Erkek arkadaşım telefon şifresini vermek istemedi ?

Şu cocuklu adamlarda ne buluyorsunuz anlamıyorum. Emin ol gerçekten de eski karısı barışmak istiyordur. Böyle söyleyen egolu adamdır. Belki de kadın aldatıldıgi için boşandı. Bu da ortaya çıkmasın diye yeni karar alıp şifre vermiyordur. Zaten mükemmel olsa karısı bosanmazdi emin ol çocuk varsa eğer. Bir. De eski karısını kötüler bu tipler. Yok herşeyi ailesine anlatıyordu yok zaten boşanmak istiyordu . Ben evimde isimdeydim memnun değildi turu viri

Durduk yere şifreni ver dese kavga çıkarırım. Ama telefonunun şarjı bitmiştir birini araması gerekiyordur o anda şifreyi veririm sonrasında da sırf o biliyor diye değiştirmem (gocunacak bir şeyim yoksa!). Karşı taraftan da aynı hareketi beklerim. Ama konum takibi benim için net bir HAYIR. Erkek arkadaşınızın konuma okey olup şifre için ayrılması bana çok garip geldi.

Evlilikte gizli saklı olmaz diyenleri dinleme korkunçlar ! Özel alan olur ! Şifre deyince herkesin aklına ihanet geliyor ! Ben yakın kız arkadaşımla ,kardeşimle ,annemle vs özel bir şey paylaşabilirim mesela dertleşebilirim vs eşim niye okusun görsün ne büyüm terbiyesizlik. Ben kocamın kocam benim şifremi bilmez ha telefonumda işi olur kendi şarjı biter vs veririm söylerim işini halleder verir şifremi aklında bile tutmaz sonra lazım olursa ben mesela kedinin fotosunu çeksene benle filan derim şifren neydi der sorar . Bwn de onunkini bilmem unuturum hep ! Ne ayıp ya

Biz de tüm cihazların konumu açıktır ve birbirimizin şifresini biliriz. Oğlumuzun konumunu görürüz o da bizim tabi. Birbirimizin telefonunu karıştırmayız şifre bilsekte. Eşimin tel bakması benim için sorun değil. O da takmaz. Galiba ben mağaramda mutluyum.

İkimizde kendi arkadaşlarımızla yurtdışı seyahatlerine gideriz. Kıyafetime karışmaz çünkü nerde ne giyeceğimi bilecek kadar aklım var. Kendi arkadaşlarımızla gece dışarı çıkarız takılırız sorun olmaz. Ama şifre vermemesi rahatsız ederdi. Bence siz haklısınız ve sakın aramayın. Şifre vermeyen insanlara da saygı duyarım ama sevgili olmam. Kafamda ki profile uyan biriyle olurum.

Gizli saklı olmaz ne ya. Mesela arkadaşlarım yazıyo arada birinin adeti gecikmiş, birinin aldığı sütyen toplamamış fotosunu yollamış, biri ergenliğe giren kızının tüylerini ne yapsak diye fikir almış. Belki kaynanamı çekiştiricem. Sonra gelecek kocam telefonda hepsini görecek. Hayatta karıştırtmam. Bunun için bana güvenmeyecekse kendi sorunu.

Net erkek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…