Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hamilelikler ilgisi yok bence. Büyükler kendi hamileliklerine göre yorum yapıyor bence. İnşallah gönlündeki olur
kayınvalidemin 4 oğlu olmuş ne hamileliğini anlamış ne doğumu o kendinden yola çıkarak bunu söylüyor. son oğluna hamile kaldığımda kocam seccadelerde yalvardı allahım kız olmasın diye diyor. o kadar bilinçsiz biri ki ne desen boş. allahım onların diline düşürmesin hiç birimizi.

O akşam olduğunda açılma var mıydı canım
Canim ilk aksamdan mi bahsediyorsun
Eger oysa bahsettigin, su sekilde
Benim testlerim aşırı koyuydu zaten bana acilma gibi geldi derken , yine ultra pikti ama bi tik acilmis gibiydi
Demek ki dalgalanma olmus

Eger ikinci aksamı soruyorsan o da ultra pikti

Nerde bende o cesareeet ben çok karamsarım galiba bu hamileliğim bu düşünceler yüzünden çok stresli geçiyor. Tam kabullendim diyorum 2-3 gün sonra acaba diyorum. Yapı olarak da net olmasından yanayım yani beni çok yoruyor belirsizlik. İster istemez umut bende de var ama tüm hamileliği böyle geçirmek ne kadar zor geliyor içim geçmiş benim

İkinci akşamı sordum canım o zaman geçerli olan vakit ultra pik olduğu zaman mı ki. Yani o zaman mı acaba doğru zaman kafamda deli sorular bak şimdi.

İkinci akşamı sordum canım o zaman geçerli olan vakit ultra pik olduğu zaman mı ki. Yani o zaman mı acaba doğru zaman kafamda deli sorular bak şimdi.
Canim inan ki ben bu konuda biraz kararsız kaldim
Diyorum ya benim testler asla sizinkiler gibi degil o yuzden kıyaslama yapip da soyle boyle diyemiyorum
Ama ultra piki savunanlar var
Yine dönüp dolaşıp nasip e bağlanıyor olay aslinda
Kız bebek isteyenlerin sayfasında yanlışım yoksa yumurta çatlamadan 60 saat once deneyip oglu olan da var
Çatlamadan 18 saat sonra oğlu olan da var

Bak şimdi aklıma bir de ultra piki soktun. Şimdi ben 5.yi adetten sonra mı yapacağım ulrta pikken mi

Aaaaa tövbe ya öyle dua mı olur kiz olsa ne olcak valla zormuş işin canım ben şimdi idrak edemiyorum kızım olmadığı için de okudukça şok oluyorum ben kız evlat tatmak istediğim için istiyorum ama sizler de baskı büyük anladığım kadarıyla Allah akıl fikir ver o zihniyete sizlere de güç onlarla uğraşmaya bu kadar da olmaz

Nasıl ya insan öyle bir dua nasıl eder ben hep hayırlı olacaksa erkek olsun diye dua ettim hayırsız olacaksa olmasın dedim bugün ayrıntılıda doktor kız dedi o dakikadan sonra tüm bulutları sildim Rabbim rahmetini gönderdi dedim, hele bir olsun erkek damadınız olur diyeni duyayım siz gibi kafada olacaksa oda olmasın dicem, kız evlat gibisi yok fesatlıklarından hep çok şükür Rabbime

Kızlar kardeşimin hesabı yok burda ondan bana gönderdi sen sor abla diye 2 yılı geçti bebeği olmuyor dün sabah 2 tane hamilelik testi yapmış hayalet çizgi çok silik çıkmış miratech olanı saklayıp yolladı fotoğrafını diğerini attığından fotoğrafı yok sonra ovulasyon testide bu çıkmış hamilelik olabilirmi ki acaba regl ayın 9 u ovulasyon testiyle takip 11. Gün bat 12. Günde aynı devam etmiş bu iki günde değerlendirmiş ayyy çok heyecanlandık acaba varmıdır bebek

Eklentiler

• 6F8148C0-2A4F-46EF-BDBA-EA6CE40BF833.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 44
  • 63051105-50E0-40B3-ABDF-214A958ED581.jpeg
    81,5 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…