erkek arkadaşımın bende kalmasından rahatsız olan komşular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya takma kafana boşver ona neymiş sanki . Gene bişey derse de sanane de geç

SANANE

Konu sahibi siz de aynen böyle diyeceksiniz. Bu ne ahlaksızlık ya, komşuların hayatınızı dikizlediği yetmiyor, bir de gözünüzün önünde dedikodu yapıyorlar utanmadan babaya bile laf söylüyorlar. Babanızı takdir ettim. Herkes böylelerine ağzının payını verecek, yavaş yavaş bitireceğiz bu zihniyeti.

Kullanıcı adına bayıldım eheheh

Kiz erkek ogrencilerin ayni evde yasamasini ahlaksizlik olarak goren malum tipler bunlar.Kendi fesatliklarini sende cnlandiriyorlar onlara da yazik butun gun evdeler dedikodu lazim insanciklara.
Ama bnm babam acikcasi boyle birseye asla izin vermezdi.Ha kizini bilir eder tabi ama yine de musaade etmezdi.Babanizin arkanizda olmasi iyi olmus ama susturmaya yetmemis belli ki.

Bidaha karşılaşırsan Ferman Akgül dır dır şarkısını aç dinlet

Kızlar herkesin kendi düşüncesi ve yaşam biçimi. Herkesin ailesi de aynı düşünce tarzına sahip olmak zorunda degil . Ben öyle bir ailede büyümedim ailem bir erkeğin evime girip çıkmasını asla istemezdi. Eşimle nikah yaptığımızda düğünden önce aynı evde yaşadık buna ailem hiç tepki göstermedi ama akrabalardan bunu bile ayıplayanlar oldu. Hatta düğünümden birkaç ay sonra anneme gelip torunun olmuş diyen oldu. Dedikoduyu siz düşünün. Düğünden önce aynı evde kaldık, düğün günü çok bulantım vardı. Parçaları birleştirmişler tatatatam. eve gelen mobilyacılar düğünün olmadığını duyunca yüzlerinin şekli değişiyordu. Ev arkadaşım nikahlı eşimin bekar evime girmesini istemedi. Çok modern denilen şehirdendi kendisi.
İnsanlar farklı farklı. Şimdi bizden farklı düşünüyorlar diye ne insanlara yobaz diyebiliriz ne genişlikle itham edebiliriz.

Söyle ona ötmesin cici kuş diye mi of ne insanlar var ya

Vala biraz daha ayrıntı verirsen hatta vermene de gerek yok kapını çalıcam şimdi :)) nerde olduğun cok net anlaşıldı. Semtimizi boklamayalim dag basi falan da demissin ahahha. Arsa sahibi varoşlardir onlar. Yasamkentte cogu insan hayvansever bi kere ben bile tam orda degilin ama madonun karsisindakk o spor salonuna kardeşimi getirdigimde kopegi gezdiriyorum oralarda. Ki cogu insan yapio. Size gercekten iyi denk gelmis boyleleri. Takma ve oraya park etmeye devam et. Cok sinir ederlerse iki cift laf soyle baktin uste cikiolar polis cagir üstüme yuruyolar diye. Daha cirkef olursan sorun kalmaz.

Ne saçma ya..İstanbul da mahalle arası bi apartmandayiz 4 katlı. Ve 3 daire bekar erkek oturuyor. Gayet kız arkadaşları girip çıkıyor .apartmana değişik değişik kızlar geliyor ama bir kez farklı düşünmedim kimseden de duymadım. .kime ne evine kimi misafir ettiği kaldığı acaba ..babaya şikayet etmek nedir yahu .gayet de tekrar ederse size ne deyin geçin? İyi ki ev kendinizinmis yoksa bunlar ev sahibinin görüşüp sizi gondermekten zevk alacaklardi

Ben onlara tencereci tavacolar diyorum bizim sitede de var. Aksam arabayi park.ederken çardakta oturur bize bakarlar. Evliyiz birde biz. Hemde hic cekinme yok dik.dik bakıyorlar. Esim sunlara el.salla bi diyor dalga geciyoruz. Ne yapalim
Beyin yok sabah aksam dedikodu. Tek ortamlari cardak.
Aciyorum bile
Ayrıca ankara ne kadar burokrasi memur sehri de olsa benim.gozumde bir AYILAR memleketidir
Istisnalar cok az.

baban da çok rahat bir insanmış. neden olursa olsun kızını rahatsız edip taciz ediyorlar ordan sadece takma diyor ağızlarının payını veremiyor gelip. seni sahipsiz görüyorlar tabiki de bunları söylerler daha da söylemeye devam edecekler.

Geri adım atmayın
Görmezden gelip bildiğiniz gibi yaşayın
Bu yoz, pis ruhlu tiplerden her yerde var
İster seve seve ister ... diye bir laf vardır, yırtına yırtına kabul edecekler eninde sonunda
Babanızı da tebrik ederim bu arada, saygıyla ellerinden öpüyorum

Konu sahibi sen yanlis hatirlamiyorsam yan komsudan sikayetciydin dimi hani su yanlislikla kapini zorlayan cocuk
O konu noldu ?
Bi de gercekten millete ne yaa off belki benim erkek kardesim geliyo o zmn da mi dedikodu yapacaklar

Arsa sahibi varoşlardir onlar.
Konuyu okur okumaz aynısını düşündüm. Ankara'da hiç duymadım böyle bir şey. Bir de içlerinde yaşasaydım ne yapardım demiş. Ben apartmanda kim oturuyor kim girip çıkıyor bilmiyorum.
Şu anda da anadolunun tutucu şehirlerinden birinde görev yapıyorum, erkek arkadaşını evinde misafir eden kız arkadaşlar var, kimse bir şey demiyor.
Konu sahibi sana çok pis bir site denk gelmiş.

Babanız size birşey demedikten sonra kimsenin söylemeye hakkı yok . Birşey dedikleri zaman size ne kendi hayatınıza bakın de geç hareketlerini kısıtlamana gerek yok. Kim namus bekçiliği yapıyorsa asıl namussuz odur. Onlara giren çıkan bişey mi var hayret bişey ya

Nasıl babanı arar ya.Ya baban despot sorunlu bir adam olsa.Bu nasıl bir densizliktir.Benim komşum nikahsız birlikte yaşasa banane.Insanlar çok aylak kalmışlar.Dedikodu kısmını da Allaha havale et.Pis kalpli insanlar.

Babam tartışmaya girmeyi sevmez. Büyük ihtimalle adama kibarca ağır laflar söylemiştir ama anlayacak birisi lazım işte. Karşıdaki adam hayvan diye o da hayvanlık yapmaz yani. Tekrar olursa bu sefer babamı yüz yüze çağıracağım. Kendileri babamı gördükleri zaman önlerini ilikliyorlar hocam hocam diye o yüzden de sanırım beni koruduklarını,"yanlış bir şey"yaptığımda müdahale etmeleri gerektiğini düşünüyorlar. Biz ailece hep çizgimizi bozmadan davranıyoruz karşıdaki kim olursa olsun ama işte anlamıyorlar sanırım biraz da onlar gibi davranmamız gerekecek.

Konu sahibi sen yanlis hatirlamiyorsam yan komsudan sikayetciydin dimi hani su yanlislikla kapini zorlayan cocuk
O konu noldu ?
Bi de gercekten millete ne yaa off belki benim erkek kardesim geliyo o zmn da mi dedikodu yapacaklar

O konuda kapıyı değiştirdim,kamera ve Alarm sistemini hallettim. Evi Komple aradık babam ve erkek arkadaşımla ama yok bir şey çıkmadı. O kişi de beni tüm sosyal medyadan engellemiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…