Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
moralim çok bozuldu yaaa eşim varikosel ameliyatı olacaktı ama muayene eden dr a güvenememiş birde üniversiteden profesorun muayenehanesine gitmiş prof ta sende varikosel falan yok demiş .ameliyattan vaz geçti. bi umudum olmuştu 3-5 ay sonra iyileşecek sayı yükselecek hamile kalıcam diye şimdi en başa dönmüş gibi hissediyorum. belirsizlik içindeyim. moralim bozuldu yaaa. peki neden bu sayı düşük off. prof sigarayı bırak demiş zaten günde 3-5 tane içiyodu ne sigara içenler var onların spermleri azalmıyoda bizimkimi azalıyo yaa.. 2 tane daha sperm analizi yaparız onlara bakarız falan demiş yani aylarca daha beklemek demek bu offff hayırlısı Allah ım sabır ver bana. çok üzgünüm kızlar yaaa. aşılama denersiniz demiş aşılama işe yararmıki bilmiyorum
varikosel ameliyatından sonra değerler kesin düzelcek diğe birşey yok canım....
ameliyat olupta değereri düzelmeyen arkadaşlar da var...
bence siz şanslısınız ki boşuna ameliyat masasına yatmamış...

ne yazıkki bu değelerin neden düştüğü çoğu zaman bilinemiyor...
allah yardımcınız olsun....
inş değerleriniz düzelir...

varikosel ameliyatından sonra değerler kesin düzelcek diğe birşey yok canım....
ameliyat olupta değereri düzelmeyen arkadaşlar da var...
bence siz şanslısınız ki boşuna ameliyat masasına yatmamış...

ne yazıkki bu değelerin neden düştüğü çoğu zaman bilinemiyor...
allah yardımcınız olsun....
inş değerleriniz düzelir...

teşekkürler canımcım mantıklı düşünmememi sağladin. inşallah Allah isteyen herkese bebek verir

günaydın kızlarrrr hayırlı günler diliyorum herkeze...jakobi bende fadiğimize katılıyorum canım.inş hakkınızda ne hayırlıysa o olur..

hayırlı sabahlar kızlar
jalobi ameliyatla kesin düzelir diye bişey yok canım benim eşimde 2 tüp bebek denememizden önce ameliyat oldu ama değişme olmadı biz bir kaç tane profla görüştük ameliyat olabilir de olmayabilirde dediler eşim olmak istedi ama dediğim gibi işe yaramadı bence bir kaç doktorla daha görüşün derim

günaydın kızlar zor ve yorucu bir gün daha rabbim bugünde dua edenler hürmetine bizlere bizim gibi evlat isteyenlere en kısa zmanada evlatlarını göndersin inşallah

günaydın herkeseeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

son durumlar ne tam takip edemiyorum kızlar

ama tedavide olan ve başlayacak arkadaşlarımıza rabbim yardımcı olsun işlerini kolaylaştırsın emeklerini boşa çıkarmasın inşallah hayırlı bebeişler nasip etsin

fadiğim testinde güzel çıkmış maşallah senin adına çok sevindim canım

günaydın kızlar nasılsınız bana biri arka arkaya alıntı yapmayı anlatsın lütfen yapamıyorum :1no2::çok üzgünüm:

günaydın kızlar zor ve yorucu bir gün daha rabbim bugünde dua edenler hürmetine bizlere bizim gibi evlat isteyenlere en kısa zmanada evlatlarını göndersin inşallah

günaydın canım amin inşşşşşşşşşşş :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ama tedavide olan ve başlayacak arkadaşlarımıza rabbim yardımcı olsun işlerini kolaylaştırsın emeklerini boşa çıkarmasın inşallah hayırlı bebeişler nasip etsin[/QUOT

amin şeker..bebişinde maşallah rabbim nazarlardan korusun inş

gunaydın kıslarr

nasılsınız inşallah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar nasılsınız bana biri arka arkaya alıntı yapmayı anlatsın lütfen yapamıyorum :1no2::çok üzgünüm:

tatlım yazıların alt kısmında no kısımları var alıntı yapmak istediğin yazılardan sonra onu tıklayıp en son alıntı yapacagın yazıdan sonrada alıntı yap ı tıklayıp çıkan ekranya alt alta yorumlarını yazıyorsun.

iyiyiz inş şeker sen nasılsın opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

bende iyiym canım bol bol çalışıyoruz aklinialirimsmileaklinialirimsmile

bu ayı boş geçirmek istemiyorum bakalım hayırlısı sositosositosositososito

fadik canim biliyorsun ben uzun zaman topige gelememistim bilgisayarin bozuktu diye
canim sen nasil hamile kaldin tup bebek miydi yoksa dogal yoldan mi canim
biraz bana bebisinin hikayesini anlatir misin

Tünaydınlar...
Jakobi öncellikle sana bişeyler yazmak istiyorum..
Benim eşimde varikosel ameliyatı oldu ve malesef istediğimiz gibi bir yükselme olmadı..
Zaten dr'umuz çok fazla bişey beklemeyein ameliyattan dedi. Bizde hem belki yükselme olur hemde ileride ağrı aşamasına gelmesin diye yaptırdık.. Çok basit bir ameliyattı..

Arkadaşlar , güzel yorumlarınız için teşekkür ederim..
Dün gece eşimle taa 2 ^ye kaar konuştuk..
Bana içim acıyor , kahroluyorum dedi.. Neden benimle paylaşmıyorsun dedim..
Çok kzıdım çok, içine atması bi fayda mı sağlıyor..
Sonra herşey düzelicek söz veriyorum dedi..
Raporumuzu alır almaz , istediğimiz özel kliniğe başlayacakmışız..
Aynen böyle dedi. çok mutlu oldum..

Bu arada fena salgın var Ankara;'da bende gribim her yerim dökülüyor..
Off bi an önce iyleşsem artık..

Tünaydınlar...
Benim eşimde varikosel ameliyatı oldu ve malesef istediğimiz gibi bir yükselme olmadı..
Zaten dr'umuz çok fazla bişey beklemeyein ameliyattan dedi. Bizde hem belki yükselme olur hemde ileride ağrı aşamasına gelmesin diye yaptırdık.. Çok basit bir ameliyattı..

senin adına çok sevindim konuşman fayda sagladı inan bnde hiç incitmeden konuşuyorum umursamaz gibi görünüyorlar ama küçük bir çocuk gibiler

Evet canım AMİN

gunaydın kıslarr

nasılsınız inşallah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

İyiyiz sen nasılsın

tatlım yazıların alt kısmında no kısımları var alıntı yapmak istediğin yazılardan sonra onu tıklayıp en son alıntı yapacagın yazıdan sonrada alıntı yap ı tıklayıp çıkan ekranya alt alta yorumlarını yazıyorsun.

Teşekkürler canım benim holey becerdim

Tünaydınlar...

Bak canım benim sana söylemiştik biz oda bu durumdan pek memnun değil ama bir anlık sinir hepimizin eşinde bu durumlar oluyo bir an parlıyo yıkıyo dağıtıyo ama sonra bir bakıyosun kuzu oluyor bunu atlatacağınıza ben çok inanıyorum hadı canının sıkma üzülme

Grip olmuşun geçmiy olsun canım dikkat etsin bütün arkadaşlar

Fadikcigim arkadaşım nasılsın hamilelik nasıl gidiyo bak sen bizim için çok önemlisin herkes sana bakıp moral alıyo dikkat et kendine iyi bak bebişine öpücük kondur karnına (burdaki bütün bebek özlemi çeken annemin arkadaşlarınada bebek nasıp etsin diye bize dua etsin ) de tamammı

günaydın canım amin inşşşşşşşşşşş :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ama tedavide olan ve başlayacak arkadaşlarımıza rabbim yardımcı olsun işlerini kolaylaştırsın emeklerini boşa çıkarmasın inşallah hayırlı bebeişler nasip etsin[/QUOT

amin şeker..bebişinde maşallah rabbim nazarlardan korusun inş

amin canım çok sağol

fazla giremiyorum ama gönlüm hep sizlerle canım rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin her duamda varsınız canlarım benimmmm

X