Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
sidelyacım bir yumurtan bölünmeyi durdurmuş bile olsa sakın moralini bozma.
diğer yumurtan inşallah hayat bulacak annesinde..:ecrin_bebek:

sidelyam herşy gönlünc olsun canım inşallah bu transferin ile hamiş bölümüne transfer olursun canım dularım seninle canım tek olmasına takılma canım allahım ol desin yeterki canım

olumunekankayizsmile kaydirigubbakcemile3
:teselli:
Herkese merhaba. Arkadaşlar bugün benim de transferim var. Sorun spermlerde. Bu 4. denememiz. Ne olur bana da dua edermisiniz. Çok stresliyim. Rabbim yardımcımız olsun...
allah yardımcın olsun canım dualarım seninleeee

canım temizlik işini sorma benimde çoook perdeler yıkanacak camlar silinecek iş bitmez bacım bitmezzz

belgincim işallah taedaviye gerek kalmadan bebişin seninle olur.sidelya işallah rabbim mucizeni gönderir.bilgem hayırlı haberlrini bekliyoruz.

Şimdi gidip gebelik testi alıcam kızlar sabah yapmam lazımdı ama kaçırdım yarın sabahıda beklicek sabrım yok..
3 gün gecikti adetim ve ne göğüste ne kasıkta hiçbir belirtim yok.. Bu demektirki bi kaç gün daha olmayacağımda buda adetimin 5-6 gün gecikmesi demek ..
Birde sol göğüsümde süt gibi beyaz bir akıntı geliyor ama çok değil damla damla..
Ben hiç sanmıyorum hamile olduğumu kızlar ..
Mevzim dönüşünden olabilir, psikolojik olabilir herşey olabilir ama hamilelikten olmaz adet gecikmem ..
Bana kızacaksınız ama 3 yıldır bekledim bu 3 yılda 30 kere kan tatlili 330 kerede idrar tahlili yaptım olmadı :))) ( rakamlar atmasyon oldu acık idare edin )
Ama rahim filminden sonra ya bi ihtimal Cenabı hak verdiyse diyorum..
Yarım saate sonucu yazarım canlarım görüşürüz şimdilik...
Eczane kapanacak yoksa...

belgincim işallah taedaviye gerek kalmadan bebişin seninle olur.sidelya işallah rabbim mucizeni gönderir.bilgem hayırlı haberlrini bekliyoruz.
keşke canım ama nerdeeeee

canım inşallah hamilesindir içimden bir ses bu kız hamile diyor..

Ah Belgin nerdeeeeeee??
Gittim aldım gebelik testi hemde 2 tane ..
Malesef tek çizgi ..
Zaten umudum yoktu hiç..
Bir kaç güne adet olacağıma eminim.. Neyse en azından içim rahat..
İlaçlarıma başlayıp tüp bebek ile yavruma kavuşma yolunda ilerleyeceğim ..

olsun canım inşallah tüpbebekle kavuşursun yavruna.

bilgemcim prolaktin hormonuna bakıldımı
süt gibi akıntının gelmesi pek normal bir durum değil

Herkese merhaba. Arkadaşlar bugün benim de transferim var. Sorun spermlerde. Bu 4. denememiz. Ne olur bana da dua edermisiniz. Çok stresliyim. Rabbim yardımcımız olsun...
RABBİİM yardımcın olsun arkadaşım...
son denemen olsun inşALLAH... cok emek vermisin hakkaten...
RABBİM in sabır denemsinde bu son basamaktır inş.
haydi bekliyoruz güzel haberlerini....

hayırlısı olsun Bİlgemcim....
birde sabah yap sen o testten..saha doğru cıkıyormuşş...
Zaten tüp bebek için cıktık yola değilmi.. doğal gelse süpper olurda... nasip artık...

sidelya Allah yardımcın olsun,dualarımız seninle a.s.
evet Sidelyacım..hayılrı haberlerini okuyayaım diye tıklıyorum inan hep bu sayfayı...
hadi umut ol bizlere... örnek vericez seni 1 yumurta yetiyor bakın demek için....

bilgemcim prolaktin hormonuna bakıldımı
süt gibi akıntının gelmesi pek normal bir durum değil
dimi prolaktinden gelirmiş memeden akıntı...
tüp bebek tahlillerinde bakarar zaten ronyacım.....onları yaptırmadı daha Bİlgem..

bilgemmm göğsünde süt gelmiş sanırım.buda prolaktin hormonunu işaret ediyor yinede kan tahlili yaptır sen.prolaktin adet gecikmesi yapıyor biliyorsundur.

Ronya , Yabangülüm Dr'um bunun normal olduğunu söyledi.. Genç bayanlarda nadirde olsa böyle akıntının olması nomral dedi, doğurganlık çağında olurmuş..
Kanlı ve koyu kahverengi şeklinde olanlar bakılması gereken ciddi sorunlarmış..
Bi çok doktordan dinledim videolarını.. Hatta kadınlar kulübünde bile geçiyor konusu ..
Kızlar bunun gebeliğe işaret olduğunu sanmıyorum çünkü 1 kaç ay öncede olmuştu hatta pazar günüydü ve eşimi acaba diyip nöbetçi eczaneden gebeliktesti almaya yollamıştım ve negatif .. Kaç kerede adet oldum üstüne zaten ..

Elfida'mm dediğin gibi bunda üzülecek bişey yok zaten olsa sürpriz olurdu.. Ben tüp bebek te bu sonucu alırsam üzülürüm ama yinede sabır der yoluma devam ederim..
Benim derdim olacaksam bi an önce adet olayım da ilaçlarıma başlayım zaten uzuuuunn protokol dahada uzuyor böyle :)))

dimi Bİlgem ya... gecmiyor günler ben 25 ekim gibi bekliyorum adetimi...
bide uzuun prtookolmu normalmi belli de değil benim...
hayırlısı olsunda bekleriz gerci...
bende artık üzülmüyorum her ay adetimin geldiğine..hele tüp bebek için hemen geliversin istiyruom :))

olucak Bİlgemcim Sidelyanında,seninde hepimizin olumlu olacak inş.

Kızlar prolaktin hormonunu bende araştırıdım .. Resmen kadın göğüsünden süt gelir gibi geliyormuş bende sıkınca zar zor toptu iğnenin ucundan bile daha az.. Dokunmazsam hiç gelmiyor..
Ayrıca adet gecikmesi bende ilk defa bu ay oldu, baş ağrısı oluyormuş benim kırk yılda bir, kalitesiz yumurta ve az yumurtlama ve adet kanamanın az olması gibi şeyler yine bende bende yok..Ve tiroidlerle ilgili olabiliyormuş bende oda yok..
Zaten infertilite bölümüne ilk başvurduğumda istenilen hormon tetkikinde tüm değerler normal çıkmştı ..
Uzman tv de ve diğer izlediğim videolarda doğurganlık çağındaki kadınlarda nadirde olsa görülür geçici bir durumdur ve sorun teşkil etmez diyor ...
Bende inanmak istiyorum ..... ((((((((

benimkide bi kaç gün daha uzarsa senin adet dönemine denk gelebilir valla..
Bakarsın aynı anda başlar devam ederiz ..:))

Benim ilaçlarımı kullanmam yumurta toplama transfer sonucu öğrenme herşey dahil 2 ay sürecek :)))
Ya sabırrrrrrrrrr :))

banada uzun protokol derler muhtemelen Bilgemcim...
yumurtaları dinlendirip okdan yayın cıkması gibi olacak ilaçlarla demişti doktor...
fırlayıvereckmiş yumurtalrızım en kalitelisinden uzun prptokolde...

dediğim gibi belikm benmde uzun protokol olursa 17 kasım gibi iğnelere başlanır27 kasım gibi transfer... aralık başı hayırlısıyla sonuç alırızı...
karışsın hadi senle bişeyler ( ne deniyordu aynı anda hamile olanlara unuttum :)))

Ne denir bende bilmiyorum valla :))

bilgemm ciddi bi sorun olduğu için yazmadım adetin geciktiği ve beyazlık geldiği için yazdım.benimde süt hormonum yükseliyordu sürekli ,ama ilaç kullanmadım hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…