Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bariz var gibi görünüyor ama yinede test yanılması olmasın DİE bir daha yapın emin olmak için rabbim sağlıklı ve gönlündeki elması nasip etsin inş

amiin canım aminn. benim annem 5 kızı var daha ne eziyetler ne iğnelemelerle büyüdüm ben. zor hem de çok zor ama elden hiç bir şey gelmiyor.

Bariz var gibi görünüyor ama yinede test yanılması olmasın DİE bir daha yapın emin olmak için rabbim sağlıklı ve gönlündeki elması nasip etsin inş
Ayyy canım ağzın bal yesin hadi inşaallaho pek anlamıyor ilk bebek olacağından hayalet çizgiyi falan kırmızı olunca hamile olduğunu zannediyor ondan bana sordu bende heyecanlandırmak istemedim Allahım bu defa olsun kuzumun inşaallah

ben kız kardeşin nasıl harika bir şey olduğunu bildiğim için kardeşsiz olmaz onunda yoldaşı olsun dedim çocuk yapmak istedim. benim başımın üstünde yeri var eşim kızımız için ölüyor rabbim böyle verecekse 3 tane daha kız versin diyor. ama gel gör ki ailesi sinir ediyor beni de onu da. rabbim hepimize sağlıklı sıhhatlı hayırlı evlatlar versin. hepimize gönlümüzdekini nasip etsin. şuan ezan okunuyor kimin ne duadı varsa kabul olsun inşallah.

Inşallah olur canım Rabbim büyük yeter ki o istesin

Çok güzel yazmısın..biri erkek cocuk istiyorum deyince sanki kız çocuğu sevmiyorum dio benmde iki prensesim var ve şimdi birde oğlum olsun istiyorum kim ne derse desin anneler için kız erkek farketmez ama çoğu baba erkek cocuğ ister beli etmesede bnm eşimde belli etmesede aslında erkek çocuk istiyo onunda bnmde butun ailede inşallah bitanede erkek cocuğunuz olur dio her konuşmada ama hepsi erkek istiyo diye kızı sevmiyo atmak istiyolar yada dışlıyorlar demek deil şuan bnm kızımlarım dünyalara değişmem ne ben ne babası ne dgerleri keşke herkes bunu anlasa

kızlar dün buraya yazdıklarımdan sonra rüyamda bebeğimi doğurduğumu emzirdiğimi gördüm ismini meryem koydum. allahım nasıl güzel bir duyguydu. rabbim öyle güzel bir sevgi muhabbet veriyor ki rüyamda aşırı mutluydum. ben yeni doğum yapmışım tüm akrabalrım beni bırakıp oğlu olan birine gidiyordu hatta bana bile bebeği bırak gel dediler. rüyamda bile sinir oldum. benim cinsiyet belli oldu. kızım da da isim görmüştüm. sağlıkla gelsin annesinin bir tanesi. doğsada sevsek

Sağlıkla hayirla gelsin inşallah gonlundeki

Kızlar bugünde bunlar ayyy varmı bebiş acaba şimdi eczane kapalıymış akşama giderim dedi

Eklentiler

• 064200D3-81C2-4425-9458-D416D6445286.jpeg
    45,2 KB · Görüntüleme: 39
  • 1F87CEA6-6D24-4345-9AD4-83C940D71F63.jpeg
    105,2 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…