Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hepinize çok teşekkür ederim, Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağımiza almayı nasip etsin inşallah. Bu arada 5. çocuğum olacak bu 😊😁

Eki Görüntüle 2738940 merhaba kızlar, bende yumurtlama günü ilişkiye girenlerdenim kendim tespit ettim o günü vajinal akıntıdan böyle yapış yapıştı koyu kıvamdaydı yani. Tek ilişkim oldu ve hamile kaldım. Şu an 13. haftanin icindeyim ve çok merak ediyorum cinsiyetini tabi 😊 Rabbim sağlıklı olmasını nasip etsin öncelikle.
Bacak arası boş gibi kaç cocuk var cinsiyetleri neler

Tahminler çoğaldı bakalım burdan paylaşırım sonucu 😊 3 kızım 1 oğlum var. Yaşım 36. 15 yıllık evliyim. Eşimle ben çocukları çok seviyoruz ve en iyi şekilde yetiştiriyoruz Allahın izniyle.

Gerçekten tek doğru bilen buydu hatta ben başka paralı yerlere baktırmıştım buda para diyince kalsın ben zaten öğrendim erkek dedim oda hayır kız dedi direk hatta para vermedim diye sallıyor dedim, sonra ben yanılmam dedi canım çok sıkıldı ama ben erkek hissediyorum dedim oda çizip gönderdi gerçekten çok şaşkınım merakla beklicem dedim ve sonuç kız dedi doktorum ☺️
Bacak arası dolu boş galiba bundan anlıyorlar..

Bir de vücut ısısı takibi mi varmış onu da deneyelim bakalım deneme ayı 🤷🏻‍♀️
Canım kafama takıldı benim bildiğim erkek gazlı içecekler içmemeli çünkü asitlidir. Eşime çinko aldım 2 gündür kullanmaya başladı. Tatlı yemekte sakınca yok diye biliyorum hatta ye tatlıyı doğur atlıyı ye eksiyi doğur ayşeyi demelerinin sebebi ekşi de asit var, asitli ortamı sevmez y spermi falan mevzusu. Soğan kürünü denemedim nasıl yapıyorsun bende başlayayım. Muz ve patates ve havuç bol tüketmeye çalışıyorum. Tuzu bende arttırdım. Portakal suyu da için diyorlar her gün.

Canım kafama takıldı benim bildiğim erkek gazlı içecekler içmemeli çünkü asitlidir. Eşime çinko aldım 2 gündür kullanmaya başladı. Tatlı yemekte sakınca yok diye biliyorum hatta ye tatlıyı doğur atlıyı ye eksiyi doğur ayşeyi demelerinin sebebi ekşi de asit var, asitli ortamı sevmez y spermi falan mevzusu. Soğan kürünü denemedim nasıl yapıyorsun bende başlayayım. Muz ve patates ve havuç bol tüketmeye çalışıyorum. Tuzu bende arttırdım. Portakal suyu da için diyorlar her gün.
51B2CCDD-423A-48FF-B400-1836C8D87AC2.jpg

Tatlı asidik gıdalar arasında yer alıyor ondan tüketilmemeli yazıyordu erkeğin asidik diyetle pek alakası yokmuş kadınlara yönelik yazıyor nette tüm diyetler.🤷🏻‍♀️ Valla zaman yaklaştıkça yöntem falan düşünmüyorum Allah nasip ederse olacak inşaallah ♥️🤲🏻 Biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz çok yıprandım bu bir yıllık süreçte onu araştır bunu araştır az kaldı nasipse herşey allahtan nasibimizde varsa elbet bulacaktır bizi.🥰 senin bu aydı sanırım deneme

Tatlı, karbonhidrat yumurtanın kalitesini düşürüyor.

Hanımlar bişey sorucam geçen hafta lekelenmem var diye doktor bir tane iğne verdi onu kullandım ama geçmedi lekelenmem arada oluyor birde adet sancısı gibi bel ve kasık sancım var neden oluyor acaba bileniniz var mı

Kızlar aslında kendimi biliyorum artık bu ay takip yapmaya niyetim yoktu yılbaşından sonraki ilk yumurtlamada deneme yapıcam zaten ama 2 3 gündür akıntı artınca dayanamadım dedim bu sabah yapıyım bi test 🤭🤭 çat geliyorr 😂

Eklentiler

• IMG-20201214-WA0000.jpeg
    IMG-20201214-WA0000.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 36
X