Erkek arkadaşım telefon şifresini vermek istemedi ?

Benim herseyima karısır kıyafetimw kimle görüştüğüme nereye gittiğime ben aifresini karıstırmak içinde sormadım bilebilirmiyim diye sordum ve vermeyeceğini söyledi geldi ayrıldı
Yanlış yapmışsınız karıştırtmayacaktınız, onun ne haddiydi kimle görüştüğünüz ne giydiğiniz nereye gittiğiniz. Kendi sınırlarınızı koruyamazsanız onun koruması böyle üzer.

Benim herseyima karısır kıyafetimw kimle görüştüğüme nereye gittiğime ben aifresini karıstırmak içinde sormadım bilebilirmiyim diye sordum ve vermeyeceğini söyledi geldi ayrıldı
Ne harika bir ilişki🧿 Keşke sizin herseyinize karışınca siz ayrilsaydiniz.
Ben de bana güvenmeyen, konum isteyen, şifre isteyen sevgiliden ayrılırdim. Sonuçta güvenmiyorsa benle işin ne?
İki instagramim var biri normal günlük, sadece es dost ekli. Diğerinde merak ettigim, ilgi alanıma giren tüm hesaplar ekli . Yorum yazacaksam tanımadığım kişilere oradan yazıyorum falan. Devamlı şu yeni hikaye paylasti, şu yorumuna cevap geldi diye bildirim geliyor. Sevgilim defalarca kere gördü, ikinci hesabım olduğunu ve onu kullandığımı biliyor. Ama asla sormadı 'ne alaka' diye. Cunku aklına bile gelmez oradan biriyle konuşacağım.
Benimle sevgili olduğundan beri bulustugum pek çok kişiden 'internette tanistim' diye bahsettim, hatta birisiyle balede denk geldi tanisti, anlattı kız "internette tanistik" diye, kimiyle tiyatroya giderim, kimi astrologdur bize harita açar, kimiyle akşam gezmesine çıkarız. Ama asla bilmez ki kadınlar arasında bir forumda tanistim:) ona göre devamlı internetten birileriyle tanışıp buluşan biriyim. Ama hiç sormaz "nasıl bir site" diye.
Ayrıca şifrem 6 tane rakamdan oluşuyor- ki genelde şifremi girmem bile parmak izimle girerim . Asla sormaz bana.
Bence çiftler arasında güven olmalı . Kimse kimseden şifre talep etmemeli. Ama kimse bu soruya delirip 'sen kimsin be' moduna girip histerik histerik davranıp ayrilmamali. Benim için ikisi de tuhaf

Ya neyse şifre falan saçma konular. Sizin çocuklu biriyle ne işiniz var ki zaten? En büyük problem bu bence. Gencecik yasinizda değer mi
+1000000
Sanki bekar adam kalmamış memlekette...Adam çocuğunun anasından ayrılmış, seni hayli hayli sallar tabii. Çocuklu boşanmış adam, evlenmemiş genç kadın kombinasyonu ile mutlu olan pek azdır zaten, iyi olsa adamı karısı sana bana bırakmazdı 😂

özür dilerim ama siz de durduk yere ortalığı bulandırmışsınız. telefon şifresi, sosyal medya hesap şifresi, banka kartı şifresi ve bunun gibi şeyler kişiseldir. eşler birbirilerinin şifresini bilebilir de bilmeyebilir de ama bu durduk yerde istenmez. Bir vesile olur, telefonda bir şey bakmanız gerekebilir ve karşı taraf söyleyebilir. Ama durup dururken şifre istenmez.
Eğer çok seviyorsanız ve barışmak istiyorsanız. "ben senin şifreni istemiyorum, güvenmiyor da değilim. yanlış anlaşıldı. Ben bir video izledim onun etkisinde kaldım orada eşler acil durumlar için birbirlerinin telefon şifresini bilmeli gibi bir şey diyordu, ondan sordum" gibi bir şey diyebilirsiniz.
Fırsatı oldugundada vermedi

Eşler arasında gizli saklı olmaz hele ki evliysen ben telefon karıstıran biri değilim
Ortada bir kadın var ve bugune kadar ne mesajlar attıgına bile bakmadım. Telefonunun aifresini bilmek benim hakkım oda benimkini bilebilir gizli saklı olmaz evlilikte
Ama sevgilin öyle düşünmüyor, fikri değişecek gibi durmuyor. Napacaksın? Yapacağın bir şey yok.

Sanırım eski eşiyle irtibat halinde olduğundan ne konuştuklarını vs görmek istediniz. O güveni istediniz. Ama fena rest çekmiş erkek arkadaşınız.
Geçirdiğiniz 2 yıla da saygısı yok ki şak diye bitirmiş.
Ayıp etmiş.
Bir haltlar karıştırıyor ki amma büyütmüş
Aramızda guven problemi hiç olmadı guveniyorumda ben benden ayrılacagını tahmin bile etmedim karsıma gecti ve senin düşüncen bana uymuyor dedi ayrılmak istedi ve gervekten anlam veremiyorum ben mi yanlıs dusunuyorum bu adamın telefonuna düzenli mesaj atan bir kadın var ve bu kadın barısmak istemiş kedide söylemişti böyle bir durumda ben hiçbirsey bilmiyorum o ne diyorsa onu biliyorum neden görmek benim hakkım olmasın biz bir ilişki yasıyoruz evlilikten bahsediyoruz ilerde cocuk için de mesaj atıcak bahaneyle ben ne yazdıgını hiçbir zaman bilemeyecekmiyim ki söyledim bunada cocuk ile yazdıgı birsey seni ilgilendirmez sen mesaj karıstırıp huzursuzluk cıkarmak istiyorsun dedi halbuki bunu yapmak istesem 2 senedir yapardım zaten hiç yapmadım

Birbirinizi çok darlamışsınız. Okurken ben bunaldım.

İnsanlar birbirini değiştirmemeli, olduğu gibi kabul etmeli. Herkes dengiyle birlikte olmalı ki böyle problemler olmasın.

Fırsatı oldugundada vermedi
boşverin ayrılmanız iyi olmuş. Bu hep aranızda sorun olacaktı. Çocuklu adam eski eşi ile çocuk nedeniyle görüşüyor, mesajını görecektiniz belki siniriniz bozulacaktı bekli görmenizi istemedi. Özel alanına girmenizi istemedi. Size de her konuda karışıyormuş, siz de sınır koruma konusunda sıkıntı var sanırım. Kendimden örnek vereyim, biz eşimle birbirimizin banka kartı şifresini biliyoruz. Eşimin telefon şifresi yok, instegramı var ama şifresini hiç merak etmedim. o benim sosyal medya şifremi bilmez ama gerekirse söylerim. Ben onun mail şifresini biliyordum ama geçenlerde bana bir yerden mail gelecekti onun mailini vermiştim, sonra mailine girmeye çalıştım şifreyi ya yanlış girdim ya da değiştirdi bilmiyorum giremedim, Eşime söyledim bana mail gelecekti diye o da gelmiş dedi bana forwardladı, Ona şifreni mi değiştirdin diye hiç sormadım bile. Yani umurumda değil. Böyle şeylerin eşler arasında sorun edilmesi bana çok abes geliyor.

Aramızda guven problemi hiç olmadı guveniyorumda ben benden ayrılacagını tahmin bile etmedim karsıma gecti ve senin düşüncen bana uymuyor dedi ayrılmak istedi ve gervekten anlam veremiyorum ben mi yanlıs dusunuyorum bu adamın telefonuna düzenli mesaj atan bir kadın var ve bu kadın barısmak istemiş kedide söylemişti böyle bir durumda ben hiçbirsey bilmiyorum o ne diyorsa onu biliyorum neden görmek benim hakkım olmasın biz bir ilişki yasıyoruz evlilikten bahsediyoruz ilerde cocuk için de mesaj atıcak bahaneyle ben ne yazdıgını hiçbir zaman bilemeyecekmiyim ki söyledim bunada cocuk ile yazdıgı birsey seni ilgilendirmez sen mesaj karıstırıp huzursuzluk cıkarmak istiyorsun dedi halbuki bunu yapmak istesem 2 senedir yapardım zaten hiç yapmadım
Doğru demiş. Çocukla ilgili şey seni ilgilendirmez. Görsen ne görmesen ne.

Karı koca çok iyi anlaşıyor olsalar zaten şu an evli olurlardı. Çocuk için mecburen iletişim halindeler.

erkek arkadasımla 2 senedir beraberiz bir cocugun var ve eski eşini cocugu alma günlerinde görüyor aynı evde cok vakit gecirdik birbirimize asık oldugumuzu düşünüyorum telefonda herzaman konumu acık görmeme ragmen nereye gittiğini söyler telefonunu saklamaz kaçırmaz ama hiç sifresini bilmedim bakmaya da calısmadım telefonun ekranını ters koymazdıda bir gün aradım erkek arkadasımı video izlemiştim ona istinaden dedim ki eşler birbirlerinin telefon şifresini bilebilir mi ? Benimle niye bilsin diye 1 saat tartıstı sonrasında telefon benim özel alanım sifremi vermek istemem sen bana guvenmiyormusun dedi. Ve sonra görüştüğümüzde ayrılmak istediğini söyledi. Bu güne kadar aramızda sogukluk yoktu problem yoktu geldi ve benim telefon özel hayatım ben kimseye bu yasıma kadar sifre vermedim kimseden almadım sen guvensizsin düşüncelerimiz uymuyor diyerek ayrıldı ve gitti.
Kök ve çekirdek ailenizden birisi olsa dahi telefon, bilgisayar gibi şeylerin sifresi size özel olmalı. Kendinize ait özel alanınız olsun. Bu sekilde sağlıklı bir ilişki yürütebilirsiniz. Aksi halde güven duymuyorsanız içinizde bir şüphe varsa o ilişkiyi devam ettirmenin bir anlamı yok.

Zaten sizi aldatmak istese şifresi elinizde olsa dahi aldatır. Olgun davranmış ve düşünce yapılarınızın uymadığını fark edip ilişkiyi devam ettirmek için zorlamamış.

Keşke zamanında sizin de bir duruşunuz olsaydı ve her şeyinize karışmasına izin vermeseydiniz. Karışmak istediği zaman düşünce yapılarımız uymuyor deyip ayrılabilseydiniz.

Eski eşiyle barışmış olabilir mi? Tamam şifreni verme de niye ayrılıyorsun pat diye. Sanki bahane bulmuş. Hayır kendisi her boka karışacak kıyafete şuna buna, ama iş kendisine gelince "bönö köröşömözsön". Hadi ordan! Çifte standartçı herif.

erkek arkadasımla 2 senedir beraberiz bir cocugun var ve eski eşini cocugu alma günlerinde görüyor aynı evde cok vakit gecirdik birbirimize asık oldugumuzu düşünüyorum telefonda herzaman konumu acık görmeme ragmen nereye gittiğini söyler telefonunu saklamaz kaçırmaz ama hiç sifresini bilmedim bakmaya da calısmadım telefonun ekranını ters koymazdıda bir gün aradım erkek arkadasımı video izlemiştim ona istinaden dedim ki eşler birbirlerinin telefon şifresini bilebilir mi ? Benimle niye bilsin diye 1 saat tartıstı sonrasında telefon benim özel alanım sifremi vermek istemem sen bana guvenmiyormusun dedi. Ve sonra görüştüğümüzde ayrılmak istediğini söyledi. Bu güne kadar aramızda sogukluk yoktu problem yoktu geldi ve benim telefon özel hayatım ben kimseye bu yasıma kadar sifre vermedim kimseden almadım sen guvensizsin düşüncelerimiz uymuyor diyerek ayrıldı ve gitti.
Çok doğru yapmış aslında ilk konum aç muhabbetinde ayrılması gerekirdi beni çipli köpek gibi konumdan takip edecek kadar sözüme güvenmeyen insana yallah başkasının başını ağrıt der şutlarım siz de kimseden şifre istemeyin şifre vermeyin ne münasebet ya tel kurcalamayla size güvenecek olan hiç güvenmesin yani hiç mi onur gurur ne bilmiyosunuz bir erkek sizin önce telefonunuzu kurcalayıp sonra güvendiği zaman kendinizi nasıl aşağlanmış hissetmezsiniz mesela nasıl hala aynı gözle sevebilirsiniz ?

Eski eşiyle barışmış olabilir mi? Tamam şifreni verme de niye ayrılıyorsun pat diye. Sanki bahane bulmuş. Hayır kendisi her boka karışacak kıyafete şuna buna, ama iş kendisine gelince "bönö köröşömözsön". Hadi ordan! Çifte standartçı herif.
Bende bunu yediremedim kendime bir kerede bilgisayarı istemiştim ders calısmak için onada özel hayatım demişti biz beraber yasıyoruz aynı evdeyiz nasıl oluyorda özel hayat oluyor

Bende bunu yediremedim kendime bir kerede bilgisayarı istemiştim ders calısmak için onada özel hayatım demişti biz beraber yasıyoruz aynı evdeyiz nasıl oluyorda özel hayat oluyor
Adamın bilgisayarında, işine ve işyerine dair bilgi/ belge ve dosyalar olabilir. Dolayısıyla bilgisayarını da kimsenin kullanımına açamaz.

X