Erkek arkadaşım telefon şifresini vermek istemedi ?

Benim herseyima karısır kıyafetimw kimle görüştüğüme nereye gittiğime ben aifresini karıstırmak içinde sormadım bilebilirmiyim diye sordum ve vermeyeceğini söyledi geldi ayrıldı
Ee, karıştırtmasaydınız? 27 yaşında kadınsınız, kıyafetinize karışacak adamları hayatınıza almayın bi dahakine siz de benzer güvensizlik sorununu yaşamamış olursunuz

Telefon şifresini veririz bi durum olur açmak gerekir diye ama sosyal medya hesap şifresini ben de bilmem eşimin. O da benimkini bilmez. 2 yıldır beraberiz demişsiniz ama onun için bir şey ifade etmemiş şak diye ayrılmış sizden

erkek arkadasımla 2 senedir beraberiz bir cocugun var ve eski eşini cocugu alma günlerinde görüyor aynı evde cok vakit gecirdik birbirimize asık oldugumuzu düşünüyorum telefonda herzaman konumu acık görmeme ragmen nereye gittiğini söyler telefonunu saklamaz kaçırmaz ama hiç sifresini bilmedim bakmaya da calısmadım telefonun ekranını ters koymazdıda bir gün aradım erkek arkadasımı video izlemiştim ona istinaden dedim ki eşler birbirlerinin telefon şifresini bilebilir mi ? Benimle niye bilsin diye 1 saat tartıstı sonrasında telefon benim özel alanım sifremi vermek istemem sen bana guvenmiyormusun dedi. Ve sonra görüştüğümüzde ayrılmak istediğini söyledi. Bu güne kadar aramızda sogukluk yoktu problem yoktu geldi ve benim telefon özel hayatım ben kimseye bu yasıma kadar sifre vermedim kimseden almadım sen guvensizsin düşüncelerimiz uymuyor diyerek ayrıldı ve gitti.
adam haklı neden bilinsin ki? ben size hak vermedim.

Özellikle şifremi vermem ben de ama aynı evde olduğumuz için ister istemez biliyoruz.
Siz çok mu ısrar ettiniz ver ver diye? Ya ben şifre bilmek ile konumun açık olması ile ilişkinin güvende olduğuna inanmayanlardayım. Yapacak insan her türlü yapar 2. Telefon kullanır yine yapar önüne geçemezsiniz.
Israr etmedim bakmayada calısmadım telefonla knusuyırduk ve ona neden sifreni asla bilemem dedim ısrarla ben sifremi vermem özel hayatım diye tuturdu bendr senin benim ayrı ösel hayatımız varsa biz olmayız dedim eşler arasında gizli birsey olmaz cünkü ben getir gkarıstırıcam demesim siidreni hiçbir zaman bilemeyecekmiyim dedim

Israr etmedim bakmayada calısmadım telefonla knusuyırduk ve ona neden sifreni asla bilemem dedim ısrarla ben sifremi vermem özel hayatım diye tuturdu bendr senin benim ayrı ösel hayatımız varsa biz olmayız dedim eşler arasında gizli birsey olmaz cünkü ben getir gkarıstırıcam demesim siidreni hiçbir zaman bilemeyecekmiyim dedim
Eş değilsiniz ama.

Hala eş diyorsunuz ama ya😒

Ben şimdi doğru mu anladım siz evli değilsiniz ama ileride evlenince mi eşler arasında gizli saklı olmaz dediniz? Evlenince şifreyi zaten istemesenizde öğreniyorsunuz ki

Benim herseyima karısır kıyafetimw kimle görüştüğüme nereye gittiğime ben aifresini karıstırmak içinde sormadım bilebilirmiyim diye sordum ve vermeyeceğini söyledi geldi ayrıldı
Siz niye herseyinize karistiriyorsunuz Kendi aklınız ,fikriniz yok mu?
Sonuç hiç değişmiyor sevgiliden habersiz tuvalete gidemeyen kızlar karşı tarafa biraz baskı yapınca ortada bırakılıyor......
Siz ne istediğini bilen,asla baskı kabul etmeyen,denetlenme ve denetleme gereği duymayan bir olsaydınız,ona göre size sevgi ve saygı duyan bir sevgiliniz olurdu ....

Ben şimdi doğru mu anladım siz evli değilsiniz ama ileride evlenince mi eşler arasında gizli saklı olmaz dediniz? Evlenince şifreyi zaten istemesenizde öğreniyorsunuz ki
Ama o ısrarla bilemezsin diye devam ettirdi bende bunun yanlıs oldugunu dusunuyorum ısrarla bana bilemezsin dedi sonra geldi ve ayrılmak istedi ve bu bende guvensizlik olusturdu

X