Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Komşum var kocasıyla kutlama yapıp gelmişler evde işi pişir kafalar iyiyken oğlu olacak yani sürpriz hamilelik aklıma o geldi okuyuncaadet bitiminin ertesi gününden kalıyor
Öyle yapcam canım 5.yi düşünürsem bir gün ben de adetten hemen sonra kalacağım bakalım öyle ne olacak yine olmazsa 6.da başka yöntem buluruz ayol

Öyle yapcam canım 5.yi düşünürsem bir gün ben de adetten hemen sonra kalacağım bakalım öyle ne olacak yine olmazsa 6.da başka yöntem buluruz ayol
Sen beni kahkaha attırdın allahım da senin muradını verip kahkaha attırsın inş canımbende adet bitimi ardı erkek bebeğe hamileliğe inanıyorum çünkü adetten kalan atık yumurta olabiliyor çoğu kadında.dene bence de
Benim oğlum geç döllenme ilişkimden eminim adetimin ilk günü olandan hamile kaldım (adetin ilk günü kırmızıyı görmem lekelenme şeklinde gelir,o günde sabah ilişki olduysa akşam olmuştu lekelenmem)

Sağol balım Allah razı olsun gerçekten birgün düşünürsem adet bitiminde hamile kalırım. Haidste var bununla ilgili. Anladım canım kaç çocuğun var senin

Ama gerçekten birgün çılgınlık yapıp 5.yaoarsam adet sonrası yapacağım. Çok kafama yatıyor. Bir de böyle deneyelim. Bir de eşime uyku ilacı vercem herifi akşama kadar uyutcam dinlenik olsun sonra kendim uyuycam ona şimdiden dedim birgün 5.yaparsak benim haberim olmadan yap diye gülüyor şimdiye kadar hep ben istedim kuzularımı bir kere de o istesin

İnan ki bendekilerde aynı. Hep aynı oluyorlar demek ki. Bu konuda çok şanslısın düşman başına elti
Valla öyle pkadar da belli ödemek yapıyorlarki ya elitlerin savaşını izlediniz mi aynı benim eltüm vallahi ben hamile kalınca hemen oda yapıyor oyüzden bu u hala söylemedim bi on haftalık olsun da yani başka ektim biliyor ama ona söylemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…