Erkek bebek anneleri hamilelik hep mi zor olur?

2 kez erkek bebege gebelik yaşadım bulantı vs hiç olmadı. Çok rahattım aslında baska sorunlar çok gec dönemde yaşadım ama cinsiyetle alâkası olmayan sağlık sorunları oldu . Annem kız yükü tuz yükü der. Kız daha ağır gecer der hep.

2 kez erkek bebege gebelik yaşadım bulantı vs hiç olmadı. Çok rahattım aslında baska sorunlar çok gec dönemde yaşadım ama cinsiyetle alâkası olmayan sağlık sorunları oldu . Annem kız yükü tuz yükü der. Kız daha ağır gecer der hkız da
Valla burda da ikisi de ağır geçerse bile hep erkek daha zor derler. Erkeğe hamile kalınca çok kötü dyrlr.

Valla burda da ikisi de ağır geçerse bile hep erkek daha zor derler. Erkeğe hamile kalınca çok kötü dyrlr.
Ben bulantı bas dönmesi agrı sızı hiç yasamadım ıkısınde de. Hamile değil gibi rahat geçirdim. Bu bulantı olayı kocanın karaciğer problemıyle alâkalı olabiliyor diye bır yazı okumuştum ne kadar doğru bilemem. Her gebelik farklı gecer baskalarına bakıp kıyaslama yapmayın. Olabıldıgınce dınlenın düzenli yürüyüş yapın bol su için.

Ben bulantı bas dönmesi agrı sızı hiç yasamadım ıkısınde de. Hamile değil gibi rahat geçirdim. Bu bulantı olayı kocanın karaciğer problemıyle alâkalı olabiliyor diye bır yazı okumuştum ne kadar doğru bilemem. Her gebelik farklı gecer baskalarına bakıp kıyaslama yapmayın. Olabıldıgınce dınlenın düzenli yürüyüş yapın bol su için.
Teşekkür ederim hepinize cevaplarınız için dua eder dua beklerim inşaallah.

profilinizdeki yas doğru mu?
bu devirde, bu ekonomide hem den26 yanında belki erkek olur diye 4. cocugu doguracak olmaniza inanamadim

Ben erkek doğurdum, büyüyen karnım dışında neredeyse hiç belirtim yoktu. Aşırı rahat geçirdim. Yakın arkadaşım kız doğurdu ilk 3 ay bulantı kusmadan dolayı 6 kilo verip hamileliğin kalanını da hep farklı şeylerden sizlanarak geçirdi,kız nefret etti hamilelikten🤷

Ben erkek doğurdum, büyüyen karnım dışında neredeyse hiç belirtim yoktu. Aşırı rahat geçirdim. Yakın arkadaşım kız doğurdu ilk 3 ay bulantı kusmadan dolayı 6 kilo verip hamileliğin kalanını da hep farklı şeylerden sizlanarak geçirdi,kız nefret etti hamilelikten🤷
Yorumları okuyunca şaşırdım açıkçası hiç erkek hamileliğinde rahat kızda zor olan duymadım

Erkek bebek anneleri her zmn erkek bebekte hamilelik zor mu geçer yoksa rahat geçirenler de var mı?
Oğluma hamileliğimde bulantım erken bitti ödem dışında oramın buramın ağrıdığını hatırlamam. Şuan kızıma hamileyim bulantım hala devam ediyor yuvarlak bağ ağrısı kaburga ağrısı bel kalça bacak ağrısı ne ararsan var. Ama bence cinsiyetle alakalı bir durum değil hamileliği nasıl geçirdiğinle alakalı bir durum.

Oğluma hamileliğimde bulantım erken bitti ödem dışında oramın buramın ağrıdığını hatırlamam. Şuan kızıma hamileyim bulantım hala devam ediyor yuvarlak bağ ağrısı kaburga ağrısı bel kalça bacak ağrısı ne ararsan var. Ama bence cinsiyetle alakalı bir durum değil hamileliği nasıl geçirdiğinle alakalı bir durum.
Tabi her insanda farklı bünyeyle de ilgili. Ben aileden de geldiğini düşünüyorum. Benim anneminde hamileliği çok zor geçmezmiş. Yine de sanırım isteğim erkek yönünde olduğu için öyle bol düşüncelere kapılıyorum.

profilinizdeki yas doğru mu?
bu devirde, bu ekonomide hem den26 yanında belki erkek olur diye 4. cocugu doguracak olmaniza inanamadim
Erken evlendim. Ayrıca doğudayız biraz fazla çocuk düşkünlüğü var. Bende eşimde çok çocuk severiz. Hamdolsun yetiyoruz inşaallah çocuklarımıza epey bakamayacağımızı düşünseydik. Emin olun ne erkek için ne başka birşeyden çocuk düşünmezdik.

Aşiret değiliz. Diğer lafınız için de kınıyorum sizi. Çocuk seviyoruz ve hamdolsun bakabildiğimize inanıyoruz hem maddi hem manevi.
Kınama için teşekkürler. Kim belki erkek olur yaa insan her meyveyi tatmak istiyo düşüncesini görünce böyle şeyler söylerim.

Kınama için teşekkürler. Kim belki erkek olur yaa insan her meyveyi tatmak istiyo düşüncesini görünce böyle şeyler söylerim.
İnsanız hepimiz oğlu olan kız, kızı olan oğlan istiyor. Fıtratımız böyle elimizde değil maalesef. Biz hep diyorum önce hayırlı ve sağlıklı olsun. Sonra da hayırlıysa bi oğlumuz da olsun.

İnsanız hepimiz oğlu olan kız, kızı olan oğlan istiyor. Fıtratımız böyle elimizde değil maalesef. Biz hep diyorum önce hayırlı ve sağlıklı olsun. Sonra da hayırlıysa bi oğlumuz da olsun.
Fıtrat öyle bi şey değil. Resmen erkek olsun diye üstüste çocuk yapmışsınız bu yaşta. Anlamıyorum ki üstün insan mısınız ya da çocuklar biblo mu? Biz birine zor bakıyoruz zor ilgileniyoruz.

Fıtrat öyle bi şey değil. Resmen erkek olsun diye üstüste çocuk yapmışsınız bu yaşta. Anlamıyorum ki üstün insan mısınız ya da çocuklar biblo mu? Biz birine zor bakıyoruz zor ilgileniyoruz.
Erkek olsun diye üst üste yapmadım. Başkaları hakkında yorum yaparken daha kibar olmanızı tavsiye ederim. Benim çocuklarıma nasıl baktığımı nasıl ilgilendiğimi bilemezsiniz. Belki siz 1 taneye zor bakabiliyorsunuzdur. 2 tane zor geliyordur ama bu benim için geçerli değil. Nasıl ki ben sizi yargılayıcı konuşmuyorsam sizde beni yargılayarak konuşamazsınız. Çocuklarımla yeteri kadar ilgileniyorum çok şükür. İlgilenemeseydim emin olun çocuk düşünmezdim. Planlı hamile kalmadım ayrıca hamile kaldığımı öğrendikten sonra istek olarak erkek istedim bunu da normal görüyorum. Herkes hamile kalınca birini daha ister.

X