Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

amin canımmmm inşallahhh

günaydın kızlar
inş herkes iyidir

ŞİDİ SİDELYAYLA KONUŞTUM PC SORUN VARMIŞ O YÜZDEB TOPİĞE GELEMEMİŞ
ŞU ANDA HAS
EMBİYOSUNUN BİR TANESİ BMLÜNMEYİ DURDURMUŞ DİĞERİ İÇİN DE TRANSFETRE ÇAĞIRMIŞLAR
İNŞŞ HER ŞEY GÜZEL OLSUN SİDELYA İÇİN BANA DUA EDİN DEDİ

allahım yardımcısı olsun dualarım ve kalbim onunla bunu ilet olurmu yeterciğimmmm

kızlar hayırlı haftalar herkese..
sıdelyanın bu embrıyosu dayanır ınsaallah.rabbım ol dedıkten sonra bırtanede yeter..
benım gıttıgım unuversıtede bır kadın vardı.bırden fazla embrıyo yasak ama onunkıler cok kalıtesız oldugu ıcın ıkı tane vermıslerdı..veee tabıkı mucızesı gerceklestı ıkızlere hamıle kalmıstı..masaallah..bakarsın sıdelyanınkıde oyle olur kımbılır..hakkında hayırlısı olsun..

canım nasılsın baban nasıl oldu..

Son düzenleme:
kızlar hem sidelya hemde tedavide olan tüm arkadaşların rabbim yardımcısı olsun

kızlar bugün misafirliğe gideceğim gelince yine görüşürüz geziyorum ayollll

Herkese merhaba. Arkadaşlar bugün benim de transferim var. Sorun spermlerde. Bu 4. denememiz. Ne olur bana da dua edermisiniz. Çok stresliyim. Rabbim yardımcımız olsun...

Herkese merhaba. Arkadaşlar bugün benim de transferim var. Sorun spermlerde. Bu 4. denememiz. Ne olur bana da dua edermisiniz. Çok stresliyim. Rabbim yardımcımız olsun...

rabbim yardımcın olsun inşallah gusel geçer 12 gun sonra sende hamiş olursun canım

sidelyacım canım arkadaşım inşallah yüce rabbim birtane embriyona can verir karnına konar sağlıkla bebişini kollarına alırsın busefer çok emek harcadın allahım ümitlerini boşa çıkarmasın inşallah

canım inşallah seninde bu transferin son olur allahım hakkınızda hayırlısnı nasip etsin rabbim yardımcınız olsun :Saruboceq::Saruboceq:

Ayol sen gez, bizde temizlik yapalım..
Çamaşır,bulaşık off kadının çilesi bitmez anam bitmezzz..

Sidelya için bende dua ediyorum Allah'ım kurban olduğum yarabbim o bir embriyosunu ona bağışlar..

Su akşama yapacağım ama hiç umduum yok ben tek çizgiye o kadar alıştım ki çift bile olsa eminimki biz göz yanılması ile onu tek göreceğim.. Halim o kadar acınaklı anlayacağın :)))))

Bende temizlikten fırsat buldukça giriyorum kızlar, hepiniz kocaman öpüldünüz....

Canım inşallah güzel geçer senin içinde dua edeceğiz elbette..
Bize bugün olmasada bir iki gün dinlendikten sonra gelişmeleri yaz mutlaka..
12 günü burda birlikte sayarız :)
Dualarımız seninle bir çırpıda yavruna kavuşursun inşallah :)

allah yardımcınız olsun herşey yolunda gider inş....
rabbim sizin yüzünüzüde güldürsün....amin...

hoşbulduk canıma.s.

bilgemcim testi sabah ilk idrarla yap canım...
daha iyi sonuç verir...

inş mucizen senide bulmuştur....

sidelyacım allah yardımcınız olsun...
inş herşey yolunda gider...
rabbim yüzünü güldürsün....

Son düzenleme:

Nekadar kötüsünya biz burda çalışalım belgin hanım gezsin olacak işmi ya

Amin canım stres yapma Allah yardımcın olsun

Fatoşun dediği gibi sen sabah yap ama gerçekten merak ediyorum inşallah bu sefer gerçek olur o göz yanılması da bizde çok seviniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…