Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Tez canlılık bende de var ama ben 7 aylıgım ona bağlıyorum 😄
O da iyiymis valla😂😂
Her birinin arasina 4 yil koysam 40 a kadar 3 tane daha yaparım ben akillanmam 🤣 zaten kaynanam arkamda doğur kizim kızda olsa doğur kalabalık aile iyidir kızlarının her biri sana ilerde bi kapi olur diyip veriyo gazi veriyor odunu😈😈😂
Ayy dunyaya sadece cocuk dogurmaya gelmis gibi töbestf.😂😂

İzlemem mi canım aynı benim eltim hemde 1 değil bende🤷‍♀️ ben doğum yaptığımın ertesi ay hamileyim dedi o derece. Oğlu var bir tane daha olsun diye yaptım dedi. Kız çocuk sevmez bendekiler. Dua ettim Rabbim e eğerki bana nisbet yaptıysa kız nasip et eğerki nisbet değilse gönlundeki nasip olsun dedim. Kızı oldu ki kızı olacağını öğrendiğinde evinin bütün halılarını çırtı neler neler yaptı düşmedi. Böylede bir zihniyetle mücadele içindeyim😔
Aaaa ben sok seninkiler şaşırmış canım Allah akıl fikir versin

Benim de bir akrabam eşimin tarafında 3. 3.kizima hamileyken ellerini açtı insallh oğlunuz olmaz dedi hala dünkü gibi içimde ve aynı kişi rüyasında bana bikezik takılırken görmüş kızı olacak dedi öylede oldu.bende dün rüyamda bikezik gördüm çok morelim bozuldu

Benim de bir akrabam eşimin tarafında 3. 3.kizima hamileyken ellerini açtı insallh oğlunuz olmaz dedi hala dünkü gibi içimde ve aynı kişi rüyasında bana bikezik takılırken görmüş kızı olacak dedi öylede oldu.bende dün rüyamda bikezik gördüm çok morelim bozuldu
Canim ben de bu hamileliğinin başında sol kolumda altin bilezik gordum

Ben bi akrabanin tanidigina (neye gore bakiyor bilmiyorum) esim ben ve cocuklarin dogum tarihini vererek erkek kiz donemlerine baktirmistim. Koronadan vefat etti gecenlerde. Bana demisti ki 2026 nin aralik ayina kadar erkek gorunmuyor, 2026 da ben 38 yas oluyorum daha nasi dogurayim :KK47:
Canım benim yaşım 38 ne yapalım universte iş hayatı derken ancak ..🤭🤭

X