Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Allah kolaylik versin canim evet benimde olsa kesin dusman olurdum eltime 🙄 degisik oluyor demek ki🤦‍♀️
amin canım gerçekten çok zor. Laf sokmaları zor. 3. Kızım doğduğunda nasılda mutlulardı anlatamam. Şimdi ki hamileliğimden kimsenin haberi yok😔 Rabbim yardımcım olsun ya. Korkuyorum laflardan güçsüzlük bu sanırım🙁

amin canım gerçekten çok zor. Laf sokmaları zor. 3. Kızım doğduğunda nasılda mutlulardı anlatamam. Şimdi ki hamileliğimden kimsenin haberi yok😔 Rabbim yardımcım olsun ya. Korkuyorum laflardan güçsüzlük bu sanırım🙁
Güçsüzlük değil bence hassaslık insanlık kalbi olan her insan o tarz hareketlerden etkilenir hayır insanlar nasıl böyle kötü olabiliyor anlamıyorum 😔

Valla öyle pkadar da belli ödemek yapıyorlarki ya elitlerin savaşını izlediniz mi 😂😂😂😂aynı benim eltüm vallahi ben hamile kalınca hemen oda yapıyor oyüzden bu u hala söylemedim bi on haftalık olsun da yani başka ektim biliyor ama ona söylemedim
İzlemem mi canım aynı benim eltim hemde 1 değil bende🤷‍♀️ ben doğum yaptığımın ertesi ay hamileyim dedi o derece. Oğlu var bir tane daha olsun diye yaptım dedi. Kız çocuk sevmez bendekiler. Dua ettim Rabbim e eğerki bana nisbet yaptıysa kız nasip et eğerki nisbet değilse gönlundeki nasip olsun dedim. Kızı oldu ki kızı olacağını öğrendiğinde evinin bütün halılarını çırtı neler neler yaptı düşmedi. Böylede bir zihniyetle mücadele içindeyim😔

adet bitiminde ya yumurta oluşmadıysa çatlamadıysa ne olacak peki sonuçta bu spermler ölümsüz değil taş çatlasa 72 saat yaşarlar
Valla oda olmazsa yapacak bişey yok zaten elimizden baska hiçbirşey gelmez ben bu gebeligi ovulasyon günü tek ilişki ile yaptim vajinal duş sert kahve çikolata eşe takviye namaz dua ile yaptim yine kiz oldu demek ki amuda da kalksak yine Rabbim dilediğine kiz verir dilediğine erkek verir sözüne geliyoruz o yüzden bi dahakine fazla kasmicam olacak olursa her türlü olur 😊

X