Erkek arkadaşımın böyle yapması?

Honeyeyes

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2016
39
3
26
İki yıllık bir beraberliğimiz var sevgilimle. Ailesiyle arkadaşlarıyla filan tanışıyorum. Okul bu yıl bitiyor nişanlanacağız.Sorum şu: aaramızda yüzeysel bi yakınlaşma oldu fakat ilişkiye girmek değil. 3 aydır farklı şehirlerdeyiz bana zaten seni özledim diyordu sürekli. Geldi olduğum şehre aynı gün akşam dönüş yapacak. Üç saat konuştuk hasret giderdik. Sonra yalnız kaldık dışardayız bu arada kimse yoktu. Öptü beni sonra eliyle eteğimi zorladı. Elini tuttum hareketini engelledim. Çok özledim seni 3 aydır her anlamda özledim dedi bu defa eliyle göğsüme dokunmaya çalıştı. Nefes nefese kaldı . Çok şaşırdım tamam evde aramızda bir yakınlaşma oldu daha önce fakat Dışarda böyle bir hareketi hiç olmadı.kimsenin olmayışına mı ya da 3 aydır bi kere bile görüşmediğimizden mi bilmiyorum. Hadi bi yere gidelim bi otele dedi. Ben istemedim. Ne tepki vermem gerekti o an ne düşündüm bilmiyorum şaşkındım. Hem onu istedim. Hem de kendime yediremedim otele gitmeyi.Sonra da dedi ki
“Eğer seninle konuşmadan sohbet etmeden hasret gidermeden, sana bu şekilde yaklaşmış olsaydım kendimi art niyetli görürdüm çok özledim üç aydır” dedi. Şimdi ben ne anlamalıyım? . Diğer yanım sevdiğini biliyor? Sizce? Bana bir fikir verin? Ve lütfen seviyeli yorumlar yapın

Son düzenleme:
Basit görüyor bence dışarıda olması hiç hoş değil sanki sadece ilişki yaşanması için gelmiş gibi göründü gözüme

Çok kişisel bir tercih. Ne yapman gerektiğine sadece sen karar verebilirsin. Çünkü onu sen tanıyorsun.

Son derece doğal mı sence içimi rahatlattın
Bence de sonnnn derece doğal normal , sen mani olmasan da sokakta ilişliye girecek hali yoktu ya , hormonları çalışan bi Nişanlın var diye sevin bile bence ,
İstememişsin bişey de olmamış zaten , herşey çok normal , az sürünsün düğüne kadar :halay:

Çok özleyen birinin aklı hemen uckuruna mi gidermiş?
Bence daha masum bir şekilde belli eder özlediğini. Öyle memelere bacaklara ellemez.
Sımsıkı sarılır öper koklar vs.

Pişman olacağınız birşey yapmayın. O kişi sizin geleceginizi paylasacaginiz kisi olmayabilir. Bunu unutmayin.

Hormonlar coşmuş napsın.. pişman olacağın şeyi yapma.. vicdanın rahatsa da istediğini yap elbette.. yaşını göremedim kaç yaşındasın?

Siz rahatsız olmuşsanız sorun vardır.
Çünkü karakter olarak daha önce sınırınızı çizmişsiniz ve aşılması itici olmuş.
Konuşun, durumu izah edin derim sevgilinize.

Yakınlaşmak gayet normal bir durum da sokak ortasında memenizi, bacağınızı ellemeye çalışmak sadece sapıklık. İyi ki izin vermemişsiniz. Başbaşa kalalım filan da diyebilirdi otel için ama cinsellik için olduğunu hissettirmek kırıcı değil mi? :KK43:

Yakınlaşmak gayet normal bir durum da sokak ortasında memenizi, bacağınızı ellemeye çalışmak sadece sapıklık. İyi ki izin vermemişsiniz. Başbaşa kalalım filan da diyebilirdi otel için ama cinsellik için olduğunu hissettirmek kırıcı değil mi? :KK43:
Kırıldım, kendimi gerçekten kötü hissettim. Bu yeltenmedik ardından yani öptü sonra da yanlış bi şey yaptıysam özür dilerim dedi. Şuan arkadaşları ile tatilde ve ben ona belli edemedim bile. Çünkü tatilini zehir etmek istemiyorum kuruşluk bu bir gerçek fakat tatili bitince söylemek de gündeme getirmek gibi olacak nasıl söyleyebilirim

Kırıldım, kendimi gerçekten kötü hissettim. Bu yeltenmedik ardından yani öptü sonra da yanlış bi şey yaptıysam özür dilerim dedi. Şuan arkadaşları ile tatilde ve ben ona belli edemedim bile. Çünkü tatilini zehir etmek istemiyorum kuruşluk bu bir gerçek fakat tatili bitince söylemek de gündeme getirmek gibi olacak nasıl söyleyebilirim

Üzüldüm sizin için. Eve geçtiğinde "seninle konuşmak isyorum, müsait olunca haber ver" deyin. Kendisi merak edip döner muhtemelen. Sonra da "o günle ilgili içimde huzursuzluk var, kendimi kötü hissesiyorum" diye konuşmaya başlayın. İçinizi dökün. Belki de kendini kontrol edemedi, hormonlar devreye girdi bilemiyorum. En azından kırıldığınızı, tepkinizi belli ederseniz ondan da daha tatmin edici bir dönüş alırsınız.

Üzüldüm sizin için. Eve geçtiğinde "seninle konuşmak isyorum, müsait olunca haber ver" deyin. Kendisi merak edip döner muhtemelen. Sonra da "o günle ilgili içimde huzursuzluk var, kendimi kötü hissesiyorum" diye konuşmaya başlayın. İçinizi dökün. Belki de kendini kontrol edemedi, hormonlar devreye girdi bilemiyorum. En azından kırıldığınızı, tepkinizi belli ederseniz ondan da daha tatmin edici bir dönüş alırsınız.
Çok teşekkür ederim

Az önce konuştum kendimi kiralık Kadınlar gibi hissettim çok kırıldım sana da belli edemedim tatilinin ilk günü diye dedim. Utandı özürler diledi. Ben ne deşme yaptığım yanlıştı dedi. Sen kendine o yakıştırmayı yaptın ya ben şuan kendimi iğrenç biri gibi hissediyorum sana bunu hissettirmeyen gerekirdi dedi. Üç aydır seni görmeyince yanlış anlama ama dayanamadım dedi. Yanlıştı biliyorum senden özür dilerim bi daha böyle bir şey yaşanmayacak haklısın dedi. Seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun değil mi dedi. Gerçekten de biliyorum. O kadar mahçup oldu ki sizce de samimi mi? Özellikle kiralık kadın dememe aşırı takıldı. Sürekli özür diledi şakın kendine bunu yakıştırma dedi

Az önce konuştum kendimi kiralık Kadınlar gibi hissettim çok kırıldım sana da belli edemedim tatilinin ilk günü diye dedim. Utandı özürler diledi. Ben ne deşme yaptığım yanlıştı dedi. Sen kendine o yakıştırmayı yaptın ya ben şuan kendimi iğrenç biri gibi hissediyorum sana bunu hissettirmeyen gerekirdi dedi. Üç aydır seni görmeyince yanlış anlama ama dayanamadım dedi. Yanlıştı biliyorum senden özür dilerim bi daha böyle bir şey yaşanmayacak haklısın dedi. Seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun değil mi dedi. Gerçekten de biliyorum. O kadar mahçup oldu ki sizce de samimi mi? Özellikle kiralık kadın dememe aşırı takıldı. Sürekli özür diledi şakın kendine bunu yakıştırma dedi

Ben yaşadığınızın kolay bir şey olduğunu düşünmüyorum. İyi ki tepki verdiniz ve o da hatasını anladı. Sizin nahifliğiniz beni duygulandırdı. Umarım anlattığı gibi gelişmiştir her şey. Ben sevgilinizi tanımıyorum. Onu siz tanıyorsunuz. Sizin inanmanız önemli. Kalbiniz bunların art niyetle yapılmadığına inanıyorsa devam edin. Bir süre cinsel anlamda aranıza mesafe de koyabilirsiniz. Belki biraz daha rahatlamış olursunuz. Kendinizi dinlersiniz bu süreçte. Yanında huzurlu, güvende hissediyorsanız sorun yok demektir.

X