Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
maşallah epey bi halay çekmişsiniz.darısı isteyen herkese işallah.

amin yabanım amin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
sende küçük meleğinle dua edin bizlere
küçük meleğin bizim meleklerimize söylesin
çabuk gelsinler
çokbekletmesinler bizi

BİLemiyorum ki Yetercim...
bende sormuştum birine nevrosky nedne hiç girnmiyor diye o söylemişti...
kimin söylediğini bile unututm.. ne istesi onuda sormadım inan Nevroyla tanışmadık zaten hiç.. girmiyordu ben buralara takılmaya başladıgımda zaten...

ALi Ağaoğlu bile diyor kız Yeter... olacak dedim, yaptım olduuu :))
sende yaparsın.. olacak de yap sen :) ben diyroum ya Olacak diyroum, yapacksın olacak bak görrr..

ali ağaoğlu bile diyor kız yeter... Olacak dedim, yaptım olduuu :))
sende yaparsın.. Olacak de yap sen :) ben diyroum ya olacak diyroum, yapacksın olacak bak görrr..

yapacam dedim yaptım
al işte beş tane

Yaaaaaaaaaa ne güldük bu gün :90::80::79:

Son düzenleme:
e be Yeter burda msın sen hala....
yapacam dedin ... yappp...
oyalanma arkadaşım buralarda.... burdan zor yane... 1iz bilenem imkansız burda oturarark deiilse 5 :)

Hahaha Elfida amma kaynatmışsın ha valla bugün inanılmaz modundasın..
Arkadaşım vardı evde canımcımmm bişeye bakıcam diye girdim baktım çıktım hemen yoksa bu kaynak bırakılır mı?
Biz kocaları yatmaya gönderip buralarda takılırken zor ! DD
Ama senin 2iz+3üz olayını tuttum ama bak matamatiksel olarak çokkk mantıklı..
Bizde 4 kardeşiz ama anneme çok çocuk yapmışsın diyenlere 3 doğumda 4 çocuk der hep..
Benim ikiz kardeşim varda :))

Bizim tüp bebek dr'larına demek lazım..
%80 şans verdin yapacammm dedin yapp..
hahah Olazaaaakkk D

günaydın kızlar
hayılı cumalar
rabbim dularımızı kabul etsin
açılan ellerimizi boş çevirmesin
en çok isteneni ihtiyacımız olanı nasip etsin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Amin canım Günaydınlar canlar ay oku oku bitiremedim geçmişi baya güzel sohbetler olmuş ama gerçekten bir durgunluk vardı topinkde ama neşelendik her hafta biri hamile haberi versinde bizimde azcık moralımız yerine gelsin (ozaman 2 aya kalmaz herkes hamile kalır oh oh he güzel olur)

günaydın kızlar valla dün ne güzel eğlendik öle güzel bir morale ihtiyacımız vardı iyi geldi hep böyle olsun inşallah güzel haberler hiç bitmesin hamişler sağlıkla doğum yapsın bebek bekleyenlere de rabbim bugünlerin hürmetine sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah

amin amin
evet yaaaaaaaaaa dün çok güzel oldu
Konuştuk ve çok güldük
Inşşşş hep böyle olsun :86::86::86::87::87:
Kızlar bunu daha sık yapalım
Hepinzi bekliyoruz

bencede yetercim hep yapalım hep güzel haberler verelim herkez mutlu olsun kızlar kafama takılan bişeyler vAAR bu konuda sizlerinde fikrini almak istedim şimdi diğelim ki ikiz bebeğiniz var siz dışardasınız bebkleriniz annenizde kalıyor kayınvalideniz geliyor bebeklere annenizle beraber bakıyorlar sonra kayınvalideniz bebeklerden birini bira dolaştırıyım diye dışarı çıkarmak istiyor ve anneniz buna izin vermiyor normalmi acaba bana anormal geldide bi yakınımın başına geldi çok üzüldü kayınvalide ama işte elden bişey gelmiyor diyor sizler bu konuda neler düşünüyosunuz

bazen düşünüyorumda bi mucize olsa diyorum çok büyük bi mucize bende doğal yoldan hamile kalsam ve buna çok şaşırsam olmaz diyenlere inat olddu desem hemde gözümüzde büyyütüğümüz o paraları harcamaya gerek kalmadan sağdan soldan borç almaya yada kredi çekmeye mecbur olmadan kendiliğinden olsa diyorum ne güzeel olurdu rabbim sen büyüksün yapamayacağın şey yoktur bizlererede hayırlısından nasip et bizlerede o mucizeyle taçlandır CUMALAR HÜRMETİNE DUALARIMIZI KABUL BUYUR ALLAHIM .......:95::96::93:

kızlar cumanız mubarek olsun.ne guzel kaynatmısınız oyle masaallah..
benım bugun mısafırım var ve bır suru ısım var..ugrarım ara ara..

canım yaa neden olmasın neden o mucize seninde bulmasın
Rabbim sonsuz deryasından küçücük bir mucizeyi sana göndermesin

Bazan bende düşünüyorum acaba olurmu diye:26:
Bir tarafım hayıl doğal olmaz derken
Diğer tarafım neden olmasın diyor:81::80::79:
Ama
içimde bir yer var orası öyle yada böyele(tedavili tedavisiz )
sen anne oacaksın diyor
Işte oo sesi çokkkkkkkkk çok seviyorum o ses hep konuşsun susmasın istiyorum :87::87::87:
Ve çok inanaıyorum
rabbim bu kadar duayı dileği geri çevirmez diye
hepimiz hem kendimiz hemde birbirimiz için okadar güzel
o kadar içinden dualr yapıyoruz ki
allahım inşş duyacak ve karşılığını vereck
Bu mübarek günde hepimizin dualrı kabul olsun

Yetercim inşallah güzelim inşallah o ses içimizden hiç gitmez ve inşallah hepimiz annelik duygusunu tadarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…