Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
inşş rabbim o gücü verirse devam edeceğim
inşş çok bekletmeden hepimizi güldürsün rabbim

sen iste yeter ki yetercim adın gibi yeter deme iste rabbim o gucumuzü elimizden almasın neydi sloganımız

herşey çocuk için yılmak yo yola devam:lepi::lepi:

sen iste yeter ki yetercim adın gibi yeter deme iste rabbim o gucumuzü elimizden almasın neydi sloganımız

herşey çocuk için yılmak yo yola devam:lepi::lepi:

evet canım ne diyorduk

HER-ŞEY-ÇO-CUK-İÇ-İN:lepi::lepi::lepi::lepi:

iyi bakın kendinize kızlar
kim ne yapıyor haberim yok tedavide olanlar sonuç bekleyenler hepiniz güzel haberler alısınız
inşşşş
gelirim yine
inşşşş

İyi akşamlar kuzular..
Yarın benim için büyük gün..
Maya Tüp bebek ile görüşmeye gideceğim 11.30 da...
Heyecanlıyım.. Keşke o heyecan azıcık da eşim olsa..
Yoruldum , tek başıma mücadele etmekten yoruldum..
Maddi anlamda destek oluyor ama yetiyor mu?
Yarın gelişmeleri yazacağım kızlar..
Bakalım , hahkımızda hayırlısı..
İnşallah yarın buraya güzel haberle gelir, azıcık olsa moralim düzelir..

slm kizlar

yetercigim evet kaybetmek yok yoladevam yeniden tekrar yapmak istemen cok guzel
canim kizkardesinde tedavi goruyordu bebegi oldu mu canim

İyi akşamlar kuzular..
Yarın benim için büyük gün..
Maya Tüp bebek ile görüşmeye gideceğim 11.30 da...
Heyecanlıyım.. Keşke o heyecan azıcık da eşim olsa..
Yoruldum , tek başıma mücadele etmekten yoruldum..
Maddi anlamda destek oluyor ama yetiyor mu?
Yarın gelişmeleri yazacağım kızlar..
Bakalım , hahkımızda hayırlısı..
İnşallah yarın buraya güzel haberle gelir, azıcık olsa moralim düzelir..

haberlerini bekliyoruz.eşin neden böyle?konuştun mu ?umudu mu yok yoksa başka mı sebebi?güzel haberlerini bekliyoruz canım...

ayrıca ben de mayayla görüştüm ve memnun kaldım.oradan pozitif sonuç alanlar tanıdıklarım var.

kızlar merhabalar..bende asılama ıgnelerıme basladım.bugun ucuncu ıgnemı olucam.carsamba yumurta varmı dıye gormeye gıdıcem.hayırlısı rabbımden artık.ama bu sefer bende hıc heyecan yok.asılama olacagımı bıle unutuyorum cogu zaman..
tedavıye baslıcak dıger arkadaslarım rabbım gonlumuze gore verır ınsaallah..
yetercım yumurta problemı ıcın bıtkısel seyler denesene bırde canım..belkı sıfa bulursun bellımı olur..

merhaba kızlar gününüz güzel geçer inşallah dün akşam istanbulda ufakda olsa bi depremoldu bütün psikolojim bozuldu kızlar eşimde rahatsızlandı uykusuz ve kötü bir gece geçirdim üstüne kaynanamlarada kızdım artık istanbulda yaşamak istemiyorum yaa çok zor bi karar ama kendimizi maddi anlamda toparlayp ailemin yanında ereğlide yaşamak istiyorum eşimde benimle aynı fikirde bakalım hakkımızda hayırlısı

fatımacım inşallah hakkında hayırlısı olur canım iğnelerin sonucunda bebişine kavuşurusun
belgincim genelde eşlerin tutumları hep aynı benim eşimde isteksiz kadınlara iş düşüyor napalım

hayırlı sabahlar hayırlı haftalar kızlar bu hafta herşey gönlümüzce olsun inşallah dün akşamki deprem hepimize geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun, depremin yaraları çok acı oluyor.
fatımazehra aşılaman hayırlı olsun, bu zor günlerinde Allah işlerini rast getirirsin bebişin geliversin
Belgim güzel haberler getirmeni bekliyoruz eşinin davranışlarına takılma, ümitleri azaldığı zaman duyarsız davranarak bunu atalatmaya çalışıyor olabilirler ,üzülme.

günaydın herkese bilgemm neyaptın gittinmi ne dedi dr merakla bekliyorum.
buarada erkeklere pek takılmamak gerekiyo ben kendim için söylüyorum eşimin çok üzüldüğünü ilk defa dr yanında öğrendim aslında pek takmadığını düşünüyodum dr sülalesinde tek ona vurduğunu bu talihin anlattığında orda ağlamak gelmişti içimden ama ozaman anldımki çözemedikleri problemle karşılaşınca vurdumduymaz gibi davranıyolar ama çok üzüldüklerini ve taktıklarını biliyorum..

merhaba kızlar gününüz güzel geçer inşallah dün akşam istanbulda ufakda olsa bi depremoldu bütün psikolojim bozuldu kızlar eşimde rahatsızlandı uykusuz ve kötü bir gece geçirdim üstüne kaynanamlarada kızdım artık istanbulda yaşamak istemiyorum yaa çok zor bi karar ama kendimizi maddi anlamda toparlayp ailemin yanında ereğlide yaşamak istiyorum eşimde benimle aynı fikirde bakalım hakkımızda hayırlısı

Evet canım bizde hissettik su bir gerçek bende istanbulda yaşamak istemiyorum 3 yıl oldu buraya geleli ama gerçekten insanın memleketi gibi olmuyor Hayırlısı canım hakkında hayırlısı olsun....

Bilgeeem hadı güzel haberlerini bekliyoruz

Herkese İYİ HAFTALAR DİLİYORUM.............

Evet canım bizde hissettik su bir gerçek bende istanbulda yaşamak istemiyorum 3 yıl oldu buraya geleli ama gerçekten insanın memleketi gibi olmuyor Hayırlısı canım hakkında hayırlısı olsun....

Bilgeeem hadı güzel haberlerini bekliyoruz

Herkese İYİ HAFTALAR DİLİYORUM.............

canım bende sadece 3 yıldır istanbulda yaşıyorum burdaki korkum çok fazla tabi ama ayrıcada tanıdık bir kimsemin olmaması sıkıntında üzüntünde yanında kimse olmamsı çok üzüyor beni eşimin ailesi var ama nedense ihtiyac olduğumuz anlarda ortada yoklar dün akşam depremden sonra bana panika atak geldi titremeye falan başladım eşimde ailesini aradı bize gelin çay içmeye duygu rahatsız falan diye tamam dediler aradan zaman geçti babası arıyor abin aradı biz oraya gidiyoruz sizce normalmi bu ya çok üzüldüm dün akşam eşimde çok üzüldü gidelim buralardan dedi ha diyincede olmuyor allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin kızlar içimdeki sıkıntıyı paylaştım kusrra bakmayın

haberlerini bekliyoruz.eşin neden böyle?konuştun mu ?umudu mu yok yoksa başka mı sebebi?güzel haberlerini bekliyoruz canım...
[/Q

Günaydın kızlar..
Bugün Maya tüp bebek merkezine gitmedik..
Nedeni ni bilmiyorum malesef, akşam eşime yarın kliniğe gideceğimizi hatırlattığımda ' ben anlamıyorum şimid oraya niye gidiyoruz ki ? dedi..'
Sustum hiçbişey söylemedim..
Zekai Tahir'de devam etmeyeceğimi söyledim sadece..

Mona Rosa umudu var mı yok mu bilmiyorum arkadaşım ama benim umudumu zalattığı bi gerçek..
Düne kadar tamam gidelim görüşelim dedi dün akşam ben gitmeyeceğim oldu.. Aşkam o kadar ağladım ki, sabah kalktığımda boğzlarım acıyordu.. Hala acıyor..
Maddi anlamda bi skıntımızda olmamasına rağmen bu yaptığının ne anlama geldiğini çözemedim..
Herhalde herkes Zekai Tahir'i istediği için oda öyle istiyor..
Benim ne istediğimin önemi yok..
Çocuğu ben doğrurmayacağım ya sanki..
Artık bebek hakkında eşimle tek tek kelime konuşmayacağıma söz verdim kendim için..
Ne zaman konusunu açarsa gideriz hastaneye ...
Ama o dedikleri hastanede en ufak sorunda başlarına kakıcam..
Başkada bişey demiyorum..

X