Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ne güzel temenniler bunlar böyle kızlar
benim için böyle şeyler düşünenleri görünce duygusla bağlıyorum nedense

rabbim hepimizin gönlündekini, hayırlısını versin inaşallah dilim hep duada tüm isteyenler için

yabangülüm o ne tatlı bişey öyle
rabbim analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmek nasip etsin
maşallah,barekallah melisamıza vede öykümüze

tülişim güzel sözlerin için çok teşekkürler bitanem rabbim seninde hakkında hayırlısını nasip etsin hiç ummadığın anda sevindirir inşallah

bendeb bu kadar bugünlük kızlar yarın güzel haberlerle gelirim inşallah iyi akşamlar öpüldünüz bayanlar

YABAN'ım ben o fıstığın ağzını,burnunu yerim...
maşallah Melisa'ya...
Allah bağışlasın

kızlar merhaba bugün giremedim stede sorun vardı bende bugün dr gittim ilaç verdi 3hafta sonra tekrar gel dedi test yaptı geçen günkü kadar olmasada yüksek çıktı bakalım ne olca.

canım allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhatlı hayırlı uzun ömürlü olsun bebeğin allahım nazarlardan saklasın

kızlar sayfada bayağı ilerlemiş yetişemedim bu yeni sitede çok sıkıcı yaaaa eskisini istiyorum bennn((((

Tozbezim ve diğer öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler günü kutlu olsun..

Günaydınlar bayanlar
aman da aman dünürümde boş içmiyor ben asla içemem eger evde hiçbir şey yoksa nohut haşlar kavurur leblebi gibi onu yerim

Aynen bende bazen yiyecek birşey bulamazsam aynısını yaparım

Tozbezim ve diğer öğretmen arkadaşlarımın öğretmenler günü kutlu olsun..

Evet önceden herkesin mesleğini görebiliyodum ama şimdi göremiyoruz ögretmen olan arkadaşlarımızın öğretmen gününü kutluyorum

günaydınlar kızlar drdan geldim iyi büyümşler yumurtalar dr iyi dedi en büyügü 11.5 enküçügü 5.5 olmuş aynı doza devam dedi dr bakalım sagda 6 solda 3 tane şimdilik bakalım cuma tekrar çagırdı ikigünde bir gidiyorum uzakta ama ne yapalım

İyi canım ya çok sevindim bu arada sağla 6 solda 3 tane demişinya ne anlama geliyo yanı 9 tanemi yumurtlama olur

canım toplam 9 yumurta var demek tahminen de 9 d kalır dr çünkü 18 20 mm olunca topluyacagız diyor günde 1mm büyüyor yani 7 gü sonra toplama işlemi olur

canım toplam 9 yumurta var demek tahminen de 9 d kalır dr çünkü 18 20 mm olunca topluyacagız diyor günde 1mm büyüyor yani 7 gü sonra toplama işlemi olur

Anladım canım hadı bakalım kız inşallah iyi sonuçlanırda ama ikiz olsun kız ben çok severim ikiz bebekleri

bir olsun yeter saglıklı sıhhatli ikiye bakamam zaten zor ikiz yok ki hemi ailede amcamın kızında var ama oda eşinini tarafından dolayı hayırlısı artık da toplama işlemi zormuş ya agrı sancısı olan hastanede yatan

olmaz olmaz deme kız iyi olur bir seferde hepsi hallolur

Bayanlar bakın hiç girmiyosunuz buraya bilgem belgin yeter nurcan beyazpembe nerelerdesiniz

Son düzenleme:
teşekür ederim arkadaşlar güzel yorumlarınız için.sizlerde eklersiniz böyle resimleri işallah.

Son düzenleme:
yabanım çocuk çok farklı degişik bir duygu yegenim gelince ev şenleniyor eşim bak kalıyor ya üzülüyorum bana söyle kalsınlar burda yatsınlarda kolumdauyusun diyor allahım duysun sesimizi az kaldı

Kızlar Günaydın ...Ben buralardayım Su elimden geldiğince girmeye çalışıyorum..
Giz sonuçlarına çok sevindim .. 9 yumurta gayet güzel .. Dediğin gibi 1 haftaya yumurtaların toplanabilir...
Benimde bildiğiniz gibi kontrol cumartesi günü eşimle gideceğiz allah izin verirse...
Cmt gittiğimde 5adet yumurta geliştirici iğne vurulmuş olarak gidicem .. Bende merak ediyorum kaç mm olmuş acaba diye ?
Allah'ım hakkımızda hayırlısını versin..

Yabanım senin yavruş ne tatlı yaaa :)
Allah analı babalı büyütsün .. Isırır yerim ben onu..

Tozbezi ve diğer öğretmen arkadaşlarımızın ve tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun .....

Belgin sonuçların için detaylı bişeyler yazmamışsın kuzumm ama olsun diğerine göre iyi çıktığını öğrendik.
Umarım yakın zamanda tedavin biter ve bebeğine kavuşursun canımmmm..

Su sen ne almedesin bacımmmm :) ???
Giz ile dünür olmuşsunuz hadi hayırlısı olsun :)))

Giz hangi hastaneye gidiyordun arkadaşım ?

slm kızlar, nasılsınız?
tedavide olan arkadaşlar inşallah mutlu sonuçlanır tedaviniz.
öğretmen olan arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım,bende 13 aralıkta doğum iznine ayrılıyorum ama erken doğum korkusu sardı beni,etrafımdaki tanıdığım kişiler erken doğum yapmaya başladılar benim oğluşum da maşallah 2 hafta önden gidiyor inşallah izne çıktıktan sonra doğar çalışırken nasıl nereye yetişirim bilmiyorum birde işyerim anadolu yakasında ben ise avrupa yakasında oturuyorum,trafikte sancım tutmaz inşallah...
yabanım çok tatlı bir kızın var maşallah,Allah nazarlardan korusun,analı babalı büyütsün inşallah,darısı hepimizin başına....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…