Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hayırlı sabahlar kızlar
herkese güzel haberlerle dolu bi hafta diliyorum
papatya canım geçmiş olsun umarım korkulacak bi hastalığı çıkmaz kayınvalidenin

günaydın canım
amin inşşşşşşşşş
güzel haberle dolsun
güzel bebkler gelsin aramıza

günaydın kızlar yeni bir hafta yeni umutlar inşallah herşey ççok güzel olur papatyacım kayınvalidene çok geçmiş olsun inşalllah düşündüğünüz şey değildir rabbbim şifasını versin inşallah
kızlar annelerimiz başımızı tacı tabi hele biz gurbette yaşayanlar için dahada farkındayız bunun tatili fırsat bilip annemler yanıma geldiler çok güzel bir hafta sonu geçirdim süper enejikim ve inşallah bunun sonu hayırlı olur isteyen herkese rabbim bebek sevincini yaşatsın]

KİMSELER YOKMU YA HADİ KIZLAR CANLANALIM
AYMESCİMDE İZNE ÇIKTI BEBİŞİNE KAVUŞMASINA AZ KALDI YABANIM SIRADA SEN SONRA AYMESS OHHH SIRAYLA HEPİMİZ DOĞURALIM İNŞALLAH:KK64::KK64::KK62::KK62:

Son düzenleme:
merhaba canlara.s.

5 gündür hiç gelemedim...herkes iyidir inş...
bizim net yine koptu....
şuan annemlerden yazıyorum....
hafta sonu düğün telaşı ancak bugün vakit buldum...
yaa neti biz annemlerden kablosuz kullanıyorduk ama bu sıra çok sorun çıkarıyor...
inş kısa zamanda bir çare buluruz...

son sayfalara bir göz attım sidelya ve fatıma arkadaşımızın tedavisi negatifle sonuçlanmış:KK59::KK59:
çok üzüldüm...allah yardımcıları olsun...
rabbim sabır versin...

burdayız nerde olacagız of ya ilacım bitmiş ona gittim ama alamadım ilac ithal mıiş ya dhea ilacı bu arada kardeşimin doguma az kaldı allah bana dayanma gücü versin

arkadaşlar
çocuk istiyorum (çider)
diye bir dernek var
burada bir fon çalışması yapılıyor
bu fondan toplanan parayla tüp bebk hastalrına tedavi sürecinde yardımcı olunacak ilğienelerin
nette bir baka bilirim

canım çok geçmiş olsun
Rabbim tez zamanda kaynanana şifa versin inşallah
şüpheler doğru çıkmaz Allah yardımcınız olsun

yeterim bellimi olur canım belkide gerçekten arkadaşın
içine doğdu ve seninkiler bu ay ilk defa yanılıcak bunu canı gönülden dilerim
inşallah senin kırmızılar rotayı bu sefer şaşırır ama bebiş olduğu için tabiki

fatıma aşılama bu seferde olmamış canım ne denirki tabiki insan üzülüyo
ama Rabbim zamanını biliyo sende biliyosun demekki ozaman daha gelmemiş
inşallah Allahım daha fazla bekletmeden gönderiri sanada meleğini

kızlar gunaydınlar..gecmıs olsun dıleklerınız ıcın saolun..
bılgem kuru sormusun.ıbrahım saracoglunun kılasık kecıboynuzu kuru.netten bulabılırsın..ınsaallah faydalı olur.
papatya kayınvalıdenede cok gecmıs olsun.rabbım acıl sıfalar versın..
bende bugun anneme gıdıyorum.babama bakıcam.annıskoda pazar ıslerını falan halledıcek.nobetlese bakıyoruz bazen babama.fazla ugrayamıyorum o yuzden..
herkese hayırlı haftasonları kızlar..

hayırlı sabahlar kızlar
herkese güzel haberlerle dolu bi hafta diliyorum
papatya canım geçmiş olsun umarım korkulacak bi hastalığı çıkmaz kayınvalidenin

günaydın kızlar yeni bir hafta yeni umutlar inşallah herşey ççok güzel olur papatyacım kayınvalidene çok geçmiş olsun inşalllah düşündüğünüz şey değildir rabbbim şifasını versin inşallah
kızlar annelerimiz başımızı tacı tabi hele biz gurbette yaşayanlar için dahada farkındayız bunun tatili fırsat bilip annemler yanıma geldiler çok güzel bir hafta sonu geçirdim süper enejikim ve inşallah bunun sonu hayırlı olur isteyen herkese rabbim bebek sevincini yaşatsın]

sağolun kızlar..dualarınıza kocaman bir amin diyorum.

Vay be tamamı olmasada bi kısım arkadaşlarımız topiğe tekrar gelmişşşş...
Sizsiz burası çok yalnızdı haberiniz olsun..
Allah'tan Yeter vardı yoksammm topik topiklikten çıkacaktı..
Herkese iyi akşamlar ..
Bayrama az kaldı kızlar bayram telaşıda başladı havalarda soğuk bu bayram temizliği biraz zor olacak sanki..

Vay be tamamı olmasada bi kısım arkadaşlarımız topiğe tekrar gelmişşşş...
Sizsiz burası çok yalnızdı haberiniz olsun..
Allah'tan Yeter vardı yoksammm topik topiklikten çıkacaktı..
Herkese iyi akşamlar ..
Bayrama az kaldı kızlar bayram telaşıda başladı havalarda soğuk bu bayram temizliği biraz zor olacak sanki..

hiç sorma canım bende başlıyacağım ama soğuktan hiçte istemiyorum:KK8:

selamlar olsun hepinize....
Gelemedim günlerdir... gecmişede bakıverdim hızlıca...
sidelyanın sonuç negatif olmuş.. cok üzüldüm demek yersiz ve yetersiz biliyorum ama ... :KK43:
Hayırlısı böyledir demek ki sidelyacım...inancını ve sabrını kaybetme arkadaşım lütfen :KK43:

iyi akşamlar kızlar nasılsınız?
sanada canım nasıl olalım işte havalar soğudu bayram geliyo işleri düşünüyoruz sen nasılsın
selamlar olsun hepinize....
Gelemedim günlerdir... gecmişede bakıverdim hızlıca...
sidelyanın sonuç negatif olmuş.. cok üzüldüm demek yersiz ve yetersiz biliyorum ama ... :KK43:
Hayırlısı böyledir demek ki sidelyacım...inancını ve sabrını kaybetme arkadaşım lütfen :KK43:

oooo kimleri görüyoyorum nerdesin elfidaaaaa:KK22:

Burda mısın sen Yabancım..
ben iyiyim kendi adıma... üzüldüm umudum azaldı azcık 2 tüp bebek negatif haberi okudum 2 ayrı topikte:KK43:

cok farklı bir üzüntü.. hem negatifi alan arkadaşlar için üzülüyor insan şu anki ruh hallerini düşünüp..hem de kendi yaptıracagımız tüp bebek tedavisininde negatif olabilme ihitimalini apaçık önümüze koyuyor ve umudum azlıyor.... hayırlısı deyip bağlıyorum konuyu :KK43:((

oooo kimleri görüyoyorum nerdesin elfidaaaaa:KK22:
dur kızzz... ne vuruyon kafamaaa..... acıttın hee..
kayınvalidemler var.. kalabalığız bayağıdır... bi kaç günlüğüne akrabalarına gittiler anca girebildim...
üzüldüm yaa... ALLAH sabır versin sidelya arkadaşıma... umudu kırılmamıştır inş :KK43:
dondurulmuşları varmıydı sidelyanın Belgincim?

X