Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Üzülme kız bak sadece kız annelerini alıyoruz takıma ben napiyim ayol 4.bemim.yaşımkz genç doğururuz tekrar ama bu defa hepimiz adet bitimi yapacağız diğerini bakalım ne olcak
Görümcem 41 de doğurdu.şimdi kendisi 45 kızı,4 yaş bitecek
Ve kendiliğinden oldu allah ol desin yeter ki

Ben bi akrabanin tanidigina (neye gore bakiyor bilmiyorum) esim ben ve cocuklarin dogum tarihini vererek erkek kiz donemlerine baktirmistim. Koronadan vefat etti gecenlerde. Bana demisti ki 2026 nin aralik ayina kadar erkek gorunmuyor, 2026 da ben 38 yas oluyorum daha nasi dogurayim

Doğurursun neden ki canım sağlık yerinde olsun yeter ki

2026 mi o kadar bekleyebilcen mi
Ay ben cok tez canliyim yaa biseyi istedim mi hemen olsun istiyorum içime erkek bebek girdi hemen olsun istedim 5 ay olmadi kafayi yicektim bekleme özürlüyüm ben

2026 mi o kadar bekleyebilcen mi
Ay ben cok tez canliyim yaa biseyi istedim mi hemen olsun istiyorum içime erkek bebek girdi hemen olsun istedim 5 ay olmadi kafayi yicektim bekleme özürlüyüm ben
O kadar beklesem hic yapmam ki cano, yaparsam 2 3 sene sonra yaparim son kez. Yoksa da hic yapmam. Bende malesef tez canliyim

O kadar beklesem hic yapmam ki cano, yaparsam 2 3 sene sonra yaparim son kez. Yoksa da hic yapmam. Bende malesef tez canliyim
Her birinin arasina 4 yil koysam 40 a kadar 3 tane daha yaparım ben akillanmam zaten kaynanam arkamda doğur kizim kızda olsa doğur kalabalık aile iyidir kızlarının her biri sana ilerde bi kapi olur diyip veriyo gazi veriyor odunu

Aynen canım yöntemleri iz aynı test zamanlamamı herkes çok iyi dedi gerçekten içime sinmişti anlatılanlara göre seyrek tek derin ilişki ilişki öncesinde vajinal karbonatlı duş eşim soğuk bölgesel duş namaz abdest dua,... vb. Ama sonuş prensesim geliyor. 5.olursa çok rahat olcam valla eşime şimdiden tembihledim benim haberim olmadın kendi kendine namazını kıl abdestini al duanı yap. Bebeği de yap ve bana kesinlikle söyleme dedim. Kaza süsü vereceğim planı kurdum. Bebek tutana kadar her adet bitimi tek lgün

Tüh keşke yaşasaydı bize de baksaydı Allah rahmet eylesin

Valla kocan uygularsa ne mutlu benimki hayatta uygulamaz her çocukta benim çabam olmasi gerek üşengeç adam hiçbirini Yapmaz

Valla kocan uygularsa ne mutlu benimki hayatta uygulamaz her çocukta benim çabam olmasi gerek üşengeç adam hiçbirini Yapmaz
Benimki de pek üşengeç tamam dedi ya unutur kesin. Ben de düşünürsem doğduktan 1,5-2sene sonra yaparım hemen dediğim gibi kaza süsü vercem. 3sene sonra topiği okuyunca demiştin bacım dersiniz.,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…