Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Burda mısın sen Yabancım..
ben iyiyim kendi adıma... üzüldüm umudum azaldı azcık 2 tüp bebek negatif haberi okudum 2 ayrı topikte:KK43:

cok farklı bir üzüntü.. hem negatifi alan arkadaşlar için üzülüyor insan şu anki ruh hallerini düşünüp..hem de kendi yaptıracagımız tüp bebek tedavisininde negatif olabilme ihitimalini apaçık önümüze koyuyor ve umudum azlıyor.... hayırlısı deyip bağlıyorum konuyu :KK43:((

evet canım aynen.:KK43:

sanada canım nasıl olalım işte havalar soğudu bayram geliyo işleri düşünüyoruz sen nasılsın

oooo kimleri görüyoyorum nerdesin elfidaaaaa:KK22:
bende iyiyim canım sen nasılsın?kaynanan gelmedi dimi?
Burda mısın sen Yabancım..
ben iyiyim kendi adıma... üzüldüm umudum azaldı azcık 2 tüp bebek negatif haberi okudum 2 ayrı topikte:KK43:

cok farklı bir üzüntü.. hem negatifi alan arkadaşlar için üzülüyor insan şu anki ruh hallerini düşünüp..hem de kendi yaptıracagımız tüp bebek tedavisininde negatif olabilme ihitimalini apaçık önümüze koyuyor ve umudum azlıyor.... hayırlısı deyip bağlıyorum konuyu :KK43:((

burdayım canım,evet sorma hayırlısı yinede rabbim kimsenin gözünde koymasın.en kısa zamanda herkese nasip etsin.

selamlar olsun hepinize....
Gelemedim günlerdir... Gecmişede bakıverdim hızlıca...
Sidelyanın sonuç negatif olmuş.. Cok üzüldüm demek yersiz ve yetersiz biliyorum ama ... :KK43:
hayırlısı böyledir demek ki sidelyacım...inancını ve sabrını kaybetme arkadaşım lütfen :KK43:

canım hoş gedin
ya bende kaç gündür bu kız nerede diye merak etmiştim

Elfida gözümüz yollarda kaldı ..
Canım Sidelya'nın zaten 2 yumoşu vardı ve sanırsam onunda tekini transfer ettiler yani dondurulmuş yok bilidğim kadarıyla ...

burda mısın sen yabancım..
Ben iyiyim kendi adıma... üzüldüm umudum azaldı azcık 2 tüp bebek negatif haberi okudum 2 ayrı topikte:KK43:

cok farklı bir üzüntü.. Hem negatifi alan arkadaşlar için üzülüyor insan şu anki ruh hallerini düşünüp..hem de kendi yaptıracagımız tüp bebek tedavisininde negatif olabilme ihitimalini apaçık önümüze koyuyor ve umudum azlıyor.... Hayırlısı deyip bağlıyorum konuyu :KK43:((

canım evet ne gatif alanlara çok üzülüyoruz
hatta çogu kez acaba bende bunu yaşamıyım diye düşünüyoruz
ama ne üzülmek nede bunarı düşünmek sonucu değiştirmiyor
kaderinde ne varsa onu yaşıyorsun
rabbim güzeilkler yaşamayı nasip etsin
hepimize
çünki hepimiz çok yorulduk

dur kızzz... Ne vuruyon kafamaaa..... Acıttın hee..
Kayınvalidemler var.. Kalabalığız bayağıdır... Bi kaç günlüğüne akrabalarına gittiler anca girebildim...
üzüldüm yaa... Allah sabır versin sidelya arkadaşıma... Umudu kırılmamıştır inş :KK43:
dondurulmuşları varmıydı sidelyanın belgincim?

yyoktu canım
zaten 2 yumoşu vardı tek embiryo oluştu onuda transfer ettiler
ama oda olmadı

vay be tamamı olmasada bi kısım arkadaşlarımız topiğe tekrar gelmişşşş...
Sizsiz burası çok yalnızdı haberiniz olsun..
Allah'tan yeter vardı yoksammm topik topiklikten çıkacaktı..
Herkese iyi akşamlar ..
Bayrama az kaldı kızlar bayram telaşıda başladı havalarda soğuk bu bayram temizliği biraz zor olacak sanki..

evet çok sesiz:26::26:
Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
burası
korkuyorum topikte:KK24::KK24:
:KK47::KK47:nerede bu millet:KK28::KK28:

iyi akşamlar canım iyi gidiyor çok şükür.bekliyoruz bizimkisinin gelmeye niyeti yok hiç.rabbim sizede yaşatsın bu stresleri işallah.
senin yaklaştı doğumun dimi arkdaşım...
ticker yapmamışısn bilemiyorumda...
neden gecikti dedin ki.. doldu mu 9 ay??

canım hoş gedin
ya bende kaç gündür bu kız nerede diye merak etmiştim
Canım benim eksik olma...
Mrk ediyor insan dimi sürekli gördüğü bir ismi görmeyşince başına bişeymi geldiki diye...
ne güzel bi arkdaşlık biizmkisi di mi...
şükür iyiyim ben... misafirim vardı işte

Elfida gözümüz yollarda kaldı ..
Canım Sidelya'nın zaten 2 yumoşu vardı ve sanırsam onunda tekini transfer ettiler yani dondurulmuş yok bilidğim kadarıyla ...
anladııımmmm.... :44:

yyoktu canım
zaten 2 yumoşu vardı tek embiryo oluştu onuda transfer ettiler
ama oda olmadı
nasiptir bu işler.. rızkı inmemiş daha demek ki küçük Sidelyanın bu dünyaya :KK43:(
demesi- yazması kolayda böyle :KK43:( gelde yaşayana sor dimi :KK43:

iyi akşamlar canım iyi gidiyor çok şükür.bekliyoruz bizimkisinin gelmeye niyeti yok hiç.rabbim sizede yaşatsın bu stresleri işallah.

canım yabanım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

canım sağlıcakla gelsin küçüğün
hayat boyu hep annesiyle olsun
inşşşşşşşşşşşşşşşş

yaaaaa kızlargülücüklerimize ne olmuş bazılarını kaldırmışlar yaaaaaaaaaaaaaa

senin yaklaştı doğumun dimi arkdaşım...
Ticker yapmamışısn bilemiyorumda...
Neden gecikti dedin ki.. Doldu mu 9 ay??

Canım benim eksik olma...
Mrk ediyor insan dimi sürekli gördüğü bir ismi görmeyşince başına bişeymi geldiki diye...
Ne güzel bi arkdaşlık biizmkisi di mi...
şükür iyiyim ben... Misafirim vardı işte

anladııımmmm.... :44:

Nasiptir bu işler.. Rızkı inmemiş daha demek ki küçük sidelyanın bu dünyaya :KK43:(
demesi- yazması kolayda böyle :KK43:( gelde yaşayana sor dimi :KK43:

canım evet yaaaaaa biz burada aile gibi olduk yaaaaaaaaaa
insan merak diyor

sidelya zaten endisini en kötüsüne hazırlamıştı olursa süpriz olsun diyordu ama gelmedi küçüğü
inşşşş sidelyanın beklemdiği bir anda geliversin

Ya bu Ginera inanılmaz mide bulnatısı yaptı bende...
İştahımıda açtı ama tezatlığa bakın..
48 kiloyum ah bir 52 olsammm :))
Derdime bakın yalnız .. :))

evet yetercim haklısn... birlikte mutlu olup birlikte üzülüyoruz... hedef aynı,yaşananlar paralel,hissettiklerimiz benzer... daha ne olsun... bide hedefi vurdukmu 12 den bak bizden mutlusu olucak mı..... ıskalaya ıskalaya bulucaz 12 yi eminim benn.....

Bilgemcim o doğum kontrol hapı dimi...
banda vermiştidr. uzun protokole başlayacagım deyip..ama ben başlamadım o ay tedaviye içmedim..ve kaybettim hapı evin içinde :))) umarım kısa protokol olurda içmem o hapı diyorum kendi adıma...
sana da gecmiş olsun- cekcez agrı-sancı - bulantı napalımmm.... vuslata yaklaştırıyorsa cekilen acılar bizi.. neydiiii KUTSAL ACI :)

ya bu ginera inanılmaz mide bulnatısı yaptı bende...
Iştahımıda açtı ama tezatlığa bakın..
48 kiloyum ah bir 52 olsammm :))
derdime bakın yalnız .. :))

canım bende 52 olmak için
açımmmmmmmmmmmm
günlaerdir
56 dan 52 inmek için uraşıyorum

evet yetercim haklısn... Birlikte mutlu olup birlikte üzülüyoruz... Hedef aynı,yaşananlar paralel,hissettiklerimiz benzer... Daha ne olsun... Bide hedefi vurdukmu 12 den bak bizden mutlusu olucak mı..... ıskalaya ıskalaya bulucaz 12 yi eminim benn.....

Bilgemcim o doğum kontrol hapı dimi...
Banda vermiştidr. Uzun protokole başlayacagım deyip..ama ben başlamadım o ay tedaviye içmedim..ve kaybettim hapı evin içinde :))) umarım kısa protokol olurda içmem o hapı diyorum kendi adıma...
Sana da gecmiş olsun- cekcez agrı-sancı - bulantı napalımmm.... Vuslata yaklaştırıyorsa cekilen acılar bizi.. Neydiiii kutsal acı :)

evet canım ıskalaya ıskalaya 12 den vuracağız
ne diyordukkkkkkkkkkkkk

her -şey ço-cuk-iç-in

Ay Yeter ilahi 56 gayet normal!
Ben asla 56 olamayacağım için 52 dedim yoksa 54 falanda isterdim ..
Çünkü boyun uzun 1.70 .. Yani uzund erken normal aslında ...
48 kilo oluncada elektrik direkleri vardı ya eskiden tahtadan aynı onlar gibi oluyorum..
2 embriyomda tutarsa ki daha 2 emriyom olacağı belli değil bana sen nasıl ikizleri taşıyacaksın bu zayıflıkla diyolar..
Tabi gülüp geçiyorum..
Elfida doğum kontrol hapı evet prospektüsüne baktım bulantı yapar diyor...
Benim uzuuuun prtkol..
Sende de bir sorun çıkmazsa yumurtlamanda seninde uzuuuuun prtkl olur..
Ama çok fark etmiyor 15 gün kadar falan ..
Napalım 3.5 yıl bekledim 15 gün dahabeklerim..
İğnelerede 13 gün kaldı resmen şafak sayıyorum.. :KK70:DD

sen yarıladın yine yolu bilgecim...
bende dün adet oldum..bugun aradm merkezi, sulu ultrason için gün verecekler..aramarını bekliyorm..
bende başlasam artık doğum kontrol hapına falan da iyce hissetsem tedavi gördüğümü...
bekle bekle darlandım artıkın ya..

Aynen öyle oluyor ..
Transferden sonraki 12 günü nasıl bekleyeceğiz..??
Allah yardımcımız olsun emeklerimiz boşa gitmesin..

bende düşünmüyor değilim o 12 günü arkadasım ...
şimdiden korkuyla karışık heyecan sarıyor içimi...
sen calışıyorusn değil mi Bilge?
çalışıyorsan evde beklemek o 12 günü daha bi zor gelir sanıyroum

X