Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım arkadaşım kullandı erkek bebeğe hamile şuan. Bu yöntemleri denedi. Ondada kuruluk vardı.

Asidik yapmiyor canim yanlis hatirlamiyorsam preseed jel vardi bi de onu kullananlarda da erkek bebek orani fazla

Bi de birşey sorayım mide bulantısından anlayabilir miyiz mesela erkek bebekler akşam kız bebekler sabah bulantı yapar gibi vs
İlk gebelik için söyleyeyim ama iki ya da üç değil ilk gebelik.Bide abartmadan söyleyeceksin yani bi iki bulantı tabi olur.Ama bayılacak kadar bulantın varsa halin yoksa uyku özellikle çok varsa Kiz ama daha rahat bi başlangıç yaptıysan hamileliğe erkek bence.Ben cinsiyetler çevremde hep böyle anlıyorum.Ve yanılmadım genelde ama ilk gebelik.Bide doğal saç rengi olacak ama doğal saç rengi üstüne eğer güneşte hafif kızıllık oturmuş gibi duruyorsa kız bence Buda hormonlardan kaynaklı bence..

Allah allah ama sanki herkeste farklı ya

Ben kizimda öyleydim şimdiki gebeligimde öyle geçiyor uyku hariç bide ilk gebeliğimde daha duygusaldim. Arkadaşım benden 4 hafta önde aynı doktora gidiyoruz yüzündeki sivilceleri sormuş erkek bebekte oluyormuş demiş dr. bide daha 8 haftalıkken bebek pit pit atıyorsa oda erkekmiş bunda ikiside tutuyor geçen hafta öğrendi cinsiyetini erkekmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…