Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hayyyhhhhhhh... bal yesin senin agzın Nurcan, recel, çokomel, pekmez ne seviyorsna onuda yiyebilirisn :))))
Bende kredi cekip yaptırıcam da ben güvendim bide Tıp. fakültesine Nurcancım... baya da araştırdım...nasip kısmet ilkind enasip etmezse Rabbim mecbur bizde özel gidecez artık....
İrenbede tedavi olan bi arkadaş daha hamile diğer topicte... sorana olursa tavsiye edbiliriz senin merkezi yaniii[/QUOTEyemesin kilolar gelcek sonra bacım irenbe çok başarılı bu konuda bana dr m kesin olcak dedi hatırlarsan iki transfer olcaktı yapmayalım kesin tutucak dedi tutmazsa para almıcam bidahakine mesleği bırakcam dedi dediğide oldu sende gel burda tedavi ol bizde kalırsın ben bakarım sana

Kız delü Nurcan :)))
unutmuşun sen beni anacım :))
ben de İzmirdeyim ya :)
Ama iyi niyeitn ve teklifin için sağol... melek kalpli annecik seni :)

Kız delü Nurcan :)))
unutmuşun sen beni anacım :))
ben de İzmirdeyim ya :)
Ama iyi niyeitn ve teklifin için sağol... melek kalpli annecik seni :)

öylemiydi gııı rada girdiğimden aklımda tutamıyorum sen herkesi tanıyosun biliyosun bende unutkanlık var:)))neresindesin sen izmirin

Bİlgeemmm..
ne gecmişimi bu oku oku bitiremedin....
Gel bacım ya... 2 muyabbetin belini gıralım en Angaralısından :)))

öylemiydi gııı rada girdiğimden aklımda tutamıyorum sen herkesi tanıyosun biliyosun bende unutkanlık var:)))neresindesin sen izmirin

Anammmm bigün gelemedik topiğe ne halaylar çekilmiş ben eksik kalırmıyım hiç?
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Nurcan Allah analı babalı büyütsün tekrardan ..
Allah'ım hayırlısı ile bizelerede nasip etsin ..

Geçmişi okudum daha neler neler yazacaktım da unuttum valla birsürü şey yazmışsınız..

Yeterimm beş çocuk benimde gözümü korkutur valla bir tanesine razıyık...
Ama kilo hiç sorun değil.. Napalım Allah'tan gelene kapımız açık...

Benim iğnelere başlamaya 10 gün kaldı aslında Ginera ile başaldım tedaviye ama iğnelere başlamayaınca başladım gibi gelmiyor..
Resmen şafak sayıyorum ..
Hepinizi kocaman öptüm..
Aymes'in evindeki heyecanı bende az çok tahmin ediyorum Elfida yaa dediğin gibi ne heyecan vardır!!!
Oy oamuk ellerini yerim ben onun :)))
Sağlıcaklaa kalınnnnnnnn ..
Topik yine şenlendi iyide oldu valla ..
Yeterind ediği gibi unutmayın bizi anneler biz hala burdayız :)))

Anammmm bigün gelemedik topiğe ne halaylar çekilmiş ben eksik kalırmıyım hiç?

Nurcan Allah analı babalı büyütsün tekrardan ..

Geçmişi okudum daha neler neler yazacaktım da unuttum valla birsürü şey yazmışsınız..

Ama kilo hiç sorun değil.. Napalım Allah'tan gelene kapımız açık...

Benim iğnelere başlamaya 10 gün kaldı aslında Ginera ile başaldım tedaviye ama iğnelere başlamayaınca başladım gibi gelmiyor..
Hepinizi kocaman öptüm..
Aymes'in evindeki heyecanı bende az çok tahmin ediyorum Elfida yaa dediğin gibi ne heyecan vardır!!!
Sağlıcaklaa kalınnnnnnnn ..

sağol arkadaşım darısı sizlerin başınaaa

Bİlgeemmm..
ne gecmişimi bu oku oku bitiremedin....
Gel bacım ya... 2 muyabbetin belini gıralım en Angaralısından :)))

Nerden bilyon Elfidam yaa geçmişi okuduğumu kız yoksa medyum falan mı olmaya karar verdin !! :KK70:DDD

Angaralıyıkkk allah'ın adamıyık o ayrı :))
Ederiz muhabbetimizi her türlü :))

Bornova dediğinde Bornova yanee..hangi köşe bucagındasınn
daaa dün oralardayım... anaa ne ilginç di mi maks. yarım saat mesafeden yazıyorsun bana..
bu sanallık beni öldüriy yahu... aklum haylüm duriyyy..beni tanımayana ama seven insanlar bilenem vardır belkimmm.... hamaannniiinnn ilginç ilginççç....

Bİlgeee.. nere kaçıyon hemenn...
maşalalah yaklaşmış olmuş transferin 1 ay bile klamamış ha..
haydi hayırlısı akideşimmm

Bornova dediğinde Bornova yanee..hangi köşe bucagındasınn
daaa dün oralardayım... anaa ne ilginç di mi maks. yarım saat mesafeden yazıyorsun bana..
bu sanallık beni öldüriy yahu... aklum haylüm duriyyy..beni tanımayana ama seven insanlar bilenem vardır belkimmm.... hamaannniiinnn ilginç ilginççç....

Bİlgeee.. nere kaçıyon hemenn...
maşalalah yaklaşmış olmuş transferin 1 ay bile klamamış ha..
haydi hayırlısı akideşimmm

atatürk mah deyim gel bigün çayımı içmeye bir metro mesafemiz varmış el sallasak görcez vallahi birbirimizi

Dar geldi sana angara
şaziye de gaçtı osmana
çek çek dünyanın gahrını da
vur vur rakı bira şaraba…

vuruyon mu rakıya biraya şaraba en Angaralısından yoksam Bİlgeee...
Darmı sana da Angaraaa.... gel İZmire buralar daa geniş :)))))))

anammmm bigün gelemedik topiğe ne halaylar çekilmiş ben eksik kalırmıyım hiç?

Nurcan allah analı babalı büyütsün tekrardan ..

Ama kilo hiç sorun değil.. Napalım allah'tan gelene kapımız açık...

Benim iğnelere başlamaya 10 gün kaldı aslında ginera ile başaldım tedaviye ama iğnelere başlamayaınca başladım gibi gelmiyor..
Hepinizi kocaman öptüm..
Aymes'in evindeki heyecanı bende az çok tahmin ediyorum elfida yaa dediğin gibi ne heyecan vardır!!!
sağlıcaklaa kalınnnnnnnn ..

bilgemmm biz 8 kardeşiz
aslında beni 5 çocuk korkutmuyorda
bu yaştan sonra 5 çocuk yapacak olsan son çocukta elimde baston olurdu herhalde :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Ama ben her duamda diliyorum rabbim bizlre 3.er 5 er vereceine sağlıklı 1.2 tane versin diğerlerini çocuk özlemi çekenlere versin
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
iinşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Hııımmmm.. ciddi ciddi cağıyon sen beni çaya :))
şimdi gece oldu gündüz vakti gelem, ayhh olur aslında var ya Tülincimde Bornovada oturuyor onuda alırız bi cay içeriz...
Tülinde iyi arazi oldu ha... Özledim seni Tülin haberin olsun, msn e de giremiyom ben, eşim napmış etmiş silmiş msn i yanlışlıkla.. bi iş yerinde vakit bulursam acıyom seni göremiyom onda da.... :KK43:(

ooo tamam toplanırız işte izmirde olmayanlarıda sanaldan yazarız olur gider işte gel bacım açık kapım herkese

evet evet olsun çok çok bebekler olsun her bebek isteyenin kucağı boş kalmasınnn şimdi derler yaa hamile duası kabul olur diye bol bol bebe haberi çıkcak burdan eminimmm

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
sağlıklı sağlıklı doluşsunlar
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ortalıkta mis gibi bebiş koksun
aman allahım

yetercim bende hep yazılanları okumaya çalışıyorum ama şu bir gerçek bu topik benim evi gibi diğer topiklerden farklı ve özel,eski arkadaşları bende çok özledim ara sıra anne topiğinde görüşüyoruz ama topiğin sahibi nevroyu çok merak ediyorum,onun motive eden samimi mesajlarını özledim....

ya zaten bir çok rkadaş annetopiğine kaydı
zaten bebği olanlada gelemiyor eskisi gibi

ama gerçekten nevro nerelede bende merak ediyorum
telefonu falanda yok
çok uzun zaman oldu
inşş bir sorun yoktur

ben nevronun kendi sitesi varmış diye duydum bi arkadşaımdan nevacım...
Iyiymiş doruk paşasıyla beraber.... Merak etme diye söyledim..bende mrk edip sormuştumda bi arkadşı söyledi nevin iyi böyle böyle diye...

hımmmmmmmmm
hiç duymadım yaaa
kendi sitesi derken:26::26::26:

yetercim.. Cok korktun sne 5 bebekten haa :))))
kız allah ın torbasında sayılı sayıda bebkmi mi var, sana da verir 5 tane- bana da verir...
Ilahi yeter... Nasıl ürkmüş bi mesajdı o ööleee :KK60:

kız ne ürkmesi yazıyorum işte
ben şimdi başlasam
5. Ciyi ancakelimde bastonla doğururm :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X