Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar hemşire aradı dr'umlada konuştuk eşimle telefonda uzunnnn uzun ..
İğneme devam ediyorum bugünde kullan 50 ünite dediler yarın yineeee kontrole gidiyorum ..
Planda bire değişiklik yok perşembe akşamı 21.30'da çatlatma iğnesi cumartesi sabah 9.30 Opu var kızlar..
Dr'um gayet rahat çok şükür ki endişelenecek hiçbirşey yok diyor ona güvenmek istiyorum..
Eşimlede konuşmuş telefonda siz bu konularda çok fazla bilgiye sahip olduğunuz için endişeleniyorsunuz, çoğu insan bu risklerden habersiz bize kendini emanet ediyor biz elimizden geleni yapıyoruz benim bu değerlerle transferini iptal ettiğim yada ohss olan hastam olmadı meslek hayatımda demiş.. 3-4 yılda bir denk gelir , oda pco lular ..kızlar çünkü ben internette araştırdım yumurta fazla benim ama mm 'de risk olması için cm'ye geçmesi gerekiyor ama benim yumoşlar normal seyrinde gelişiyor.
Zaten dr'um başında bana yaşın çok genç fazla yumurta oluşturma ihtimalin yüksek sana 100 üniteyle başlıcam derken ona kzımıştım herkes 225 ve daha fazla kullanıyor ben neden bu kadar az kullanıyorum demiştim içimden ama meğer dr'um bi cahillik etmeyip benim durumumu düşünüp 100 ile başlatmış.. Şimdi onu daha ii anlıyorum .. O yüzden dr'um ben hastamı riske atmam , böyle bir risk olsa iptal ederim ama şu aşamada iptal söz konusu değil diyor...
Ne diyim benim gibi şua tedavi aşamasında olan sayısız hastası var hepside klinikte konuşuyoruz çok memnun hele birde hamişler geliyor hal hatır sormaya bende rahatlıyorum ...
Böyle kızlar yarın kontrole gidip gelince havadisleri yazarım ama Cmt Opu'm kesinleşti gibi...
Dualarınız benimle biliyorum .. Sağolun..

Giz sen benden öndesin hadi bakalım önce Ceylinimize sonra sana sonra bana sonrada diğer arkadaşlarımıza sevinicez inşş...

Son düzenleme:
bilgemcim ve gizim inşallah tedaviniz hayırşlı olur bebişleriniz göbişlrinizde geliverirsiniz buralara allahım nasip etsn inşallah

İnşşalah aşk meleğim sağolasın .. Yolun sonuna geldik sayılır buraya kadar rabbime şükür ki herşey yolunda gitti..
Zaten rabbim hep yanımda yanımızda biliyorum .. Kul sıkışmayınca hızır teyişmezmiş bugün çok marolim bozuktu ama Dr'um beni rahatlattı...
Birazda şurdan burdan duyduklarımız acaba bize olur mu diye endişeleniyorum .. Aslında bende de suç var herkesin bünyesi aynı değil ve bireysel tedaviler yapılıyor ama ben sürekli aaa internette bunu duydum acaba başıma gelir mi? Hep bunlarla meşgul ettim kafamı.. Artık rahatım biraz esnek olmak istiyordum ben bu topiğe ilk geldiğimde ne kadar neşeli cıvıl cıvıldım .. Şimdi Filozof gibi günün 24 saati düşünüyorum ..
Kızlar paydosssssss düşünmeye artık kendimi önce allahıma sonra dr'uma emanet ettim hayırlısı ne ise o olacak ..
Yavruma kavuşmam için stresten uzak durmam lazım..
Bbebeğimin bana ihtiyacı var ve ben onun sonsuzlukta sıkıldığını artık bana kavuşmak istediğini biliyorum , her gece rüyamda benimle çünkü ve mutlu..
Amacımızda bu değil mi?
Tamam yorucu ve bazen elde değil üzülüyoruz ama fark ettim ki stres tedaviyi olumsuz etkiliyor ve hiçbi işe yaramıyor ...
Destekleriniz için sağolun her an aklımdasınzı ve hepinizi çok seviyorum ...
Tek tek en kıymetlimsiniz...
Acılarınızı ve sevinçlerinizi paylaşıyorum ve benimliere ortak olduğunuzun farkındayım..
Sağolun kızlar iyiki varsınız...

slm kizlar nasilsiniz
biz iyiyiz kizlarimla ugrasiyoruz iste
allahim tedavide olan arkadaslarimiza yardimci olsun insallah iyi haberlerinizi aliriz
allahim sizlerede nasip etsin insallah sizde kavusursunuz bebislerinize

selam kızlar annmdeyim kontrolum vardı biliyorsunuz bugün çatlatma ignesi vurulacagım perşmbe yumurta toplma pazarda transfer var kızlar dualarınızı eksik etmeyi
bilgem korkma beraber bunu atlatacagız inşallah inşallah degerin düşer,su nerelerdesin
maşallah canım...
çok şükür buraya kadar geldiniz...
inş sonuçta güzel olucak inş...

merhaba kızlar birkaç gündür gelemiyordum buralara neler yaptınız bakem :KK6:
güzel dileklerde bulunan herkese gönülden teşekkürler :KK16:

yetercim,fadiğim tülişim,yabanım sizlerde iyisinizdir inşallah :KK16:

gelelim benden haberlere benim 8. günü akşamına az bir kanamam başladı daha doğrusu açık pembe lekelenme gibi birşey bu gün baya azaldı damla şeklinde,birde kasık ağrım hala devam ediyor merkezi aradım hemşire bana seni ümitlendirmek istemem ama genelde olumlu yönde olur bu belirtiler dedi ama sen yinede kendini her duruma hazırla dedi bakalım bekliyoruz son durum ne olacak inşallah sonu güzel olur :KK49:
iyi diyeylim iyi olalım canım....

sonuca çok az kaldı canım sabırsızlıkla bekliyoruz...
inş çok güzel olacak...

bugün fadik su yeter elfida yok ya nerelerdeler acaba bir kaç dk girip çıksalar ya moral oluyordu bize
canım yaa:KK19:
arada uğramaya çalışırım:KK16:

merhaba kızlar,
takip ettiğim kadarıyla tedavide olanlar iyi gidiyor.
cumartesi günü ben de doktordaydım. ara kanamalarım yoğunlaşmıştı. en son bir yıl önce gittiğimde yumurtlama kanaması demişti doktor. ama 2-3 aydır yoğunlaşınca ben bir sorun olduğunu anladım. ve malesef polip çıktı hem de 3 tane. doktor kürtaj dedi. acayip korktum. ben ki zor muayene olan bir insanım. zaten sana anesteziyle yaparız dedi. şu anlık bir dahaki adetime kadar bekliycez. benzer durum yaşayan var mı aranızda?bir de kistler içn etkili olan soğan kürünü yapsam etkili olur mu?
geçmiş olsun canım...
poliple ilgili hiç bilgim yok...
ama gerekiyorsa kürtaj ol...
sakın korma anezteziyle hiçbirşey hissetmezsin...

arkadaşlar iyi haftalar benim düzenim yok kızlar kayınalidem geldi bütün neşem kayboldu alışmışım yanlızlığa canım sıkılıyo bide onun çocuk gibi tavırları tamamıyle canımı sıkıyor beni yıpratıyor bu yüzden giremiyorum kızlar
senin işinde zor canım...
allah yardımcın olsun...

slm arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum sprem sayısı ve hareketı için bide morfolojı için proxeed plus ve pyconegol diye 2ilaçbuldum proxeed plusdan cok memnun kalan kişi var ama pyconegoldan cok fazla bilgi bulamadım aranızd abu ialzı duyan varmı acaba
hoşgeldin arkadaşım...
benim bilgim yok...
kullannan arkadaş varsa cevap verirler...

meryemcim hoşgeldin...
duan için sağol canım...

kızları benim için öp:KK69::KK16:

bilgemcim stresini anlıyorum...
ama stres yapmadan azıcık daha sabretmeye çalış inş herşey güzel olacak...
allah yardımcın olsun...

slm arkadaslar....
tedavideki arkadaslar hersey guzel ilerlemesine cok sevindim:nazar:

benimde tedavilerimde cok kasik agrim oluyodu, bulnati bas donmesi yurume zorlugu..., buda pko olmamdan kaynaklaniyodu iki kez yumurta toplanmasinda 20ye yakin yumrta olmustu ve ikinic tedavimde mikro yapmistik ve 15tane embriyom olmustu...
2kez taze +5kez dondurlmus transferim oldu, ama kismetimde dogal yoldan hamile kalmak varmis, bunlari anlattim cunki hem umutlu olmak gerek....yilmayin kizlar yola devam ....

meryemcim hoşgeldin...
duan için sağol canım...

allah yardımcın olsun...

hosbulduk canim
hep dualrimdasiniz kizlarima her baktigimda sizler geliyosunuz aklima dua ediyorum hep sizlere allahima sukurler olsun diyorum hep
operim teyzesi bizi cok yoruyolar ama onlar icin herseye deger
rabbim sizlerede yasatsin bu duyguyu

hoşgeldin meryemcim öncelikle küçük tatlı cadılarını :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
rabbim analı babalı büyütsün ayyy netatlılardır düşünüyorumda 3 tane kız :KK52::nazar::nazar::nazar:
maşallah hepsine canım şöyle derler kimin 3 kızı olup hakkıyla büyütüp evlendirirse
rabbim onu cennetine koyarmış :KK61:

dilemcim sende hoşgeldin seninde az kalmış hayırlısıla sende inşallah yakında alacaksın kucağına tunahan paşayı :emir_bebek:
demek seninde öyle oldu felaket kasık ağrım var transferin başından beri yürüyemiyorum bende
inşallah hayırlara vesiledir bu belirtiler çünkü ilk tedavimde yaşadıklarımın hiç birini yaşamamıştım :KK61: olamzsada can sağlığı diyecem yoluma devam edicem :KK55:

aşk meleğim sonucumu perşembe günü öğreneceğim aslında eşimi kandırmıştım bu akşam gidip kan testi yaptıracaktım ama malesef misafir geldi kaldı benim test olayı belki yarın akşam yaptırırız :KK61:

ayyy meryemcim tatlı kızlarını görmek isterdim
eğerki senin için sakıncası yoksa resmini koyarmısın
bizde sevelim tatlişkoları ekrandan beri :nazar::nazar::nazar:

:KK74::KK74::KK74:günaydın güne nekdar hızlı başladım ya:KK74: okdar yoğunumki sabahtan beri yerime yeni oturdum işler çok hızlı ilerliyor ay sonunun getirdiği fatura durumuyla boğuşuyorum hepimize kolay gelsin inşallah:KK71::KK71::KK71::KK71:

kızlar günaydın nasıl moraller sayılı gün geldi çattı ne çabuk ya degilmi
yarın 10.30 da toplama var akşam çatlatma ignrsini vurundum dr tam 22.30 5 dk ileri yada geri degil demişti o yüzden eşimle 15 dk önce ploklnik te olduk bekledik o kadar heyecan vardı ki ssanki kucagıma o igneden sonra hemen bebek verecekler gibi aman özellikle eşim ignemi hep aynı yerde vurundum çıkarken olursa sizlere tatlı getirecegim dedi çıktı

bilgem sen benden sonrasın hadi canım bakalım
ceylinim mutlu son bak ben demiştim :KK52: inşallah diger söyledigimde çıkar bilgem sen ve ben şimdilik tabi
aşk melegim duaların için sagol fadigim canım kardeşlerim saolun

meryemcim benim eltiminde 3üz bebişleri var sevmeye doyamıyorum hepsi birbirinden tatrlı valla senin kızlarda öyledir eminim ceyline katılıyorum izin varsa resmini koyabilirmisin

slm kızlar nasılsınz
giz ceylın naz ve bılgem hadı hayırlı haberlerınızı beklıyorum baya yogunum kususra bakmayın hepınızı opyrm

hemde nasıl kafam allak bullak hesaplarla hiç bişey düşünemiyorum ama bian geliyorki içimdeki ses acıyor bana daha çok işim olmadığımda yanlız olduğumda bu hissiyaşıyorum allahım bizleride daha fazla bekletmesin inşallah[U[/U]

hemde nasıl kafam allak bullak hesaplarla hiç bişey düşünemiyorum ama bian geliyorki içimdeki ses acıyor bana daha çok işim olmadığımda yanlız olduğumda bu hissiyaşıyorum allahım bizleride daha fazla bekletmesin inşallah[U[/U][/Qa

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn :emir_bebek:ne demeli başka bilmiyorum bilgem nerelerde yok daha

bilgem inşallah test sonucun güzel çıkar sorunsuz sağlıkla atlatırsın sende sonra benim gibi bekle 12 gün geçsin ama geçiyor canım zorda olsa bak benim bugün 10. günüm inşallah sendende güzel haberler alacağız :KK49:

gizcim ohh ne güzel tariihler belli hayırlısı inşallah
opun güzel geçer inşallah sağlıklı yumişlerin olur :KK49:

aşk meleği yabanımın dediğine katılıyorum erkekler ve kadınlar ne kadar farlı açıdan bakıyorlar hayata rabbimin izniyle sizinde meleğiniz ummadığınız anda kapınızı çalar o zaman olsun bak eşin o dediklerinin hiç biri aklına bile gelmeyecek :KK34:

gelelim benden haberlere benim 8. günü akşamına az bir kanamam başladı daha doğrusu açık pembe lekelenme gibi birşey bu gün baya azaldı damla şeklinde,birde kasık ağrım hala devam ediyor merkezi aradım hemşire bana seni ümitlendirmek istemem ama genelde olumlu yönde olur bu belirtiler dedi ama sen yinede kendini her duruma hazırla dedi bakalım bekliyoruz son durum ne olacak inşallah sonu güzel olur :KK49:
canım inşallah kavuşursun bebeğine.
Kızlar hemşire aradı dr'umlada konuştuk eşimle telefonda uzunnnn uzun ..
İğneme devam ediyorum bugünde kullan 50 ünite dediler yarın yineeee kontrole gidiyorum ..
Planda bire değişiklik yok perşembe akşamı 21.30'da çatlatma iğnesi cumartesi sabah 9.30 Opu var kızlar..
Dr'um gayet rahat çok şükür ki endişelenecek hiçbirşey yok diyor ona güvenmek istiyorum..
Eşimlede konuşmuş telefonda siz bu konularda çok fazla bilgiye sahip olduğunuz için endişeleniyorsunuz, çoğu insan bu risklerden habersiz bize kendini emanet ediyor biz elimizden geleni yapıyoruz benim bu değerlerle transferini iptal ettiğim yada ohss olan hastam olmadı meslek hayatımda demiş.. 3-4 yılda bir denk gelir , oda pco lular ..kızlar çünkü ben internette araştırdım yumurta fazla benim ama mm 'de risk olması için cm'ye geçmesi gerekiyor ama benim yumoşlar normal seyrinde gelişiyor.
Zaten dr'um başında bana yaşın çok genç fazla yumurta oluşturma ihtimalin yüksek sana 100 üniteyle başlıcam derken ona kzımıştım herkes 225 ve daha fazla kullanıyor ben neden bu kadar az kullanıyorum demiştim içimden ama meğer dr'um bi cahillik etmeyip benim durumumu düşünüp 100 ile başlatmış.. Şimdi onu daha ii anlıyorum .. O yüzden dr'um ben hastamı riske atmam , böyle bir risk olsa iptal ederim ama şu aşamada iptal söz konusu değil diyor...
Ne diyim benim gibi şua tedavi aşamasında olan sayısız hastası var hepside klinikte konuşuyoruz çok memnun hele birde hamişler geliyor hal hatır sormaya bende rahatlıyorum ...
Böyle kızlar yarın kontrole gidip gelince havadisleri yazarım ama Cmt Opu'm kesinleşti gibi...
Dualarınız benimle biliyorum .. Sağolun..

Giz sen benden öndesin hadi bakalım önce Ceylinimize sonra sana sonra bana sonrada diğer arkadaşlarımıza sevinicez inşş...
canım allah yardımcın olsun endişelenme allahımın izniyle herşey güzel geçecek ve inşallah kavuşacaksın bebeğine.
slm kizlar nasilsiniz
biz iyiyiz kizlarimla ugrasiyoruz iste
allahim tedavide olan arkadaslarimiza yardimci olsun insallah iyi haberlerinizi aliriz
allahim sizlerede nasip etsin insallah sizde kavusursunuz bebislerinize
aminn canım
meryemcim hoşgeldin...
duan için sağol canım...

allah yardımcın olsun...
ewet canım malesef çok zor bu durum allah kurtarsın benide ne deyim..
kızlar günaydın nasıl moraller sayılı gün geldi çattı ne çabuk ya degilmi
yarın 10.30 da toplama var akşam çatlatma ignrsini vurundum dr tam 22.30 5 dk ileri yada geri degil demişti o yüzden eşimle 15 dk önce ploklnik te olduk bekledik o kadar heyecan vardı ki ssanki kucagıma o igneden sonra hemen bebek verecekler gibi aman özellikle eşim ignemi hep aynı yerde vurundum çıkarken olursa sizlere tatlı getirecegim dedi çıktı

bilgem sen benden sonrasın hadi canım bakalım
ceylinim mutlu son bak ben demiştim :KK52: inşallah diger söyledigimde çıkar bilgem sen ve ben şimdilik tabi
aşk melegim duaların için sagol fadigim canım kardeşlerim saolun

canım benim inşallah öyle olacak kavuşacaksın bebeğine..

inşallah canım inşallah evet onlar biras daha mantıkli bakıyorlar olaya hayıurlısı olsun hakkımızda
sen nasılsın melisa nasıl büyüyormu
gör bak beklemediğin anda hamile kalacaksın işallah.melisa iyi teyzesi büyüyor sanırım yanında olduğum için pek farketmiyorum ben.
Kızlar ben geldim ..
Kan ve ultrason tetkikim vardı bugünde...
Malesef değerim dün yüksek çıkmıştı ama bugün ne alemde bilmiyorum öğleden sonra hemşire arayacak..
Eğer 4000 lerdeyse perşembe çatlatma iğnesi vuruluyorum cmt günü OPU'mm var kızlar ..
Dua edin kan tetkikim güzel çıksın nolur...
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik rabbim yardımcımız olsun ...
Yumoşlar büyümüş bugün 16.5mm çıktılar ve ne kadar şaşırtıcı ki hemen hemen hepsi bu ölçüde...
1 tane 15mm ölçtü sadece ... Buraya kadar herşey güzel ama kan değerim yüksek kızlar .. Endişeliyim ...
Ama dr'um bizim önlemlerimizi alıyoruz ohss'den korkma dedi.. Onlar gayet rahatlar canım !!!!
Pregona da kaç ünite devam edeceğim kan tetkikim çıktıktan sonra belli olucak ...
Bu kadar şimdilik kızlar dularınızı eksik etmeyin ..
Hepinizi kocaman öpüyorum ..
hadi hayırlısı işallah rabbim yüzünü güldürsün işallah.nasipte varsa korkma hiç bu ay hayırlı olsun işallah hepinize.

bilgem inşallah test sonucun güzel çıkar sorunsuz sağlıkla atlatırsın sende sonra benim gibi bekle 12 gün geçsin ama geçiyor canım zorda olsa bak benim bugün 10. günüm inşallah sendende güzel haberler alacağız :KK49:

gizcim ohh ne güzel tariihler belli hayırlısı inşallah
opun güzel geçer inşallah sağlıklı yumişlerin olur :KK49:

aşk meleği yabanımın dediğine katılıyorum erkekler ve kadınlar ne kadar farlı açıdan bakıyorlar hayata rabbimin izniyle sizinde meleğiniz ummadığınız anda kapınızı çalar o zaman olsun bak eşin o dediklerinin hiç biri aklına bile gelmeyecek :KK34:

iyiyiz canım sen nasılsın?az kaldı işallah bebişin seninledir.bende ilk okuyunca kanama diyince yerleşme kanaması geldi aklıma.müjdeli haberlerini bekliyoruz.

X