Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Yemeğe gelecekler canım ya kek börek çörek ben beceremiyorum öyle şeyleri..
Yaparımda ancak oturup kendim yerim birinin önüne koyabilir miyim bilmiyorum..
Bnede bazen işe girsem çalışsam şu evde sıkılmaktan kurtulsam diyorum..
Zaten Allah korusunda benim bu micro denemem olmazsa işe girip çalışacağım.. 1 yıl ara veririm 2 denemeye kadar..
Maddi manevi toparlanmak için ..
Hiç kolay değil bu iler..
Herkes giden para olsun diyorda o paralar en zor kazanılıyor bilen yok.. Ama çıkar da bi 100 lira ver desen vermezler..
Tabiki bebeğimiz için herşeyi yaparız ama parasızda tüp bebek merkezilerinin bahçesine sokmuyorlar buda hayatın gerçeği ...
ben çıkıyorum kızlar haçennnn iyi bakın kendinize daaaa!!
Akşama görüşürükkk...
Yeterimmm seni kısa zamandır tanıyorum ama çok seviyorum kardeşim seni , senin bu mücadeleci ve hayatla barşık olma halini örnek alıyorum .. Bana güç veriyorsun ...
İyki varsınızzzzzzzzzzz ulennnn ! :KK70:D

beni sevmiyormusunnn:KK50:ne pişirdin kız anlat bakım belki bende yaparım

kızlar biliyomusunuz ulun beye mail atmıştım tiroit yüksek çıkmıştıya oda bana düşürmemmiz gerek demiş ertelenirmi dersiniz tedavim

kızlar biliyomusunuz ulun beye mail atmıştım tiroit yüksek çıkmıştıya oda bana düşürmemmiz gerek demiş ertelenirmi dersiniz tedavim

canım bi dur bakalım hemen telaş yapma ulun bey herşeyin iyisini bizden iyi bilir yok yere senin paranı alıp yapıpta tutmamasından daha önemli dğeil heralde biras bekle bakalım hem benim bu konuda ağzım yandı süleyman bey tedaviye başlıyoruz dedi emre beye gittik emre beyde bu halde tedaviye başlamayın dedi değerleriniz düşük dedi bende çoktan başladık ilaçları içmeye diyincede emre bey çok kızdı ben anlamıyorum bu işleri dedi yani süleyman bey bizi acele ettirdi gibi oldu yani kafan da gönlünde doktorunun aklıda bu işe yatkın zamanda başla güzelim

canım bi dur bakalım hemen telaş yapma ulun bey herşeyin iyisini bizden iyi bilir yok yere senin paranı alıp yapıpta tutmamasından daha önemli dğeil heralde biras bekle bakalım hem benim bu konuda ağzım yandı süleyman bey tedaviye başlıyoruz dedi emre beye gittik emre beyde bu halde tedaviye başlamayın dedi değerleriniz düşük dedi bende çoktan başladık ilaçları içmeye diyincede emre bey çok kızdı ben anlamıyorum bu işleri dedi yani süleyman bey bizi acele ettirdi gibi oldu yani kafan da gönlünde doktorunun aklıda bu işe yatkın zamanda başla güzelim

evet canım önemli olan herşeyin düzgün başlayıp düzgün bitmesi hayırlısı artık inşallah bu sefer yüzüm güler...

Belgin bacım aşk olsun .. Sevmez miyim yaaa..
Burası benim ailem gibi ..
Ne yaptığımızı akşam ayrıntısı ile yazarım ..
Ayrıca aşk meleğim doğru diyor boşuna gücünü ve paranı harcamak yerine biraz sabırla tedavi olup başlaman snein için daha hayırlı..
Ohss olanların tedavileri iptal oluyor mesela.. Sağlıkları için ..
Ben bu troid yüksekliğinden pcodan sonra hamiş kalan o kadannnnn insan duydum ki anlatamam :)
İmkansız değil yani..
Hadi valla bu sefer kaçtım ...
Yoksa eşofmanlarımla internet başında yakalanıcam misafirlere ...
Şey KK'da çene çalıyodum kusura kalamyın demek zorunda kalırsam haha :KK43:((
Hadi kocaman öpüldünüz nanaktannn :KK70:D

canım acele etme
hem eğerki sonucu ekileyecekse beklersiniz
GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN

sağol canım
ama tamamen kurtulmak gibi bir şey yok
bizim ailede genetik böbrek taşı
hatta bir yeğenim doğduğunda taş vardı böberğinde
yani çok zor kurtalmak bu iletten

ya öylemi bende de genetik mi acaba ,bende hep kum dökerim de..döküküyorum döküyorum bitmiyo.ev yaptıracaklara kumu benden bedava...ablalarım ev yaptılar kumlarını ,taşlarını hep benim böbrekten karşıladık.sağolsun böbreğim.:92::92::92::92::92::KK52::KK52:
nerde kaldın canım yaaaaaaaa
hadi tut halayın ucundan:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK54::KK54::KK54::KK54::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:yaaaaaaaaaaaa kızlar nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzz:99::99::99::100::100:

dün halayda biraz yorulmuştum ,şimdi tam enerjikim akşama kadan halay çekebilirim..:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:
bizde bu inanç sabır olduktan sonra
o kiloların hepsini veririz :KK54::KK54::KK54::KK54:

şu gelmeyen sıpaları nasıl bir sabırla bekliyoruz:21::21:
Kiloda neymiş :84::84:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::

bebişimiz sağlıklı olsun da kiloda neymiş,dediğin gibi biz bu sabırla bebişimize kavuşmuşsak,aynı sabırlada o kilolar yıllar sürsede veririrz...:KK12::KK12::KK12:

Yemeğe gelecekler canım ya kek börek çörek ben beceremiyorum öyle şeyleri..
Yaparımda ancak oturup kendim yerim birinin önüne koyabilir miyim bilmiyorum..
Bnede bazen işe girsem çalışsam şu evde sıkılmaktan kurtulsam diyorum..
Zaten Allah korusunda benim bu micro denemem olmazsa işe girip çalışacağım.. 1 yıl ara veririm 2 denemeye kadar..
Maddi manevi toparlanmak için ..
Hiç kolay değil bu iler..
Herkes giden para olsun diyorda o paralar en zor kazanılıyor bilen yok.. Ama çıkar da bi 100 lira ver desen vermezler..
Tabiki bebeğimiz için herşeyi yaparız ama parasızda tüp bebek merkezilerinin bahçesine sokmuyorlar buda hayatın gerçeği ...
ben çıkıyorum kızlar haçennnn iyi bakın kendinize daaaa!!
Akşama görüşürükkk...
Yeterimmm seni kısa zamandır tanıyorum ama çok seviyorum kardeşim seni , senin bu mücadeleci ve hayatla barşık olma halini örnek alıyorum .. Bana güç veriyorsun ...
İyki varsınızzzzzzzzzzz ulennnn ! :KK70:D

AYYYYYYYYYYYYŞIMARACAĞİM ŞİMD:KK62::KK62::KK62::KK62::KK54::KK54::KK54::KK54:İ
CANIM TEŞEKÜR EDERİM BENDE SEYİYORUM SİZLER:KK31::KK31::KK31::KK69::KK69:İ
BİR ÇOK ŞEYİ SİZLERLE PAYLAŞIYOTUM
BENİ ANLIYORSUNUZ
CANIM EĞERHER ŞEYİ KAFAYA TAKARSAM BU İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMAMAZ MIŞIM GİBİ GELİYOR
BENDE Tİİ YE ALIYORUM :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
EVEÇ ÇOK İSTİYORUN BİR ÇOCUĞU:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: AMA AKIL SAĞLIĞIMI BOZACAK KADAR DEĞİL
:84::84::84:
NE BİLİYİM BENDE KOLAYINI BÖYLE BULDUM:92::92:

kızlar ya 2 saat yanlız biraktım oku oku bitiremiyorum bir ara kimse olmuzdı şimdi herkesçikler bunda sevindim yanı

ya öylemi bende de genetik mi acaba ,bende hep kum dökerim de..döküküyorum döküyorum bitmiyo.ev yaptıracaklara kumu benden bedava...ablalarım ev yaptılar kumlarını ,taşlarını hep benim böbrekten karşıladık.sağolsun böbreğim.:92::92::92::92::92::KK52::KK52:

Dün halayda biraz yorulmuştum ,şimdi tam enerjikim akşama kadan halay çekebilirim..:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:

Bebişimiz sağlıklı olsun da kiloda neymiş,dediğin gibi biz bu sabırla bebişimize kavuşmuşsak,aynı sabırlada o kilolar yıllar sürsede veririrz...:KK12::KK12::KK12:

iştabudur yaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK74::KK74::KK74::KK74:
Biz nelerin üstesinden geeliyoruzz:KK19::KK19::KK19::KK19:

CANIM BİZİN BABA TARFINDA HERKESTE VAR
OLABİLİYOR
AMA ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY BÖBREK AĞRISI YAAAAAAA

HADİ GEL HALAYAA

Son düzenleme:
Misafirim olduğu halde bugün 4 kez girdim valla..
Beni yok saymayın ben buralardayım :)))

ben varım kızlar bilgem yine gelmişin ayol misafirler nerde

Misafirler kayınvalidemlere geçti ayol bende bi uğrayım diye geldim gidiyorum geri ...
Kimse yok demeyin diye , bakın o kadar işimin arasında hala buraya gelip kaçamak yapıyorum :KK16:
Huyum kurusun napayım sizsiz olmuyoooooo :)
Hadi akşama görüşürünkk ..
Fırsat bulursam gelirim yine ...

Sagol canım nasılsın hadı anlat bakalım bize :biraz nasıl hamile :KK52::KK52::52 kaldın senden güzel yöntemler tavsiyeler bekliyoruz :KK62::KK62::KK62::KK62:

:KK47::KK47::KK47::KK47:Yetercim bak şimdide kimse yok :KK47::KK47::KK47::KK47:

canım benim tüp bebek le hamile kaldım ben ikinci denemem ve dondurulmuş embriyo ile çok şükür hamileyim

X