Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Rabbim hakkinda hayirlisini versin cnm insallah oglisun olur sağlıklı hayırlı
Ya insallah bende ocak gibi deneme yapacagam ama iste korku var boş gebelik gecirdim tekrar ayni olur diye cesaret edemiyorum bir de kardesimle konusurken adet bitiminde tek iliski oldu dedi ve oglu oldu
kafam karisik adet bitimi ve yumurtlama donemi denesem diyorum🤔 hayirlisii bakalim
Biri vardı burada sanki adet bitimi ve yumurtlama da deneyen? Ne yaptı bilmiyorum.

Bana 2026 nin aralık ayına kadar erkek çocuk görünmüyor demişti baktirdigim adam. Dinlemedim 🙈 38 yaşında olacam o zaman, şansıma adam da vefat etti 🙇‍♀️ el falı baktirmistim bi de sadece 3 kız görünüyor demişti bakan. Daha nasıl doğurayım 😁

Bana 2026 nin aralık ayına kadar erkek çocuk görünmüyor demişti baktirdigim adam. Dinlemedim 🙈 38 yaşında olacam o zaman, şansıma adam da vefat etti 🙇‍♀️ el falı baktirmistim bi de sadece 3 kız görünüyor demişti bakan. Daha nasıl doğurayım 😁
Valla canım maddi manevi 4 çocuğa bakarım ilgilenirim büyütürüm diyorsan kendine güveniyorsan 38 geç değil artık. Benim kuzenim 37 yaşında 2. Bebeğini geçen hafta doğurdu

Valla canım maddi manevi 4 çocuğa bakarım ilgilenirim büyütürüm diyorsan kendine güveniyorsan 38 geç değil artık. Benim kuzenim 37 yaşında 2. Bebeğini geçen hafta doğurdu
Kuzu valla doğumdan sonrası maddi manevi sıkıntı değil her türlü bakarım da, benim hamilelikler surunduruyor beni, o zaman bide 38 yaş neler yaşatacak kim bilir sağlık anlaminda

Kuzu valla doğumdan sonrası maddi manevi sıkıntı değil her türlü bakarım da, benim hamilelikler surunduruyor beni, o zaman bide 38 yaş neler yaşatacak kim bilir sağlık anlaminda
Çok zor canım bence çocuk büyütmek valla benim su an bi tane ama canıma okuyor bazen. Çok yoruluyorum. 2. Ye nasıl bakcam diyorum. (Ki ocaktan sonra eve her gün yardımcı abla gelecek inşallah corona azalırsa) ömür boyu sorumluluk sıkıntı hiç bitmeyecek Şafak karanlık geliyor valla düşününce bunalıyorum nasıl yaptım diye sorguluyorum kendimi hala 🙈

Kizlar bence bu testler bos ya kim denediyse kiz denemeyen testi biri vardı onun oğlu olacak boşa testle kendimizi heder etmisz valla Bende kiz hissediyorum büyük ihtimal kiz hislerim dogru cikar

Çok zor canım bence çocuk büyütmek valla benim su an bi tane ama canıma okuyor bazen. Çok yoruluyorum. 2. Ye nasıl bakcam diyorum. (Ki ocaktan sonra eve her gün yardımcı abla gelecek inşallah corona azalırsa) ömür boyu sorumluluk sıkıntı hiç bitmeyecek Şafak karanlık geliyor valla düşününce bunalıyorum nasıl yaptım diye sorguluyorum kendimi hala 🙈
Işte hepsinin ayrı bi zorluğu var canım. Çok şükür 2 kızımda çok sakindi hiç sıkıntı yaşamadım halen öyleler ama 3.nasıl olacak bilmiyorum, annem kv çok yakın herşeyime yetişiyorlar ama hamilelik diyince tüylerim diken diken oluyor. Allah affetsin ben bile diyorum niye yaptım 3.diye,

Canım benim de 12.haftamda erkek demişlerdi sonrasında biliyorsun ki kız. Ama seninki net göstermemiş hala ihtimal var. Ki velev ki kız diyelim ben snein üzülmediğini sadece hayal kırıklığı yaşadığını biliyorum. Ama kız olsa bile o da bizim canımız asla içinde kötü bir duygu olmasın. Benim de oldu son ana kadar umutlandım umutlandırıldım. Herkes erkeğe benziyor bu bebek erkek dedi ama kız. belirtilerim dualar herşey erkek içindi ondan yanaydı ama kızım geliyor. Ayrıntılıda doktor normal güzel diye sayarken aklımdna geçen tek şey sağlıklı olsun diye dua imdı inanki cinsiyet aklıma bile gelmedi. Benden önce bir kadın girdi morali çok bozuktu. Bebeğine engelli demişler sıvı aldırmam ne olursa olsun o benim evladım diyordu içim eridi bitti o anda. Onca yapılanlara rağmen Rabbim bize kızı layık gördüyse can baş üstüne. Bu söylediklerimi sakın teselli olarak algılama canım. Ki tekrar ediyorum net değil henüz seninki.
Ne güzel yazmışsın canım benim insana bir erkek bir kız diyorlar toprlanamıyorsun yoksa allahtan gelene razıyız ama işte bacağı kapalı büyük ihtimal kız dedi erkek olsa görürdüm dedi dünden beri bu kelimeyi düşünüyom kafam karıştı rüyalarıma bile girdi

Kızlar size bişey soracam benim doktorum 12 haftalıkkende 16 haftalıkken de cinsiyete bakmadı tam cihazı kaldırıyor ben diyorumki niye cinsiyete bakamadınız sonra tekrardan karnıma koyuyor niye böyle yapıyor bana dediki 20.hafta cinsiyet haftamız ondan dedi anlamadım gitti bu benim doktoruda işide

Işte hepsinin ayrı bi zorluğu var canım. Çok şükür 2 kızımda çok sakindi hiç sıkıntı yaşamadım halen öyleler ama 3.nasıl olacak bilmiyorum, annem kv çok yakın herşeyime yetişiyorlar ama hamilelik diyince tüylerim diken diken oluyor. Allah affetsin ben bile diyorum niye yaptım 3.diye,
Canım benimki sakin de değil çok hareketli kızım inat uykusu da düzenli değil ben neler yapcam bakalım. Benim de aileler var yanımda ama onlar da anca kendilerine yorgunlar hastalar vs. Allah sonumuzu hayır etsin. Büyüyünce de rahat mi sanki o zaman da başka sıkıntılar olacak ne yapalım ömür böyle geçecek artık sağlık olsun da

Ne güzel yazmışsın canım benim insana bir erkek bir kız diyorlar toprlanamıyorsun yoksa allahtan gelene razıyız ama işte bacağı kapalı büyük ihtimal kız dedi erkek olsa görürdüm dedi dünden beri bu kelimeyi düşünüyom kafam karıştı rüyalarıma bile girdi
İmknın varsa başka hastaneye git canım 12de gittiğin doktorla aynı doktor değil mi bu. Ki diyelim doğru gördü topiğimizin diğer prensesi geliyor. Ne güzel işte bereket yağacak demek bu. Artı bildiğim kadarıyla bu daha 2.kuzun ben ne yapayım 4. cennet damlam geliyor. Anlıyorum ben de takıldın kaldım önceleri araştrıdım acabaşar gitgeller yaşadım ama boş. Ayrıntılıda doktor her bir uzvuna normal dedikçe içime şükür yağmurları yağdı inanki. Yani ne olur takılma bu kadar. Bebişleirmşze haksızlık etmeyelim.

X