Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
[/COLOR]9]sidelyam iyiymiş çok sevindim inşallah halaylar çekeriz ne zamandır hamiş haberide almıyoruz birinin bir açılış yapması lazım sidelyam hadi bakalım allahım yardımcın olsun

CANIM SAĞOL TEŞEKÜR EDERİM
İNŞŞ GÜZEL HABERLER YAZMAK NASİPOLUR :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

SİDELYAYLA AKŞAM KONUŞTUK ARADI
BİRAZ GAZ PROBLEMİVARMIŞ
KIZ KARDEŞİ YANINDA BOL BOL DİNLENİYORUMDEDİ HEPİNİZE SELAM SÖLEDİ
BANA DUA ETSİNLER DEDİ
[/QUOTE]

canım yeteerim seni buralarda görmek ne güzel,inan özlettin kendini.nasılsın iyisin inş.varmı bi değişiklik...ben artık önceki kadar çok girmez oldum kk ya.kötü şeyler duyunca daha çok bunalıyorum gibi hissetim biraz böyle deneyim bakem dedim..ama girmeden yapamıyorum,sizleri merak ediyorum..naptılar acaba ,yani hamiş varmı acaba ...canım arkadaşım allaha emanet ol ,görşz inş..

Bu aslında zor bi durum .. Allah kolaylık versin Belgincimm..
ya aslında çok zor değil bazen iyi bile ama yinede bazenn yanlız kalmak iyi geliyo.
merhaba arkadaşlar iş güç yazamıyorum valla buraya neler yapıyosunuz bu arada dondurulmuş embriyo transferi yapılacak c.tesi günü dua edin nolur 2 transfer yapılcak inş bu defa olur öpüyorum hepinizi
hayırlısı olsun canım inşallah bu sefer yüzün güler

hayırlı akşamlar canlara.s.

kızlar bugün dr a gittim...
maşallah şimdilik bir aksilik yok...
inş hep böyle ilerler....

cinsiyeti öğrenemedik ama nedense çok merak etmiyorum...
bir dahaki kotrolum 1 ay sonra...
bakalım eğer merak edersem 2 hafta sonra başka dr a giderim artık....
hayırlısı olsun canım sağlıklı olmasına sevindim önemli olan sağlıklı olması eninde sonunda öğreneceksin..
kızlar hayırlı gunler herkese..
casper ne guızel destek oluyorsun sen bıze ya.bebısını kucagına aldıgın halde bırakmadın bızlerı.bırcogu saolsunlar bebeklerı olduktan sonra ugramaz oldular..ama onlarıda anlamak lazım.malum cocuk buyutmek kolay ıs degıl.fırsat olmuyordur..
fadıkcım bebısın saglıgı yerınde ya cınsıyet farketmez tabıkı.rabbım kucagında gostersın ınsaallah..
bılgem hadı bakalım az kaldı senın pozıtıf haberını almaya ınsaallah..
belgın zor oluyordur senın ıcın canım ya.ne kadar zamandır bırlıkte oturuyosunuz.allah yardımcın olsun..bızde altlı ustlu oturuyoruz.ama benımkıler ıyıler elhamdulıllah.hıc karısmazlar bana..yınede rabbım buyuklerımızı basımızdan eksık etmesın..
ben bugun cok yogunum kızlar.ısım cok..hadı allaha emanet olun..gorusuruz yıne..

yukardada yazdığım gibi canım bazen zor oluyo fakat iyi yanlarıda var bizim için kısmet evet allah eksik etmesin onları başımızdan..

SİDELYAYLA AKŞAM KONUŞTUK ARADI
BİRAZ GAZ PROBLEMİVARMIŞ
KIZ KARDEŞİ YANINDA BOL BOL DİNLENİYORUMDEDİ HEPİNİZE SELAM SÖLEDİ
BANA DUA ETSİNLER DEDİ

canım yeteerim seni buralarda görmek ne güzel,inan özlettin kendini.nasılsın iyisin inş.varmı bi değişiklik...ben artık önceki kadar çok girmez oldum kk ya.kötü şeyler duyunca daha çok bunalıyorum gibi hissetim biraz böyle deneyim bakem dedim..ama girmeden yapamıyorum,sizleri merak ediyorum..naptılar acaba ,yani hamiş varmı acaba ...canım arkadaşım allaha emanet ol ,görşz inş..[/QUOTE]

CANIM EEVT UZUN ZAMANDIR GELEMİYORDUM ARTIK DAHA SIK GELECEĞİM
EVET BURADA OLUMSUZLUKLAR OLUYOR
AMA GÜZEL ŞEYLERDE OLUYOR
GÜZEL ŞEYLERİ DUYMAK VE PAYLAŞMAK İÇİN DAHA SIK GEL

alaykümselam canım...
bizleride haberdar etiğin için çk sağla.s.

canlarım çok çok sağolun...
allah razı olsun..rabbim hepinize en kısa zamanda bu duyguları yaşatsın...
cinsiyet konusunda bende aynı düşünüyorum belki gün geçtikçe merak ederim ama şuan da hiç merak yok...
kız erkek hiç farketmez...
bilmeden doğuma yakın bile beklerim...
eşimdede hiç merak yok...

hoşbulduk canıma.s.

yeterim 2 hafta kadar nette sorun vardı...
çok şükür şu 4-5 gündür biraz iyi...
bazen takılıyor ama onada şükür...
kadınlar kulübüne girdiğim zaman buraya muhakkak uğramaya çalışıyorum canım...
ama bu sıra girsemde çok kalamıyorum...
rabbime çok şükür artık yatmıyorum sadece arada uzanıyorum...
işimi gücümüde biraz yavaş yapıyorum...
birde bugünlerde anneme çok gidiyorum...
rabbim nasip ederse bu ayın 31 inde kardeşimin düğünü var...
çok az zamanımız kaldı bilirsiniz düğün işleri hiç bitmez...
ben öğle ağır iş yapmıyorum ama anneme destek olmaya çalışıyorum...
annemin yakınında hiç yardımcısı yok bende durumumdan ötürü hiç yardım edemedim...
bütün her şeyine tek koştu...
ama hayırlısı olsun çok şükür şimdi biraz ayaktayımda en azından gidip yanında gözüküyorum...

CANIM İNŞŞ KARDEŞİN ÇOK MUTLU OLSUN HEP MUTLU OLSUN RABBİM MUTLULUKLARINI BEBEKLE PERÇİNLESİN İNŞŞŞ

ANNEM DİYORSUN YA BENİMKİ AKLIMA DÜŞTÜ ARTIK HER ŞEYİ (BİR ÇOK ŞEYİ)BAŞKALARINDAN BEKLİYORLAR BAŞIMIZIN TAÇLARI ANNELERİMİZ
CANIM KENDİNİ YORMADAN YARDIMCI OL ANNENE

SİDELYANA HABER GETİRİYORUM PC BOZUKMUŞ YOKSA O DA SİZLERE YAZMAK İSTİYOR AMA YAZAMIYOR
İNŞŞ HAMİŞ HEBERİNİDE GETİRİRİM :Saruboceq::Saruboceq:

canım dna kırıklığının tıbbi bir adı vardı ama unuttum..
Bu topikte şimdiye kadar duymadım kimseden ama ailesinde genetik rahatsızlığımı var eşinin .. Ynai kornik bri rahatsızlık.. Şeker, tansiyon vs gibi..
Ben genellikle bu rahatsızlığı olanlarda olduğunu duymuştum..

hayir canim hic bir rahatsizligi yok ailesinde ama oda bizi buldu

evet kizlar artik benim anne olamiycam kesinlesti gibi bisey hic beklemiyordum size guzel haberlerle donmeyi dusunuyordum ama hayir ne yapacagimi bilmiyorum
nedir bu dna kirikligi:gitme:​

evet kizlar artik benim anne olamiycam kesinlesti gibi bisey hic beklemiyordum size guzel haberlerle donmeyi dusunuyordum ama hayir ne yapacagimi bilmiyorum

canım geçmiş olsun nedir bu sorun bilmiyorum ama rabbim çıkış yolu versin inşşş

CANIM İNŞŞ KARDEŞİN ÇOK MUTLU OLSUN HEP MUTLU OLSUN RABBİM MUTLULUKLARINI BEBEKLE PERÇİNLESİN İNŞŞŞ

ANNEM DİYORSUN YA BENİMKİ AKLIMA DÜŞTÜ ARTIK HER ŞEYİ (BİR ÇOK ŞEYİ)BAŞKALARINDAN BEKLİYORLAR BAŞIMIZIN TAÇLARI ANNELERİMİZ
CANIM KENDİNİ YORMADAN YARDIMCI OL ANNENE

SİDELYANA HABER GETİRİYORUM PC BOZUKMUŞ YOKSA O DA SİZLERE YAZMAK İSTİYOR AMA YAZAMIYOR
İNŞŞ HAMİŞ HEBERİNİDE GETİRİRİM :Saruboceq::Saruboceq:
çok sağol canım...

canım önemli olan sağlık...
annelerimiz sağlıklı mutlu olsunlarda ayrı olmak, uzak olmak çok önemli değil....
mesala ben yakınım ama annemim en çok yardıma ihtiyacı olduğunda hiç birşey yapamadım...
daha yeni yeni yanına gidiyorum...
gerçi gitsemde pekte yardımmım dokunmuyor...
işte beraber fikir alışverişi falan yapıyoruz...
ama dediğim gibi sağlık olsun gerisi önemli değil...

hayırlısı olsun canım sağlıklı olmasına sevindim önemli olan sağlıklı olması eninde sonunda öğreneceksin..
.
sağol canım...evet önemli olan sağlıklı olması...

ARKAMAHELLE canım bu hastalığın adını ilk duydum...
arattım ama googlede bile bulamadım...

canım siz hiç türkiyede dr a gittiniz mi?
bence birde türkiyede şansınızı deneyin...
neyiniz var neyiniz yok doğru dürüst öğrenirsiniz...

canım allah büyük hemen karamsar olma en kısa zamanda herşey yoluna girer inşallahh

çok sağol canım...

canım önemli olan sağlık...
annelerimiz sağlıklı mutlu olsunlarda ayrı olmak, uzak olmak çok önemli değil....
mesala ben yakınım ama annemim en çok yardıma ihtiyacı olduğunda hiç birşey yapamadım...
daha yeni yeni yanına gidiyorum...
gerçi gitsemde pekte yardımmım dokunmuyor...
işte beraber fikir alışverişi falan yapıyoruz...
ama dediğim gibi sağlık olsun gerisi önemli değil...

sağol canım...evet önemli olan sağlıklı olması...

ARKAMAHELLE canım bu hastalığın adını ilk duydum...
arattım ama googlede bile bulamadım...

canım siz hiç türkiyede dr a gittiniz mi?
bence birde türkiyede şansınızı deneyin...
neyiniz var neyiniz yok doğru dürüst öğrenirsiniz...

rabbim annelerimizi başımızdan eksik etmesin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

DEDİ

canım yeteerim seni buralarda görmek ne güzel,inan özlettin kendini.nasılsın iyisin inş.varmı bi değişiklik...ben artık önceki kadar çok girmez oldum kk ya.kötü şeyler duyunca daha çok bunalıyorum gibi hissetim biraz böyle deneyim bakem dedim..ama girmeden yapamıyorum,sizleri merak ediyorum..naptılar acaba ,yani hamiş varmı acaba ...canım arkadaşım allaha emanet ol ,görşz inş..[/QUOTE]

canım nerelerdesn sen yaa özlettin kendinii

canım benim eşimde şeker hastalığı var sabah akşam insulin yapıyor ve eşimde sperm de morfoloji bozukluğu vardı acaba dna kırıklığından mı kaynaklanıyo hani genetik bir rahatsızlıkdan dolayı demişdiniz diycem ama en son testi baya iyi cıkmıştı gerçi who göre bakılmıştı ne kadar guvenilir orası tartışılır tabiii

anne olamaman neden kesinleşsin ümidimiz asla yitirmeyelim anne olcaz bizde birgun rabbimin izni ile

kaç buz bebğin var nurcancım seni bekleyen...
Bazıları düzgün çözünmeyebiliyormuş ama 1den fazla ise illaki birisi sağlıklı çöüzünür...
Takma bunları faan kafana olur mu sennn :1hug:

Anladım.... Hayırlısı olsun o zaman... En güzeli, en hayırlısı ne ise öyle olsun tedavin nurcancım

7 tane dondurulmuş var canım şimdilik herşey yolunda bu defa çok umutluyum ben rabbim bilir tabi ama rüyalarımda hep ikilerim olmuş görüyorum bimiyorum yinede umut işte...

ya aslında çok zor değil bazen iyi bile ama yinede bazenn yanlız kalmak iyi geliyo.

Hayırlısı olsun canım inşallah bu sefer yüzün güler

Yukardada yazdığım gibi canım bazen zor oluyo fakat iyi yanlarıda var bizim için kısmet evet allah eksik etmesin onları başımızdan..

inşallah canım allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallahhh

Evet Bİlgemcim.Tıp Fak.de tedavi olucam nasipse...
1 tane ile denerim..tutunamama ihtimalini düşünüp yorum ve fikir yürütmek istemiyorumşimdilik...
Sonraki aşamalarda karar veririz gidşiata göre..umarım gerek kalmaz özel merkezlere falan....

bu esnekliğe sevindim... Ne umutlarla tedavi oluyorz ve tek embriyonda şans azalıyo malesef...
Senin adet gelmedi mi hala be Bİlgem...
cok gecikmedimi arkadşaım yaa... test falana yapsaydın ya bi.. belki güzel bişiler oluyodur bi yerlerde :CüvCüv:

cnm tedaviyemi başladın sen...yoksa başlıcakmısın sen izmirdeydin galiba benmi öyle hatırlıyorum

[

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NORMALDE HAFTA SONUNU DÖRT GÖZLE BEKLERİM AMA YARIN HİÇ GELMESİNİ İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ EHLİYET SINAVI VAR BANA DUA EDİN
QUOTE=ARKAMAHALLE;15812168]

[/QUOTE]

Öyle deme canım ya her derdin bir dermanı vardır üzülme

7 tane dondurulmuş var canım şimdilik herşey yolunda bu defa çok umutluyum ben rabbim bilir tabi ama rüyalarımda hep ikilerim olmuş görüyorum bimiyorum yinede umut işte...

inşallah canım rüyaların gerçek çıkar

günaydın,hayırlı cumalar arkadaşlar,

arkamahalle Allah yardımcın olsun canım,gün doğmadan neler doğar,mucizeler hiç beklemediğimiz anda çıkar karşımıza biliyorsun :1hug: ümidimizi kaybetmeyelim,dualarım sizinle her zaman a.s.

X