Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ben yıllarca uğraşmadım bayan, sizde yanlış anlamışsınız. Ayrıca, benim evladımım cinsiyetine karar vermeye çalışan veya bana o dediklerinizi demeye çalışan olamaz çünkü beni bilen biliyo karşımda kim varsa lafımı esirgemem, çok fena bozarım. O yüzden sizlerde başkaların lafıyla hareket etmeyin. Ağızlarının payını verin. İnsanlar ota boka konuşmayı çok seviyor ama kendi kıçlarına afedersin dönüpte bakan yok. Rabbim size umarım bir erkek evlat bağışlar, ama millet laf etti diye değil siz istiyorsunuz diye.

Tesekkurler hayırlısıni diliyorum ben sadece,Yazdığınız mesajlara dayanarak yıllarca olmadığını düşündüm, belki de bende öyle bi izlenim yaratmış olabilir. Dediğim gibi benim yada bizim durumumuza gelmeden yada aynı şeyler başınıza gelmeden bizi anlamanız çok zor, tıpkı bizim sizleri anlayamadığımız gibi. Kimse yaşasın istemeyiz. Zor yani bilmeden yaşamadan anlamak zor. Evet insanlar herşeye konuşuyor malesef ve susturmakta imkansız. Zannetmeyin ki burda birilerinin kafasına göre yaşayan geri kafalı cahil düşünceli insanlarız.Allah herkes gönlüne göre versin

Yani sözlerim lastik gibi nerelere uzanmış. Ben kimsenin yaşantısına, karakterine vs dil uzatmadım. Sadece onca çocuk nasip olmayan insana nazaran rabbinin sana verdiğine bi anlık gafletle neden isyan edersin diye uyardım söz konusu o bayanı. Nerden biliyorsunuz benimde bişeyler yaşamadığımı? Ben bişiler ysşadım gördüm ettim de o yüzden iyi niyetle kızıyorum ki aynı hataya düşmeyin diye. Benim kayınvalidem eşime 6 aylık gebeyken onu istemeyip düşürmeyd çalışmış ama olmamış. Şimdi bu durumu eşimin yanında marifet gibi anlatıyordu onada laf ettim bi daha yapmadı. Çünkü eşimin içine oturmuş her kavgamızda annemde beni istemiyordu zaten diyordu.

O çocukta ilerde bir yerden bunu duyup kahrolsa nolacak?

Neyse ben konu hakkında artık daha fazla cevap vermek istemiyorum zira sıkıldım. Kim ne anlamışsa anlasın.

Aslında karşılıklı yanlış anlaşılmalar var. Birbirimizi anlamıyoruz. Kirmaya yada kırılmaya gerek yok. Allah herkesin gönlünden geçeni nasıp etsin. Bebeğinizi sağlıkla alın kucağınıza inşallah.

Hahahah eyvah hayır olsun diyelim yine de
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah prensesini. Benim de deneme yapmama çok az kaldı. Açıkçası zaman aktıkça korkum da artıyor. Sen neler yapmıştın zahmet olmazsa özet geçer misin? Tabiiki nasipten ötesi yok ama birşeyleri atlıyoruz gibime geliyor.

Kızlar instagramdan bir gebenin günlüğüne sordum iki oğlu varmış Allah bağışlasın. Test hangi aşamadayken hamile kaldınız dedim sağolsun cevap yazmış. İlk oğluna pik ve sonraki üç gün ilişkiyle, ikinci oğluna ise sadece pikte denemiş. Kendi adıma artık kesinlikle pikte denenmeli diye düşünüyorum yine gerisi nasip.

Çok teşekkür ederim. Benim testim çok karışıktı devamlı pik oluyordu. İlk pikten hafif açılınca ilişki oldu sonra tekrar pik oldu 2 ya da 3 gün sonra tekrar pik olunca tekrar ilişki oldu. 2 ilişki denedim yani

Ben onun ovulasyon testiyle hamile kaldım.. bir gebenin günlüğü Ebru Ceylan.. bende pikken ve sonrası gece denedim hamileyim henüz öğrenmedim cinsiyetini.. rabbim sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin

Ben onun ovulasyon testiyle hamile kaldım.. bir gebenin günlüğü Ebru Ceylan.. bende pikken ve sonrası gece denedim hamileyim henüz öğrenmedim cinsiyetini.. rabbim sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin
Canım çok sevindim senin adına
İnşaAllah rabbim gönlüne göre verir.

Ben de polikistik overdim. Adet duzensizligiyle doktor tedaviye baslamıştı. 2. Ayimda gebelik olusmuştu. Ilk ay klomen düsuk doz baslamıştik nasil etki eder diye yumurta az gelisince ikinci ay doz yükseltmisti ve o ay gebelik olustu. Catlama ignesi yumurta kendiliginden catlamayinca verdi öyle yapmıstım. Polikistik overi yenmek icin bol spor ve kilo verin sekeri hayatinızdan çikarın ve incir kürü benim düzenimi sağladı.

Canım ikinci kez dozu yükseltip kullandığın zaman nasıl aldın hapı kaç günde ve adetin kaçıncı günü?

Amin cümlemize inşaallah gönlünüzden geçen olsun.

Kızlar bende onunla takip ettim ve dediği günler ilişki oldu pik ve sonrası 3gün ama kız adım adım anneliğe sormuştum ben pikte denedim kız dedim oda dediki hep aynı hata silikleşmede olacak dedi peki dedim ozaman deneyip kız olanda var dedim zaten ihtimal hep var erkek eşlere diyetle spermi hızlandırıp besliyoruz filan dedi onda da ihtimal var tabi dedi yani hepsi aynı kapıya çıkıyor nasipte ne varsa o yoksa bende pikte denedim burda pik sonrası açılmada deneyende var hepsi boş bence bunların kasmayacaksın kafana göre takipsiz yapacaksın şimdiki aklım olda öyle denerdim akışına bırakıp

Canım sen ocak ta mı başlayacaksın denemeye bu süreçte takip yapıyor musun?
Testlerim var evde ama hiç denemedim kendimi aralıktaki adetimden sonra bir ay test denicem ocaktaki adetten sonrada ilk deneme nasipse. Öyle aylarca testle kendimi daha çok strese sokmak istemiyorum o yüzden takip yapmıyorum ama zaten 30 günde bir adetim belirtilerimden hep 16.günde ağrım oluyor sonra kesiliyor o zaman çatlıyor muhtemelen. Önümdeki ay test yapcam inşaallah. Zaten düşün düşün stres oluyoruz yeterince sonra diyorum ama sal boşver Allah nasip ettiyse olacak diyorum sonra bir bakıyorum yine arayış içinde buluyorum kendimi.

Canım ikinci kez dozu yükseltip kullandığın zaman nasıl aldın hapı kaç günde ve adetin kaçıncı günü?
2016 yılının başıydı canım. Net hatirlamam zor. Infertilite yani kisırlık bölümüne bakan doc doktordu. Bana dediği düşük dozla baslicaz dedi yumurta yeterince gelişmeyince de doz artırıcaz dedi. Adetin 3 yada 5. Gunü olabilir ama net hatırlamıyorum içtiğim gun olarakta net deyil aklimda 5 gün kalmış.2 gunde bir hastaneye çağırıp adim adim takip yapıyordu gelisen yumları olçüyordu.

Bende diyorum aynı şeyi çattan 7 8 saat oncesi

Valla aynen öyle allah hayırlısını nasip etsin canım vardır yazılan bizler için

Ahh canim nelere kızmıssin bosver bu forumda illa birileri cikip yok halinize sukredin yok vs yok bilmem ne..her ay birisi anlamadigi konu hakkinda yargilayip yaralamaya calisiyor bizi.. sen hamileligin tadini cikar diyecegimde ikimizde pek iyi hamilelik geciremiyoruz..benim bulantilar ara sira yokluyor beni..senin dogum tarihi belli oldumu bana ocak ayi sonu gibi dedi o yuzden ocak anneleri grubunu takipteyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…