Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ya doktora nasıl yaptırıyorsunuz yumurta takibi ne diyorsunuz ki
Canım bende öyle yapıyorum doktora geçen haftalarda yine gittim ocakta adetten sonra gelcem dedim yumurta takibi için dedim gel tabi ama kendinde gebe kalabilirsin dedi. Bende yok takip istiyorum erkek bebek olasılığı için dedim şans tabi birazda dedi güldü gönlünüzce olsun gel bakalım takibe dedi

Ay ne gzl ben çekiniyorum bazıları ters bakıyor şimdiki gebeliğimde 2.kız geliyor dediğinde doktorum kesin mi dedim evet benimde iki kızım var gayet memnunuz diye alttan laf soktu

Ay ne gzl ben çekiniyorum bazıları ters bakıyor şimdiki gebeliğimde 2.kız geliyor dediğinde doktorum kesin mi dedim evet benimde iki kızım var gayet memnunuz diye alttan laf soktu
Ben kızıma doğum yaptığım aynı doktorda devam ediyorum canım inşaallah ben yeniden hamile kalana kadar başka hastaneye gitmez. hamilelik doğum vs derken doktoru az çok tanıyorsun zaten o yüzden çekinmedim. Düzenli tek bir doktor daha iyi oluyor kadın hastalıklarında bence

Sizin bir oğlunuz var mıydı sanki o siz miydiniz ikinci oğlan mi istiyorsunuz?
Yok canım dünyalar tatlısı iki kızım var rabbim isteyen herkese bu güzelliği tattırsın birde rabbimden bir erkek evlat istiyorum bana da sizide nasip eder amiiin amiiin

Yok canım dünyalar tatlısı iki kızım var rabbim isteyen herkese bu güzelliği tattırsın birde rabbimden bir erkek evlat istiyorum bana da sizide nasip eder amiiin amiiin
Allah bağışlasın canım elbette hiç tatmayinca istemek doğal.Bazen oğlu olup çok kafaya takanlar oluyor ben onu yanlış buluyorum

Hamilelik planlayanlar sizin ekstradan biseye dikkat etmenize gerek yok. Sağlıklı beslenin yeter. Kendimden yola çıkarak söylüyorum istisnasiz eşiniz her gün bal ve sarımsak yesin.

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah en hayırlı vakitte gelecektir eminim
Bugün adet oldum. Geçen ay kimyasaldı, bu ay hiç olmadı. İlkler hemen olunca, bunda da öyle olur sandık. Kısmet değilmiş.bu kadar moda girmişken, ertelemekte buruk oldu biraz. İnşallah gönlündekine kavuşursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…