Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
slm yeni yeni arkadaşlar geliyor gibi geldi bana gelenler kendini ara sıra tanıtsında unutmayalım degilmi çay ien varmı kızlar tek başına olmuyor gari

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
su1838, aşk_meleği, Bilgemmm, giz1978, nurcan35

baya kalabalığız

slm yeni yeni arkadaşlar geliyor gibi geldi bana gelenler kendini ara sıra tanıtsında unutmayalım degilmi çay ien varmı kızlar tek başına olmuyor gari

giz ben varım bana gönder
ayyyyyy canımda çay istiyordu

tam çayı demliyodum kimseler kalmamış nire gittiniz:)))))

Geldik geldik hadı soğumadan içelim

hoşbuldukkk canımmm iyidir inşallah heran adet olcakmışım gibi hissediyorum ama iyidir bebiş eminim tembihledim düşme sakın dedim:)))))

Tembihle azcıkda gözünü korkut düşmesin bak teyzelerin kızıyo de zor bulduk çabuk kayıp etmek istemiyoruz

hoşbuldukkk canımmm iyidir inşallah heran adet olcakmışım gibi hissediyorum ama iyidir bebiş eminim tembihledim düşme sakın dedim:)))))

canım buudurum pskolojik olabilir
ama hamiş arkadaşların genel aynı şeyi söylüyorlar
her an adet olacakmışım gibi diye
hiç takma kafana
he rşey güzel olur ,
inşşşşşşşşşşşşşşşşşş
stres yapama kendine

eeee çay lafsız olmas yanı anlatın bakem ne var neyok bugun cuma haftamız hakkında güzel haberler aldık nurcan hamile daha ne olsun bu haftanın kıralicesi sensin bayrağı kime teslim edeceksin sırada bilgeyle belgin var

bikaç ay sonra işten ayrılacam artık banada gelirsiniz çaya kızlar

Yapmayın arkadaşlan insanı istifaya zorlamayın olmuyo vallaha

İstanbuldan,mersinden antalyaya çay içmeye gelmek kurtarmıyo canım eğer daha güzel şeyler yaparsan olabilir gelebiliriz

Son düzenleme:
bikaç ay sonra işten ayrılacam artık banada gelirsiniz çaya kızlar

yapmayın arkadaşlan insanı istifaya zorlamayın olmuyo vallaha

istanbuldan,mersinden antalyaya çay içmeye gelmek kurtarmıyo canım eğer daha güzel şeyler yaparsan olabilir gelebiliriz

beyazpembe geliriz yaaaa senhaber ver

kız çay için istifa edilrmi biz sana çaygönderriz

evet kızlar mersin sıcacık gelin size kısrda yaparım

tek tek alıntı yapmadım doğru söylüyosunuz bacılarım hayırlısı ne zamansa bebeğim o zaman gelsin

hiç sormadınız nerde bu kız bi göründü bi kayboldu diye ayol temizlik yaptım oturma odasınınperdelerini yıkagım camlarını sildim bitti şükür iş güçte yoruldu yaaa:2:

hiç sormadınız nerde bu kız bi göründü bi kayboldu diye ayol temizlik yaptım oturma odasınınperdelerini yıkagım camlarını sildim bitti şükür iş güçte yoruldu yaaa:2:

aman allahım sen ne yapmışsın böyle
dinlen biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…