Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Aaa sen doktor kontrollü çatlamayla yaptın hadi bakalım inş erkektir eğer öyleyse senşn yöntem mantıklı ama doktora ne dedin ki erkek bebek istiyoruz çatlamayı mı öğrenmek istiyoruz dedin acaba
Yok ya doktor gıcıgın tekiydi aslında ben başka sırf yumurta takibi ile erkek bebeği yüksek ihtimal diyen bi doktor var ona gitmiştim ilk önce aban demişti inş erkek olacak die ama o ay tutmadı formülü de öğrenince önce kendim denedim olmayınca başka doktora gittim sadece dedim yumurta takibi ile bebek istiyoruz die öyle takip yaptı

Hayirlisi insallah canim

Canim ben acik acik soylemistim erkek bebek icin diye ama hamile kaldigim ay korona dan dolayi gitmedim
Doktor öyle deyince bişi demedi mi benim gittiğim doktor a eşim dedi ki hocam bizim iki kızımız var bir de erkek istiyoruz lafı eşimin ağzına tıkadı sende doktorsun bilmen lazım bizim elimizde plan bişi değil die

Özele mi gittiniz. Burada Devlet hastanesi var bi tek. Hepsi tanıdık ya utanıyorum söylemeye.
Evet özele ben İstanbul’da oturduğum için burda seçenek çok hatta Ayşegül büyük öğüt die bi doktor var o hatta kesin erkek olur yüzde seksen demişti Ama o ay benim tutmadı bide fiyatlar çok pahalı olunca bi daha da gitmedik ona

Diyet v. S bişey verdim sadece yumurtlama takibimi

Yok canim hic bisey demedi,gayet sicak karsiladi, hatta 3 4 gun ustuste gittim,kendi soyluyordu artik yarin da gel bakalim diye, o ay tuttu hamilelik ama kimyasal oldu,nasip degilmis,
Özele mi gittiniz. Burada Devlet hastanesi var bi tek. Hepsi tanıdık ya utanıyorum söylemeye.
Evet ozele gittim,devlette bakacaklarini sanmam ugrasmazlar ya
Sen ovs takibi ile benm gibi pik ve pik sonrası olmuştu dimi cnm acaba o çatlama takibiyle erkek oluyor mu acaba ya bakalım M mevbet ile o teoriyi öğrenmez inş
Evet canim pik ve silinince oldu benim, ama simdi ki aklim olsa pikten once ve pikken deneme yapardim

Kesinlikle cnm şimdiki aklım olsa pik öncesi ve pik birde adet bitimi denerdim

Bence pikten biraz açılma olunca tek ilişki olmalı

Aynen canim iste artik cok gec, dusunmuyorum ama bi daha cocuk dusunecek olsam kesinlikle bunlarin hic birini yapmam, sadece ph dikkat ederim o kadar
Ah cnm ben pH da anlamıyorum ya bilmiyom nasip valla kafa rahat olcak bida aman hemen olsun diye uğraşmam düşünürsem adet bitimleri denerim ne zmn tutarsa yada çatlama takibi aslında bağırsan yap nasipteyim neyse o da işte belki diyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…