Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bende iyiyim canım sen nasılsın?kaynanan gelmedi dim
burdayım canım,evet sorma hayırlısı yinede rabbim kimsenin gözünde koymasın.en kısa zamanda herkese nasip etsin.
yok bacım gelmedilerrr ayy iyiyim böyle vallahiii
evet çok sesiz:26::26:
Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
burası
korkuyorum topikte
nerede bu millet
kormaa canım ben geldim ama gitmişsinizzz

:26:kıskandım bende 50, 51 arası değişiyorum boyda 158 filan yaaaa

yaa benim boyum kısa 1.60 falan
canım her şey çok güzel olcak
iyi düşün iyi olsun
inşşşş
bebişin gelecek

canım adet bitimden hemen sonraya veriyorlar sulu ulrasoon için gün
zaten çok kolay bir işlem
inşşş her şey yolunda ilerlesin
ve sende bebişini göbüşünde taşımaya başla

aynen öyle oluyor ..
Transferden sonraki 12 günü nasıl bekleyeceğiz..??
Allah yardımcımız olsun emeklerimiz boşa gitmesin..

evet canım en heycanlı ve en sıkıcı
yani en karışık dönem
ayrıca en uzun 12 gün insana 12 yıl gibi geliyor
ama
inşş sonu güzel olsun bu günler anı olarak hayatınızda kalsın

günaydın kızlar güzelliklerle dolu bir gün olur inşallah hayat hep bizze poziitif olsun işte olanlara hayırlı işler bugünde geçicek inşallah eve gidip dizimi seyretmek için can atıyorum izliyomuusunuz öyle bir geçeer zamanki yi çok hoş ya aman konudan konuya atladım bilgem elfida belgincim inşallah tedavilerinizin sonucunda bebişinize kavuşursunuz inşallah

Günaydın kızlar nasılsınız
Bu arada ne kadar zayıfmışınız ya kendimi baya kötü hissittim benim boyun 1.60 kilom 58 vaaaaaaaaaaaaavvvv 60 60 yapacak yakın bir zamanda bu yazıları okuyunca zayıflamam gerektiğini düşünüyorum

Günaydın kızlar ..
Bizim topiğin evhamlı kızları..
Sizlerin boy kilo normal ..
Benim ki normal değil 48 kilo ://
Bu ne ya Türk kadını acık etli butlu olur ..
Eşim aşkım hamilelikten sonra kilo verme kalsın sende diyor ..
O zaman boyuan göre göre bir kilon olur diyor..
Amannn bir yandan da düşününce sağlık olsun değil mi?
Önemli olan o..

Elfida ben çalışmıyorum ..
Ama ilerki zamanlarad çalışmak gibi planlarım var ..
Yani bu yıl Allah izin verirde ben yavrumu dünyaya getirisem önümüzdeki 2 yıl çalışamam ama daha sonra çalışırım ..
Zaten bu arada üniversiteden mezun olmuş olurum ..
Mesleğime göre iş bakarım diye düşünüyorum..
Hakkımızda hayırlısı ..Aşk meleğim sağolasın arkadaşım güzel cümlelerin için.
Başladık bakalım tedaviye Allah sonumuzu hayır eylesin..
İğnelerim bayrama denk geliyor nasıl olacak bilmiyorum ..

sanırım bugün herkes kilosuna takmış ben 1,68 boyundayım 45 kiloyum gayette memnunum 36 beden olmaktan bebek taşıma olayıda oooo ne zayıflar var ikiz doğuruyo sağlık önemli

günaydın kızlar dişçiye gittim iki tane dişim vardı dolgu yapılması gereken onları yaptırdım ve geldimmm

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sidelyanın haberini yeni gördüm araya araya buldum negatifmiş çok üzüldüm canım yaaaa.daha zamanı var demekki her şeyin hayırlısını versin rabbim ama umudunu yitirmedim demişsin çok sevindim canım er yada geç olacak canım ben inanıyorummmm

inşallah canım hepimiz kavuşuruz inşallahhh en kısa zamandaaaa

günaydın kızlar dişçiye gittim iki tane dişim vardı dolgu yapılması gereken onları yaptırdım ve geldimmm

ooo geçmiş olsun canım. hadi atlatmışsın artık dişlerde yapıldı gelsin bakalım bebiş dimi canım

darısı bana valla ben 2 dolguyla kurtulacak gibi değilim valla berbat durumdayım

ooo geçmiş olsun canım. hadi atlatmışsın artık dişlerde yapıldı gelsin bakalım bebiş dimi canım

darısı bana valla ben 2 dolguyla kurtulacak gibi değilim valla berbat durumdayım

evet canım hallettim sayılır perşembede birini çektirmiştim en azından kısa bir süre kurtuldum darısı başına evet şimdi hayırlısıyla bebeğimi bekliyorummmm

Son düzenleme:
sanırım bugün herkes kilosuna takmış ben 1,68 boyundayım 45 kiloyum gayette memnunum 36 beden olmaktan bebek taşıma olayıda oooo ne zayıflar var ikiz doğuruyo sağlık önemli

45 mi sende çok zayıfmışsın ya.ben 51 dim şimdi 73 oldum:)ama sadece karnım belli çok fazla kilom belli olmuyor.doğumdan sonra 60 larda kalsam çok iyi olacajk.

ahhh aahh kızlar ben ne 50 ne 60 ne de 70 o yüsden hiçaçmıcam o defteri kendimi bildim bileli hep kilolouydum hepde öle kalıcam heralde ama bunu takıntı haline getirmiyorum ya oda iyi bişey su içsem yarıyor anlıcanız

olsun canım ya önemli olan sağlık sihat sende tam türk kadınısın işte etli butlu ohhh

Yabanım alacaksın tabi sen kilo doğuma ne kaldı şunun şurasında ..

Belgin geçmiş olsun canımm..
Benimde alınması gereken 3 tane 20'lik dişim kaldı..
Valla oyalanıp duruyorum şimdilik rahatsız etmiyor..
Ağız yapımı zorlarsa bakıcam çaresine..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…