Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar bende 12haftalıkken duyurdum ailelere şuan 20deyim bir oğlu olan 2.5yaşında görümceki yaka silkiyordu çocuktan dün haber verdi 6haftalıkmış resmen 2hafta içinde çocuk yapmış çok şaşırdık demez mi bide ya ben gebelikten önce 2ay kan değerlerimi düzelttim simir vs herşeyi yaptırdım denedik vs derken boş gebelik oldu resmen 1senede sonra hanile kaldım kadın 12haftalıkken duyurduğum gebelikten 2hafta içinde gebe kalıp 6haftalık olmuş bile bide şaşırdık demez mi birde buda kız olacak diye kocasıyla iddaya girmişler bu çocuğum için, kız olduğunu duyunca kırk kere sordular kız dimi kesin dimi diye insanlar nisbet için çocuk yapmıyor mu hayret ediyorum ben ya bende dedim sizinde ikinci oğlan olcak iddaya girerim

Ne güzel cnm allh kucağına almayı nasip etsin insallh ovulasyon testiyle mi hamile kaldın
Amin canim Rabbim sizlere de nasip etsin insAllah
Evet ovulasyon testiyle hamile kaldim
Aslında hiç de icime sinmeyen bi denemeyle hamile kaldim
Iki ilişki oldu, ikinci iliskiden 17 18 saat sonra falan catladi yumurtam nasip de varmis
InsAllah sizlerinde isteyen herkesin oglu olur
Rabbim herkesin gonlundekini omrune nasip eder insAllah

Gerçekten mi ikinci ilişkiden 17 18 sat sonra mi t çizgisi açıldı yani söyle deyim ilk ilişkide pikti 2.ikiliskide yine pikti ve 17.18saat sonra mi

Gerçekten mi ikinci ilişkiden 17 18 sat sonra mi t çizgisi açıldı yani söyle deyim ilk ilişkide pikti 2.ikiliskide yine pikti ve 17.18saat sonra mi
Evet canim
Ilk gun cok hafif bi acilma gibi geldi ben catlamaya başladığını dusundum iliski oldu
Sabah test yaptigimda yine cok cok koyu pikti o aksam tekrar iliski oldu
Ertesi gün Oglenden sonra testim acilmaya basladi

Canım benim yaşım 38 ne yapalım universte iş hayatı derken ancak ..
Valla canim kismet artik, diyorum ya kesin konusamiyorum, ama benim suan ki fikrim tamamen 3 cocukta kalmaktan yana. O zaman ki aklım ne der bilmiyorum, zor yani sen ne guzel karar vermissin nasip olur insallahhh

sizi okuyorum ben de yazayım dedim daha yeni iki aylık oldum kaynanam tuturdu cinsiyeti öğrendiniz bize söylemiyorsunuz diye. bide sürekli eşime midesi bulanırsa cinsiyeti aynı olur diyip duruyor. bulanıyor dediğim halde her seferinde tekrar sorup emin misin diyor. eşimle ya sabır diyoruz ama daha şimdiden bıktırdı beni.

Kızlar valla hayran kaldım size ne kadar pozitifsiniz. İnanın ben de hep okuyorum ama kendi moralim bozuk sizin de modunuzu düşürmeyeyim diye yazmıyorum çoğu zaman. Allah herkese enerjinizden nasip etsin valla imrendim
Canım pozitif olunmayacak neyimiz var hepimiz hayal kırıklığı yaşadık üzüldük ama bitti bebişleirmize neden eziyet çektirlem. Hem umut hiç bitmez. Bak benim hala umudum var ayrıntılıda ya tutarsa diyorum. Olmayacağını da biliyorum. Ondan sonra diyeceğim ki doğumda belki mucize olur o da olmayacak. Dediğim gibi o kadar şanslı değilim. Ama bizim için imkansız gibi görünen şeyler Rabbim için çok kolay künfeyekün demesi yeterli. Olmadı mı vardır bunda da bir hayır elbette. Aradan birkaç yıl geçecek sonra ben yapmam falan diyorum ya hani 5.ye niywtlenirim kesin. Ona da kaza süsü vercez ya derken böyle işte aman yordun beni be gebe gebe. Senin daha 3.bir de bu ikiye katlanacak düşün kaynanam kadar yok musun kız. Gımıldan biraz

Allah sabır versin canım ne diyeyim Rabbim gönlündekini versin önce size sonr bana

Hamilelikler ilgisi yok bence. Büyükler kendi hamileliklerine göre yorum yapıyor bence. İnşallah gönlündeki olur

Valla canim kismet artik, diyorum ya kesin konusamiyorum, ama benim suan ki fikrim tamamen 3 cocukta kalmaktan yana. O zaman ki aklım ne der bilmiyorum, zor yani sen ne guzel karar vermissin nasip olur insallahhh
Evt canim bende arkadaşların sayesinde gaza geldim 3 bebismi dene 2 kızın var inşallah 3 erkek bebek olur dediler bakalım buay adet bitimin ertesi günü birde yumurtlama günü olmak üzere iki iliskim oldu nasip artık bakalım sanki adet olacak gibi karnında bir hassasiyet var akintimin renginde değişiklik var ayın 2 sini bekliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…