aşk melegi canım geçmiş olsun

Günaydın kızlarr...

Yeterimm hala grip misin .. Of ne fena hastalık ya insanın üstüne yapıştımı hiç geçmeyecek gibi geliyor..
En çok c vitamini yeşil biberde var .. Ondan da tüketebilirsin .. Nane limon falan filan artık birazda bağışıklığın la alakalı hastalığı atlatman .. En kısa zzamanda iyleşirsin umarım..

Yabanım yavruşuna ne güzel isim bulmuşsunuz ya..Melisaaaamızzz umarım sağlıcakla doğarda gerçi ben teyzeyim ama bidaha teyze oluruz...

Aşk meleğimm biraz geç oldu kusura bakma eşin için çok geçmiş olsun.. Zor anlar yaşamışsınız .. Ama nöbet aralıklıkları uzunmuş sevindim gerçekten .. Allah veriri inşş şifasını..

Belgin bacımm cmt'ye de az kaldı .. Mutlaka yaz emi.. Kısa zamanda başlada şu tedaviye beni yalnız bırakma ha :)))

Melony ile Nurcan'ının da hamişlik güzel gidiyodur umarım.. Sağlıcakla gelsin yavruları..

günaydın bacılarım sabah sabah bankaya gittim faturaları yatırdım geldim dahada var yatması gerekenler

evet canım ve ben çok heyecanlıyımmm inşallah canım inşallahhh ,her fırsatta yazacağım sizlere

fadıkcım cok zor gunler gecırıyosun ama bunlarda gececek allahın ıznıyle canım..zorlukla beraber kolaylıklarda verır rabbım.senınde sabrına guc versın guzel mevlam..esıme bıle anlattım durumunu.o bıle cok uzuldu.ınan senın ıcın rabbıme dua edıcem.bırdaha boyle acılar yasatmasın sana ve bunları yasayan dıger annelerımıze..
ask melegı cok gecmıs olsun canım.allah bırdaha gostermesın..
yabangulu melısa ısme cok guzel.soylenısıde cok hos.anlamı ne acaba canım..
bende azcık temızlık yapayım dıyorum bugun.yıne ugrarım kızlar..yazmasamda hep takıpteyım sızlerı..

kolay gelsin arkadaşım yorma kendini

kızlar bayram için izin aldım patrondan çok mutluyum cumarttesi yola çıkıyoruz birhafta çokum inşallah ailemin yanına gidiyorum kızlar farkettinizmi bilmiyorumm saçlarıma da röfle yaptırdım çok güzel oldu insana azccık moral oluyor valla başka biri gibi

aşk meleği şimdi okudum canım geçmiş olsun canım. rabbim bir daha yaşatmasın acil şifalar versin

canım saçlarını güle güle kullan canım güzel olmuş ohhhhhhhhhhh izninde almışsın tadını çıkaarın canım

Güzel olmuş canım insan canı sıkılınca zeten direk saçlarıyla uğraşıyo bende martta canım sıkıldı esmerim saçıma kızıl gölge yaptırdım ama çok akayı ya baş gelemedim hayatımda ilk defa saçımı boyattım ama birdaha hayatta boyatmam sadece kesimini değiştirecem bende hafta sonu sacımı kestirdim çünkü fazla uzatamam çünkü saçımı taplıyamıyorum baş ağrısı yapıyo ama sana çok yakışmış canım

Aşk meleğim güle gle kullan.. Çok iyi yapmışsın değişiklik olmuş..
Kızlar konusu açılmışken bende sorayım ...
Bende bayrama yakın saçlarımı kahveye boyatıcam.. Tedavi sırasında bi sıkıntı olur mu?
Yani bi zararı olmaz değil mi?
İğnelerime henüz başlamadım 5 gün kaldı ..
Fikrinizi yazarsanız sevinirim ..

sağolun canlar sarı saçı çok seviyorum ama belki hamile kalırım saçlarımda bi kısmı sarı bi kısmı kahve olmasın diye hep kahveye boyatmıştım aman dedim olsamda olur olmasamda sarı röfle yapıcam gittim yaptım kendime bi güvenim geldi canım
bilgemcim şimdilik bi sıkıntısı olmaz ama ilerde hamile olursan hamile olmadan boyat canım ayrıca benseni çok merak ediyorum yokmu bi resmin falan beniherkes tanıdı artık senide bi görelim canıum

amin canım sizlerede nasip etsin rabbim.tabikide teyze oluyorsunuz,ama bende isterim ona göre

teşekür ederim anlamına nette baktım bitki anlamında.kaynanam yıllar önce oğlumun kızı olursa melisa koyacam demiş.cinsiyetini öğrendikten sonra görümcelerim şu olsun bu olsun dediler,kaynanam ben karışmıyorum dedi alındı biraz.bende evlendiğimizden beri benimsemiştim dedim melisa olsun,kaynanamında hoşuna gitti bizde sevdik.işallah sağlıkla gelirse ismi melisa olacak.

tamam yükleyim resmimi..DD

kızlar kalabalığız
Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
su1838, aşk_meleği, Bilgemmm, giz1978

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…