Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
/80 erkek dedi ama değişir dedi kuzum

6 ve 3 yaşında ogullarım bu da 3. Oğlum bende kızı bulamayanlardanım ilk iki çocuğu erkek istemiştik nasip oldu bunu çok kız istedim ama nasip olmadı herkesin imtihanı farklı
Canım sağlıkla kucağına al inşallah Rabbim hakkımızda en hayırlı olanı veriyor hiç canını sıkma evlat olsun da hepsi bir gönül olmayanı istiyor ama doğunca ne kızı kalıyor ne erkeği bahtı açık ömrü uzun olsun Emir kuzusunun inşallah

Aynen öyle valla stres heyecan midem agrısından duramıyorum sanki ilk gönül mutlaka olmayanı ister ama Allah evlat vermiş ötesi yok benim için sağlıkla gelsin yeter bana

6 ve 3 yaşında ogullarım bu da 3. Oğlum bende kızı bulamayanlardanım ilk iki çocuğu erkek istemiştik nasip oldu bunu çok kız istedim ama nasip olmadı herkesin imtihanı farklı
Demekki senn için hayrlı olan buymuş ne kadar ck istdysek vermyosa rabbm vardr bı bldgi

Mas
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar bende dün Dr gittim 16haftalik olmuşum çok şükür benimde bir oğlum olacak darısı isteyen herkese nasip etsin
MâşhAllah rabbim sağlıkla tamamına erdirsin, bizlere de hayırlısıyla nasip olsun inşaAllah

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar bende dün Dr gittim 16haftalik olmuşum çok şükür benimde bir oğlum olacak darısı isteyen herkese nasip etsin
yaa maşaallah rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin test hangi aşamadaydı denemede, kaç ilişki diyet, takviye dua vs.. bizimle paylaşır mısın rica etsem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…