erkek arkadaşımın bende kalmasından rahatsız olan komşular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Akıl beyinden kaynaklanır, beyindeki nöronların işleyişi ve sonuçlarını bilim sayesinde görebiliyoruz. Rica ederim.
Ancak dolaylı yollardan varlığı ispatlanandan bahsetmedim ben, tam olarak sizin de kast ettiğiniz gibi doğrudan gözle görünenden bahsettim. Sizin görülebildiğini iddia ettiğiniz şey akıl değil, beyin. Tıpkı aşkın da elle tutulup gözle görülür bişey olmamasına rağmen varlığından şüphe duyulmadığı gibi. Ezberlenmiş birkaç klişe replikle bu işin içinden çıkabileceğimizi sanmıyorum. Kaldı ki yeri de ne bu konu ne de bu platform. O yüzden kibar tavrınız için tekrar teşekkür ederek konuyu daha fazla uzatmıyorum.

Sen şeyin ikizi misin adı neydi... hani doğuda yaşayıp spor salonlarına giden fiziği tipi muhteşem güzel olan tüm erkeklerin dikkatini çeken ve onu haketmeyen ortadoğulu insanlarla yaşamak zorunda olan kız?

Sen şeyin ikizi misin adı neydi... hani doğuda yaşayıp spor salonlarına giden fiziği tipi muhteşem güzel olan tüm erkeklerin dikkatini çeken ve onu haketmeyen ortadoğulu insanlarla yaşamak zorunda olan kız?

Hayır ne alakası var? Konuya tavsiyeniz yoksa yazmak zorunda değilsiniz.

Pislik dedikoducular
Nefret ediyorum böyle tiplerden belki sizin babanız anlayışsiz oldukca geri kafali bir tip
eviniz de sevgiliniz kaldığını duyunca sizi vurmaya kalksa yada dövmeye
Onu beklemişler ki siz bir zarar görmeyince hevesleri kursaklarinda kalmış
Tek bir tahammülüm kalmadı bu tiplere

Doğrudan görmesek bile aklı kendimiz üretmeye başladık, yapay zeka kendi dilini oluşturup birbirleriyle iletişim kurmaya başladı, bilim sayesinde her geçen gün daha fazla şey aydınlanıyor. Akıl da aşk da birebir görülebilen varlıklar değil fakat aşkı feromonlar, hormonlar ile açıklayabiliyoruz; aklı nöronal iletişimle açıklayabildiğimiz gibi. Bunların deneylerle kanıtlanmış açıklamaları var. Fakat Tanrı'nın varlığı, dinlerin ölümden sonrası ya da doğru olanlar ile ilgili hiçbir şey şu an açıklanabilmiş, kanıtlanabilmiş değil.

Hem karışıyorlar hem de babayi asagilamaya calisiyorlar. Özgürlüğü kisitlamak da yetmiyor. Onu hakaretle taclandirmak da tadi tuzu galiba.
Işte kötülükle dedikoduyla beslenen tipler bunlar
Kizin babası gelip saçlarını çeke çeke goturseydi degmeyin keyiflerine
Hem kizdan kurtulmus olurlardi hem kopekten
Hem de kendilerine 1 aylik dedikodu malzemesi bulur eglenirlerdi azıcık
Bu tiplerin içlerini bilirim ben
Ama sorsan onlardan ahlakilisini iyi niyetlisini bulamazsin

Inatlarina erkek arkadasinizi eve davet edin babanız bişey deniyor elaleme ne hiç üzülmeyinüç beş cahil lafina

elit dediğime bakmayın dağ başı. valla ben ankaranın iç kesimlerinde olsam kafayı yerdim herhalde. izmirle ankara farkı...
Ailem ankaralı
Ben de ankara doğumluyum ama bursada yasıyorum doğdugumdan beri
Cidden ankara cok geri bir sehir
Bütün kuzenlerim orda buyumus benim
Yasca da yakınız
Bize normal gelen seyler onlada göre ayıp mesela
Hiç ısımamdım su ankaraya
Gittiğimde cok kasılıyorum
Birkere üşütmüştm istifra ediyordum
Halam hemen gebe misin dedi
Şok olmustum onlar göre mide sadece hamileyken bulanır sanırım

Inatlarina erkek arkadasinizi eve davet edin babanız bişey deniyor elaleme ne hiç üzülmeyinüç beş cahil lafina
Bence de niye kız taşınıyor madem bu kadar rahatsızlar onlar taşınsin
Evlerinin ikinci katında adam imam nikahlı metresiyle otursa korkularindan sesleri çıkmaz
Her gün kocasından dayak yiyen bir kadın duysalar arayip polise habervermezler
Ama bu konuda pek bir duyarlı olurlar yersen

sana göre normal olabilir ama toplum hala bunu kaldırabilmis degil burdaki kızlarada ahyran kaldın sanki hergün bekar kızların aynı evde adamlarla yad arkkek arkadaslarına kalmalarını görmüs gibi yoru yapmıslar senden korktular heralde

komsularını yadırgamam bence cok elit yerde oturursun o zaman baska ama komsu iliskileri olan sokak tarzı yerde oturdun mu ille olur böyle seyler apartmanda giren cıkan belli olmuyo diye

Ben benimle aynı düşünsünler demiyorum,kendileri bunun yanlış olduğunu düşünebilirler. Ama bunu beni rahatsız etmek için kullanma hakları yok. Bu yüzden tepkiliyim.

1 yıl önce istanbuldan ankaraya taşındım ve hala sanki küçük bir Anadolu şehrinde yaşıyormuşum hissinden kurtulamadım. Sorun ankara da değil bence ankaranin göç aldığı illerde. Ne yazık ki elit diye tabir ettiğimiz semtlerde oturmanin kistasi da Kültür seviyesiyle değil ekonomik güçle belirlendiği için nereye giderseniz gidin benzer sorunlar yaşayacaksınız.

Yıl oldu ben aynı ben ama hala beni gördüğünde tepeden tırnağa inceleyen komşularim var:) ya umursamayacaksiniz ya da onlara tıpkı gibi onlar gibi davranacaksiniz.

Valla benim kız arkadaşlarımı "istanbulda" evlerine sırf nişanlısı filan geliyor diye taşlamadıkları kaldı. Kapıcı onların evinin önünü temizlemez, aşure günü herkese dağıtırlar bunlara vermezler, asansörde görünce selam vermez arkalarını dönerler, duyacakları şekilde dedikodu yaparlar, apartman kapısına "burası aile apartmanı, ahlak kuralları vs vs " yazısı yazar asarlar... türlü türlü terbiyesizlik.
Kısaca bu tavırlardan kaçış yok bence. Keşke herkes dönüp bi kendine baksa ben millete mana buluyorum ama kendim ne kadar mükemmelim diyebilse.

3.sahislarin sizin ozel yasantinizi ailenize bildirmesiyle alakali bir yaptirim yok mu ? Bu ozel hayatin gizliligine aykiri degil mi? Ben olsam Avukata danisip telefon acan sahisla alakali suc duyurusunda bulunurdum..

Ceksinler gozlerini kapi deliginden..

Komşuya kim gelmiş kim gitmiş bilmem bile ya..millete geleni gideni didiklerler ama bi bakıyorsun gecenin bi yarısı ses gürültü sanki ahırda yaşıyorlar bunlara dikkat etmez bu tarz insanlar erkek arkadaşımı gelmiş gitmis bunlara takılmaya bayılırlar

Ay sen onları boşver ev senin. Kimi eve alıcanı onlaramı soracaksın. Gül geç. Sanki hepsi ak kaşık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…