Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bizim kızlar topluca kayboldu ..
Melony, Elfida ,Fadik, Yabangülüm ve diğerleri ...
Nerdesiniz ya aşk olsun ...

günaydınlar ..bende tedaviye başladım bugün 6.gün iğnelerle uğraşıyom şimdilik..allahım herkese en kısa zamanda istediğini verir inşallah..:emir_bebek:

Bugün değilki dünden beri kimseler yok :KK43: Cumhuriyet bayramı etkinliklerine gittiler ve hala oradalar galiba :)

ben geldim bi bakıyım dedim ne var ne yok yine tatil havası sarmış topiğimizi..

Nermin sen nerelerdesin.. bayaadır yazmıyorsun buraya...
Gecen aklıma geldin topğe son girşiine bakacaktım..arkadaş listemde olmadığın için bulamadım seni :KK43:
Nasıl gidiyor hayat görüşmeyeli?

Arka Mahalle sana ve eşinede gecmiş olsun arkaadaşım.
hiç duymadım daha önce böyle bi durum..
Ama derdi veren ALLAH dermanınıda vermiştir..
Yeni bi bilgi edinebildin mi DNA kırıklığı ile ilgili...
PApatyanın yazdıklarını okumuşsundur.... bende onun yazdıkları kadar bilgi sahibiyim şu anda :KK43:

benimde o kadar bilgim var malesef canim​
kıslar ben yine hamileyimmm yaaa:lepi: inanmıyorum 100. hamiş olmayı başardım mı fadiğim

rabbim inşallah bu düşmezz

tbrler sag salim kucagina alman dilegi ile canim

Belginn ne yaptın son durumlar nasıl bir haberdar et pleaseeee!!!
Diğer hormon tetkiklerini yaptırdın mı ?
Bende şafak sayıyorum Aralığın ortasında transferim gerçekleşecek büyük ihtimalle..
15 gün kaldı Lucrine başlamaya , sonra tahmini 10 gün pregon .. Derken aralığı bulacak yani..
Bu arada dün akşam ve bugün sabah olmak üzere eşime keçiboynuzu kürü içirdim ve devam edeceğiz..
Biraz ağzını burnunu büzüyor ama katlanıcak artkınnnn biz nelere katlanıyoruzzz demi yaniii ?

yeteeerrrr sen tedavi falan gördün mü, (tüp bebek,aşılama)

sadece eşinde mi sorun var, sperm sayısı kaç?
sen de sorun yok dimi, adetlerin düzenliymiş bak, bu bile çok iyi bişey bence
bide adet düzensizliği ile uğraşmıyosun

uyguladığın kürler varmı?
kızlar yılmadan yorulmadan kürler deneyin.

canım evet 5 kez mikro denedik
evet bended var yumurta kalitem iyi değil tedavide 20 yumurta oluyor ama sadece 3 5 tenesi işlem görüyor
onlarında kalitesi iyi olmuyor

Kızlar bugünlük benden bu kadar .. Valla Yeterle ben demirbaşı olduk topiğin ya gelmiyorsunuz yada gelip ceee ee diyip gidiyorsunuz ..
Hamiş kalsak şurda haber versek halayımızı çeken olmicak (ahh olsakta çekilmese )
Yeter bunlar bi iş karıştırıyor arkadaşım bunlar bi yerlere dağıldı bence..
:)))))

X