Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ya valla ben artık erkek doğuranın hiç bişi yapmadan erkeğe kız doğuranında hiç bişi yapmadan kıza genel olarak hamile kaldığını anladım durum bu yani
Sanmam ben kızıma kazayla hamile kalmıştım 😁 tamamen nasip Allah bir şeyi Murat etmişse önüne kimse geçemez durum bundan ibaret işte farkındayız bunun yinede en küçük bir ihtimal bile var deseler herşey deniyoruz. Gerisi dua tevekkül senin bebişide çok merak ediyoruz grupça inşaallah erkektir.♥️

Bi de birşey sorayım mide bulantısından anlayabilir miyiz mesela erkek bebekler akşam kız bebekler sabah bulantı yapar gibi vs
Bak o bende tutmamıştı çok kaptırmıştım kendimi belirtilerime göre erkek sandım hep sadece akşam bulantım olurdu sabah sanki hiç hamile değildim 😁

Sanmam ben kızıma kazayla hamile kalmıştım 😁 tamamen nasip Allah bir şeyi Murat etmişse önüne kimse geçemez durum bundan ibaret işte farkındayız bunun yinede en küçük bir ihtimal bile var deseler herşey deniyoruz. Gerisi dua tevekkül senin bebişide çok merak ediyoruz grupça inşaallah erkektir.♥️
Ah bi bilsen ben nasıl merak ediyorum 😂

Kizlar 11-12-2020 adet tarihim bu zamana kadar ovulasyon testi yaptim ama hic anlamadim yumurtlama olmusmu catlamismi valla anlamadim teste * koyduklarim o gece birliktelik oldu sadece testlerimi anliyanlar yorumluyabilirmi acaba 5 ocak adet gozukuyo

Eklentiler

• B0DBEEB1-A386-4D91-B287-9F5E12CD0786.jpeg
    B0DBEEB1-A386-4D91-B287-9F5E12CD0786.jpeg
    143,2 KB · Görüntüleme: 63
Kizlar 11-12-2020 adet tarihim bu zamana kadar ovulasyon testi yaptim ama hic anlamadim yumurtlama olmusmu catlamismi valla anlamadim teste * koyduklarim o gece birliktelik oldu sadece testlerimi anliyanlar yorumluyabilirmi acaba 5 ocak adet gozukuyo
12-13.gun catlamis duruyor,

Kiz spermler uzun yasiyor diyolar bence olabilir ama oncesinde ki iki gun daha iliski olmus ya ondan biraz emin olamadim, insallah hayirli saglikli bi kizin olur
17yi 18e baglayan gece 1/2 gibiydi galiba
18i 19u bagyalayan gece hatta Sabah 5 gibiydi
19u 20ye baglayan gece yine saat 1/2 gibi olmustu bende bilemedim yasarmi yasamazmi bakalim hayirlisi

Hanımlar merhaba ben geldim utanıyorum ama soracağım affedin..Kaygavlastrıcı jel asidik mi acaba erkek bebek için skntı olur mu?İki kızımdada kullanmadım da skntıyı son 2 yıldır yaşıyorum canım açıyor diye kullanıyorum.Bi yerde okudum sorayım dedim bilgisi olan var mı?

X