Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Herkes cok konusur cnm bosver takma.. bende artik kimse bisey demiyor diyemezde. Babasi belli annesi belli belki 4 tane 5 tane cocuk yaparim hepsi kiz olur onlara ne? Ben mutluysam

Bizde 4 kiz kardesiz zamaninda babamada az laf soylemediler.. babamin verdigi tek cevabi suydu: peygamber efendimizinde soyu kizlarla gitmistir. Hicmi örnek olmadi size ? Derdi

Aynen canım henüz senin 2.kızın bir de beni düşün. O kadar rüyama güvendim emindim ne bileyim. Ama şimdi düşünüyorum rüyamda 2.kızıma hamileydim 3kızın sonra 1tane oğlun olacak dediler ya acaba ilk kızım zaten dünyada olduğu için onu saymadılar mı diyorum eşime saf kalpli bir insanım gerçekten rüyalarım çok çıkar birçok şey görünür bana. Sanırım 2.kızımdan itibaren 3kozdan sonra oğlun olacak dediler nasip 5.ye düşünüyor muyum tabiki şimdilik hayır ilerde ne olur bilemem. Öğretmenin 5çocupu ne bileyim. 5çocuklu gördüğüm tek memur arka sokaklardaki Hüsnü o da gerçek değil

İyi yapıyorsun. Valla benim ablamın oğlu olmasa bence bize de aynı şeyi derlerdi. Anneannem bile o zaman annem doğum yapınca sen teyzene benzemişsin kız doğurdun yine demiş. Annem de çok üzülmüş. Anneannemin de bi oğlu var ama o kadar hayırsız ki bi doktora götürmez annem ilgilenir hep hatta küsler su an. İşte biz susalım sadece izleyelim bize bu lafları söyleyenleri bakalım oğullarının hayrını görecekler mi

Bizde 4 kiz kardesiz zamaninda babamada az laf soylemediler.. babamin verdigi tek cevabi suydu: peygamber efendimizinde soyu kizlarla gitmistir. Hicmi örnek olmadi size ? Derdi
Ah cnm ne güzel söylemiş benim annemde neler duymuş neler sizden erkek çıkmaz sizin soy kız doğurur demişler anneme hala üzülür ama sizi bir erkeğe değişmem der hep, ama babamda baş üstü eder bizi eşim baban ne şanslı üç kızı gözünün içine bakıyor der hep, ama milletin saçmalaması onu bile gerdi eşimin ailesinde iki kızı olan tek biziz gerisi hep erkek çifter üçer erkekler, kızı olan bir tane var sülalede

Hahahaha canım valla çalışma hayatında çok daha zor çocuk büyütmek evle ilgilenmek. Allah kolaylık versin. Ben 2. Bile düşünmediğim için 3 -4 hayal benim için Allah isteyene versin. Valla canım bana da rüyamda ölmüş dedem yaşıyordu kızının kardeşi erkek olacak dedi ben ağladım falan. Ölmüşlerin dediği gerçek çıkar derler ben de ona güvendim ne yalan söyliyim ya da güvenmek istedim kız olduğu kesinleşti annem bile diyor deden yaptı yapacağını o da çıkmadı.

Ananemin 4kızı var ananemin annesinin de 4kızı varmış annemin 3kızı var ama ablalarının oğluda var kızıda annem ve kızlarının kızı var, annem derki son kızımda ölmüş ananen rüyama girdi 4kızdan sonra oğlun olacak dedi bende 3de bıraktım der hep

Hersey nasip gercekten nasip:) nasipte varsa olur oglumuz yoksa da olmaz napalim Ben oglanlara hamileyken hic test fln yapmadim herzaman duzenli iliski olmustu okdr .. onlarinda yiyecegi ekmekleri yokmus

Ay biz de de öyle herkesin ya tek oğlu var ya hem oğlu hem kızı. Biz ilkiz hem eşimin ailesinde hem bizim ailede. Ne olurdu rabbim dengeyi bozmasaydık

Canım benim annem kaynanam kardeşim hep aynı yerdeyiz çocuklarımı büyütürwkn hiç zorlanmaddım şükür. Maddi durumuz da iyi çalışmasam gözüm kapalı yaparım. Çalışınca buna bile ağzı açık bakıyorlar 4çocuk ha falan kız deyince de farklı tepkiler veriyorlar yani milleti memnun etmek imkansız. Elalem için yalamayacapım elbette o anki psikolojimşz ne olursa o olur. Zaten bunda da biliyorsunuz tek ilişkiyle hamile kaldım. Komiser hüsnü idolüm çok seviyorum onu anladınız siz

Hersey nasip gercekten nasip:) nasipte varsa olur oglumuz yoksa da olmaz napalim Ben oglanlara hamileyken hic test fln yapmadim herzaman duzenli iliski olmustu okdr .. onlarinda yiyecegi ekmekleri yokmus
Aynen cnm nasip ben ilk gebeliğimde kızım olsun çok istedim hatta doktor erkek demişti hayır kız demiştim, sonra ayrıntılıda kız olduğu netleşince kaynanam dediki bizde erkek olunca hediyeler dağıtılır kızda sessizlik olur susulur dedi ozaman elitimin bir oğlu vardı sadece bende dedimki bir kızıda bende görün inş dedim sonra eltimin 2.oğlan oldu, görümcem evlendi oğlu oldu şimdi oda ikinciye hamile erkek gibi demişler, bu sefer benim 2.de kız diyince kaynanam boşver kız evlat has evlat dedi beni şaşırttı gerçi Onlarda kıza hasret biricik kız torunumuz diyorlar şimdi

Bu devirde zor canım 4 çocuk ondan şaşırıyorlardır. Yardım eden olunca şanslısın Ama yine de zor ya hamileliği sen yaşıyorsun. Çoğu şey senin sorumluluğunda. Bir de benim bu hamileliğim bu cinsiyet meselesi yüzünden aşırı stresli gergin geçti. Bir daha hamile kalsam aynı şeyleri baştan yasa bünyem kaldırmaz benim Allah gönlüne göre versin belli mi olur sürpriz falan nasip

Hyırlsı neyse o olsun canım bizde de herkeste oğlu kızı olan var. Ama bizim 4.kızımız babaannem 5kızmışlar bilmiyorum onlara mı çektim ama biz iki kızız benim dopumum çok zor olmuş doktor kardeşmden sonra türlerini zorunlu olarak bağlamışlar annemin. Ben 2.kızıma hamikeyken dede gördüm ama o dedeyi ara ara gördüm sonraları da rüyamda. Dede bana hamile olduğumu 3kızım sonradan 1tane oğlum olacağını söyledi hala tüylerim ürperir. Ama 2.kızımı baz alarak mı 3kızdan sonra erkek olacak demek istedi onu anlamadım.

Yok canım çevremde 4çocuk olan çok sadece çalışınca garipsiyorlar. Dediğim gibi Elalem için yaşamıyorum kafam ne eserse onu yaparım zaman gösterecek şimdilik düşünmüyorum ama düşünürsem de arayı çok açmam emzikten keser kesmez yaparım diye düşünüyorum tabiki o anki psikolojime bu doğumumun durumuna bebişimin huyuna tüyüne göre hareket edeceğim. Şu anda yapacağım diyerek de yapmayacağım diyerek de büyük konuşmak istemiyorum

Aynen canım bu bebiş doğsun bi de bakarsın duruma göre nasipse olur inşallah

Aynen canım bu bebiş doğsun bi de bakarsın duruma göre nasipse olur inşallah
Aynen canım bakalım ilkim vakumla doğdu bu 3.sezeryanım olacak inşallah 4.sezeryana kadar sıkıntılı bir gebelik değilse hakkın var diyorlar bakalım bağlatmayı zaten düşünmüyorum erkek olsaydı da düşünmezdim hayırlısı olsun bakalım zaman ne gösterecek yarına çıkmaya garantimiz yok

Yazılanların bir kısmına göz attım inanamadım.

Arkadaşlar bu tamamen yumurtayı dolleyen spermin hangi kromozomu taşıdığına bağlıdır. Bunu da sizler bilemezsiniz.
X kromozomu olursa kız, Y kromozomu olursa erkek bebek olur.

Hamile kalabilmek için bir sürü uğraş vermiş biriydim ve şuanda birçok kadın anne olabilmek için ne emekler veriyor. Sadece anne olabilmek ve sağlıklı bir bebek dünyaya getirebilmek için ne dualar ediyorlar. Bazılarınız kalkmış nasıl erkek olurun derdine düşmüşsünüz yazık..

Cinsiyet belirlemeye çalışmak bana aşırı anlamsız geliyor. Allah size bir evlat nasip ederek en büyük mucizeyi veriyor zaten.

Siz de Hoşgeldiniz selamün aleyküm aleyküm selam. Mesajınıza cevap versem mi vermesem mi nerden başlasam bilemedim. Bak kardeşim bizim duamız öncelikle hiç olmayanlara Rabbim annelik duygusunu tattırsın. Sonra bize gönlümüzdekini nasip etsin. Neden 2-3oğlu olanlar diğer bebeği yaptıklarında yadırganmıyorlar da 2-3hatta benim gibi 4kızı olanlar yadırganıyor sümme haşa pipi için sapkınca akla hayale gelmeyecek şeyler yapıyormuşuz gibi algılanıyor bu işi hala çözebilmiş değilim hatta diğer arkadaşlarım adına da konuşayım değiliz. Bizim buradaki amacımız 3-5cmlik et parçası değil. Biz bu dünyaya geldik Rabbim ne güzel meyveler sunmuş gönül olmayanı istiyor benim 3prensesim var çok şükür 4.prensesim yolda. ÇOK ŞÜKÜR diyorum dikkatini çekerim. Burda hiçkimse erkek olsun da çamurdan olsun demiyor sağlıklı sıhhatli hayırlı akıllı fikirli azada noksansız bir evlat olsun ama gönülden geçen erkek bebişimiz ama sen ne hayırlı kıldıysan ona razıyız Rabbim diyor diyoruz. Neyse daha fazla yazmayayım yazmayacağım çünkü buraya gerçekten önyargıkı olarak gelmişsiniz şimdi benim mesahımdan alıntı yapıp bana bize ithafen birşeyler yazacaksınız sorun değil yazabilirsiniz. Bebeğiniz yoksa Rabbim en kısa zamanda annelik duygusu tattırsın varsa da hangi meyveden yoksa onu tattırsın ikisi de varsa Allah hayırlı evlat eylesin.

Ben birilerini kırmak, yargılamak veya tartışma yaratmak için yazmadım bunları, sakin olun lütfen

Sanki sizlere saldırmışım, kötü sözler yazmışım gibi anlamışsınız ve öyle lanse etmişsiniz. hatta önyargılı olduğum kanaatine varmışsınız.
Profilime girip actigim konulara bir göz atarsanız ne sınavlar vererek anne olduğumu ve şuanda da çok riskli bir gebelikle mücadele ettiğimi görebilirsiniz. O yüzden kadınlara saldıracak veya üstten bakacak insanların arasında yer almam mümkün değil.

Sizin veya diğerlerinin sadece pipi için istemediginizi tahmin edebiliyorum zaten. Evet insan hem kızı hem oğlu olsun ister tabiki bundan daha doğal bisey yok.
Benim anlatmak istediğim gönül elbet ister ama bunu buralara kadar taşıyıp, türlü formüller üretip uygulanmaya çalışılmasının anlamsız olduğu.
Çünkü bizler spermin hangi kromozomu taşıdığını, yumurtanın ne zaman dollendigini bilemeyiz. O yüzden bosa çaba harcamamak gerek.

Allah bana da sizlere de sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin. Tabi bizlere de evlatlarımıza layık anne babalar olmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…