Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ilaçlar olmasa çok ilaç iğne var dondurulmuşlar çok iyi oluyo bu konuda sende transferde sayı sınırlaması oluyomu yani birden fazla olabiliyo dimi

bizde dölenme sorunu var canım 18..20 yumurta toplanıyor ama 2.3 tanesi işlem görüyor
bunlardanda ya 1 tanesi kaliteli oluyor yada tedavi yarım kalıyor
ve ben normail üzerinde ilaç kulanıyorum 15 kutu falan pregon kulanıyorum

Son düzenleme:

offf evet senin daha çokmuş olsun canım bir tanesi kaliteli olsun bir tane yetmiyomu zaten bizim hamile kalmamıza hiç üzülme yakındır seninde hamiş olman

offf evet senin daha çokmuş olsun canım bir tanesi kaliteli olsun bir tane yetmiyomu zaten bizim hamile kalmamıza hiç üzülme yakındır seninde hamiş olman

canım biz ağır erkek infertilitesiyiz
birde yumoşların kalite sorunu var
kan pıhtılaşması var bende
bütün bunların üzerine birde yumoşlar ağır büyüyor
ben bir seferde 375 ünite pregon yapıyordum

allah tez zamanda kurtarsın seni senin durum daha farklı

Günaydınlarrrr herkese..
Dün akşam geleceğim dedim ama misafirler 11'de gitti yorgunluktan artık direk yatağa atmışım kendimi..
Kızlar kusura bakmayın çay muhabbetinize katılmadım ama dün içtiğim çay sayısınıda hatırlamıyorum valla :))
Geçmişi okudum tam 5 sayfa :)
Aklımda kalanlanlar :
Nurcan dondurulmuşlarla dr'lar daha çok şans veriyor ..
Bu kez oldu bak inşllah katlanacak sonucu mutlaka yaz..

Belgin anamm bayrama ne kaldı bu ne temizliği ,:)
Arifeden 2 gün önce başlayacağım bende ..
Zaten Arifeden bir gün öncede Lucrin iğnelerim başlıyor ..
Çok güzel bir güne geldi valla :)) Evde yatışşşş bayramda müsade olursa tabi:))

Yeter , arkadaşım pregon iğnelerim benim Lucrin bitiminden sonra başlayacak nasıl zor bi iğnemi , beni aydınlatır mısın arkadaşım ???
Çok merak ettim..

Melonyden haber yok mu kese görülmedimi hala ?
Aymes de Zeynep bebekten fırsat bulup gelemiyodur:))

Kocaman sevgiler ..
Kaynatırsanız bugün buralardayım haberiniz olsun :)

günaydın kızlar yeter kan oıhtılaşması dedin de o bende de vardı ya acaba büyük bşr sorunmu benim aşılamada 4 yumurta olgunlaşmıştı ama düşük dozdu 150 ve sonra 75 acaba ondan mı yumurta gelişmedi ki şimdi ne olacak bakalım kaçlık kullanacaklar ay heyacan bastı kızlar benim bir sorunum daha var ya eşimle çok kötüyüz birde çocuk düşünüyorum ama mecbur eşli veya eşssiz çünkü 1 sene sonra bu şansım yok aileme de diyemiyorum çok sıkıyor işten eve oda kaynımla gelip gidiyorum ne fedakırlık yaptım ama boş hakaret hakaret

annadımm tülincim..
bak evdeyim şimdi ama msn yok evde, tosbaa kocam silmiş yannışlıklan...
bi bakcam yükleyebilirsem...
Sis dediğin sulu ultrasondu dimi, buugn bitti adetim işte-carşambaya gün veridler...
amma da uzadı be Tülin bu işler... Ağustostan beri git-gel darlandım artık.. bu ay başlarmıyız sence artık haplara falan ?

zannetmiyorum kızzz severim normaldede uykuyu:)))hamile moduna çok girdim yarınki tahlilim ya kötü çıkarsa(((((
bak yarın oldu..
geldin mi sen hastaneden saat 12 ye geiyor...
gel de katlanmış yaz olur mu arkadşaımm...

%80 şans verdin... tuttacak dedin, tutttuuuurrrrrrr... :86: :94:
süpermişşşşş.... haadi bakalımmm....
yaaaaaaaaaaaaa kaçırdımmı küstüm ben burda olunca gelmiyosunuz ben olmayınca çıkıyosunuz çiçek gibi yerlerinizden:84::84:
burdayız hadi geeellll....
sende temzilikten başını kaldıramıyon ki Belgincim.... :88:
ben de buralardayım bugun,benim evde temizlenecek, çamasırar atılacak makineye havada güzel hemen atsam iyi olcak aslında.... akşamada güzel yemekler yapiim diyom, eşim bıkmıştır hep aynı yemeklerden kanımca.... ne yapsamm sizcee??

Melony girmiyo hakkaten bi kaç gündür..bende pek giremiyorum aklıma gelmedi o yüzden...
kayseriye gitti o annesinin yanına.... belkim internet yoksa orda... :18:

kizlar sayfalar almis basini gitmis
sonunda topigimiz senlendi kilzar
kilzart ne var ne yok iyi bir haber varmi mesala yeni bir hamis haberi gibi

Hoşgeldin umut...
Anaa... ne güzel oldu nickini tümden yazmak zor geldi.. umut yazıverdim.. pek umutlandım yazınca "hoşgeldin umut " :))))
Nurcan35 hamile, dondurulmuş bebesi sevdi onu tutunuverdi..
bİde Melony hamile, doğal yoldan.... ööle işte ..
sen nnler yaparsın, ugramaz oldun pek?

hosbulduk canim ya
insallah umutumuzda gelecek
evet canim ya nurcana da melony ikisinede cok sevindim
bende napim iste ugrasiyorum cocugu olaanlari kiskanip duruyorum
is arkadaslarim var hep cocuklarimdan bahsediyorlar bende kiskanip duruyorum

umut kıskanma derim ama zor gerçekten hele anne demeleri yokmu benim içim gidiyor ama ne yapalım bizler sadece inanalım yaradan verecegi zamanı bilir hayırlısı diyelim

:))) napalım bizde bu kıskanmaya karışık imrenme duygusuyla boğuşucaz bi süre daha..
RABBİM böyle istemiş biizm için demek ki...
Gececek bu günleerde umutcum...
ne diyor deli saraylı "nefes alıyorsak hala umut var demektir" :)))

gizzz... sen demi ordasın arkadaşım.. nasılsın.. senin yazılarını okuyorum ama bi denkgelip karşılıklı m uyabbet edemedik sneinle... o sebepten ben senin hangi aşamada oldugunu karıştırıyoum tedavi konusunda... tüp bebek için haplara mı başlamıştın sen?

umut kıskanma derim ama zor gerçekten hele anne demeleri yokmu benim içim gidiyor ama ne yapalım bizler sadece inanalım yaradan verecegi zamanı bilir hayırlısı diyelim

canim vallah icimi eritiyorlar birde demiyor mu ki
sen anne degilsin bilemezsin
tepem atiyor
sen aanne olursan anlarsin diyorlar
o yuzden cok uzulurum
vallahi kizkaniyorum elimde degil

Elfida giz devamlı burda bi yere gittiği yok :)
Giz problemlerin için üzüldüm can sıkıcı durumlar bunları kon uşarak halletmek lazım ama bazen olmuyor..
Allah sabır ve kolaylık versin ...
Sana bu yolda başarı ve umut versin..
Herşeyden kısmetten ibaret..
Balık ağa ya takılır ya takılmaz..Ortası yok işte ..

Kızlar bizim liste ne oldu ..
Topiğimizin hiç listesi yok ortalarda .. Kim ne durumda tam bilmiyoruz liste olmayınca..

canım evet tüp bebek aşamasındayım aşılama oldu tutmadı direk tüp bebek dediler işte bayramın 1 veya 2. günü adet olacagım birinci günü gel dediler .şimdilik ilaç kullanıyorum ön hazırlık için kan pıhtılaşması çıktı birde bende erken menepoz var biran önce anne olmam şartmış 2 sene şansım var yada yok o yüzden hemen özele gittim pahalı ama ne yapalım benim canım ailem saolsun destekliyorlar sen ne durumdasın

Bilgemm ne demek o yafu Giz hep burda..ben yeden hiç denkgelmedim o saman ???
Ben yokum giz var o samann

Anladım Giz... Azospermi eşin sanıyorum , o topiğede takııyormuşsun.. sana ietiyi yazdıktan sonra gecmiş mesjarına göz attım hangi aşamada olduunu anlamak için...
ALLAH yardımcmız olsun, bizimde azo değil ama ona cok cok yakınn... yumurtalar toplandıgı gün eşimden kaliteli sperm cıkmayacak da tese olacak diye cok korkuyorum.. bo bo fındık-fıstık-keçiiboynuzu pekmezi-bal falan yemesi için ugrasıyoum eşimin.... ALLAH eşimizede bizede ol bol sabır versin ve artık bebegimizi nasip etsin bize....

Öpüyorum şimdilik hepiccinizii... 1 saat kadar dışarı cıkıcam.. akşam eşime güsel yimekler yapmak istiyorum, netten bi kaç tarif budum malzemlerini aıp geliiimmm... Görüşürüükkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…