Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın kızlar akşamda kaynatmışsınız ama benim evde net yok yoksa katılırdım bende size ya kızlar merak ediyorum hepinizinde özeline bakamıyorum kim kaç yaşında topigin ablası kim

bilgem maşallahhhh çok güzelsin allah sahibine bağışlasın.beğendim butonu uçmuş:87:

Son düzenleme:
Yabanım sağolasın şımartma lütfen !
Allah gönül güzelliği versin..

Vallah ben küçüğüm azıcık 22 yaşındayım 88 doğumluyum.. 3.5 yıllik evliyim...
Ankara'da ikamet ediyorum.. Ailemde burada ..
Ünv 2. sınıfta okuyorum.. Çocuğum yok henüz düşünmüyoruz kariyer yapıcimmm :)))
Tüp bebek üstüne lisans okuyacağım.. DD
Zaten hepimiz bu konuda engin tecrübeleri vardır ..
Yani diploma istesek hakkımız.. D
Kızlar benim GBT bu şekilde.. DD

heeeeeeee heeeeeee daha küçükmüşsün, sende sende benim gibi hayata erken atılmışsın:92:

canım profilindeki senmisin maşallah güzelmişsin benden yaş küçüksün bende 24 yaşındayım 86 doğumluyum ehh bende 3,5 yıllık evliyim malesefki istanbulda oturuyorum ailem zonguldak ereğlide .2 yıldan beride çocuk istiyorum ama kariyerden fırsat gelmiyor elalem bırak artık işi gücü çocuk yp sonra ilerde olmaz diyor ama bilseler neler denediğimi bir negatif denenem var istanbulda eşim,in ailesinden başka kimsem yok özel bi şirkette asistan.muhasebe bilimum ofis işleri yapıyorum işte günüm hep burda geçiyorrr benden de bukdar kızlar çok gevezeyim yaaa

farketim canım güle güle kullan..bende hem dr hemde ailemin yanına gidiyorum bayramda onlarlayım bende ctesi çıkıyorum yola mutluyum..

tamam yükleyim resmimi..DD
sen bumusun yahu çok tatlııı
ben 27 yaşındayım 83 doğumluyum:):92:

çekilin yoldan ablanız geliyoben 28doldurdum 3 kasımda ama hala 28 im 82 doğumluyum 7bitti 8yıllık evli lise mezunu tokatlıyım...işte buda benim...facebook adresiniz varmı bacılarrr

farketim canım güle güle kullan..bende hem dr hemde ailemin yanına gidiyorum bayramda onlarlayım bende ctesi çıkıyorum yola mutluyum..

ohh negüzel valla belgincim biras kafa dağıtırız inşallah ailen nerde oturuyor canım siz umuta gelcektiniz heralde ben siziz istanbulda diye biliyordum ama

ohh negüzel valla belgincim biras kafa dağıtırız inşallah ailen nerde oturuyor canım siz umuta gelcektiniz heralde ben siziz istanbulda diye biliyordum ama

yok bacım ailem istanbulda ben tokattayım şuan evet insan sevdikleriyle olunca dertleri azlıyor:92:

neyse canlar ben çıkıyorum gün var güne gideceğim yiyip içip geleceğim sonra görüşürüz...

Son düzenleme:
kızlar bende geldım..26 yasındayım.tam dort seneleık evlıyım.uc senedır ıstıyoruz cocuk.ev hanımıyım.mutlu bır ev hanımıyım.cok yogun bır ev hanımıyım yanı.bos durmak yok...lıse mezunuyum.ıste bu kadar..

Yaaa ben en küçük müyüm
Size abla diyebilir miyim ? DD

Benim erken evlendiğime bakmayın ailede bu cesareti gösteren tek kişiyim ..
Hatta evlenirken acayip tepki aldım aileden ...
Yani daha küçüksün be kızım gibisinden yoksa başka manada değil..
Bende seviyorum ulennnn karışmayın bana dedim ..
Sonra eşimi tanıdı herkes şimdi benden çok seviyolar keretayı..
DD
Bugün geriye dönüp baktığımda iyiki evlenmişim diyorum..
Şuan hayatta eksikliğini hissettiğim tek şey çocuğum..
Ama olurda allah vermezse (allah korusun ) eşimle bi ömür mutlu bir hayat yaşarım diye düşünüyorum..
Çünkü o olmazsa hayatın anlamıda olmaz.. Çocukda olmaz hiç bişi olmaz :))

yok canım bir sorun olmaz bende geçen sene tedavideyken hamile kalırım diye röylemi yaptırmıştım iğneleri yapıldığım sırada yaptırmıştım hemde. iyikide yaptırmıştım hamile kalmıştım inşallah sende hamiş kalıverirsin canım

kız yaban sen daha doğurmadınmı anacım daha geziyosun buralarda anacım sen topikde doğuracan bu gidişle

Casper sağolasın arkadaşım.. Aklıma takılıp duruyordu .. Dr'u arayacaktım ama böyle bir duurm için aramak istemedim..
Doktorcum dip boyam geldi , boyatsam mı? DD
Şaka bi yana araştırmalarıma göre senin dediğin gibi hamiş kalmadan boyatılıyormuş..
Cvp için çok sağol casper DD

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…