erkek arkadaşım evli çıktı

Teşekkür ederim

Nüfus Müdürlüklerinden herhangi birinin medeni hal bilgisini sorgulatabilirsiniz. Bu konuda son zamanlarda çok magdur olan kadın var sanırım. Güvenilir insan kalmadı maalesef artık bu tarz kişiler çok.
Ben nüfus müdürlüğünün buna cevap vereceklerini sanmıyorum. Kendimize ait işlemleri bile bir sürü prosedürle yapabiliyoruz.
eski nüfus kağıtlarında medeni durum yazıyordu. Onu kaldırmaları kötü oldu. Şimdi Facebook en faydalı. Ama tabii evli şahıs hesap açmamış olabilir. Benim bir tane tanıdığım adam var. Evli, 4 çocuğu var. Facebook’unda medeni hali bekar ayrıca Gerçek soyadını vermeyebilir. Evli olduğu Zamanla anlaşabilir. Geç saatlerde telefonu açmaz. İz sürmek lazım.

Zorundalar cevap vermek. Kanunda yeri var. Ama çoğu kişi bilmez.

Kendin mutlusun, güzel bir ilişkin var, ama o adamın karısına üzülmek yerine, “adam beter olsun, rezil olsun!” diye intikam ateşiyle yanıyorsun öyle mi? Kalbin kararmış üzgünüm, böyle bir sürü insan gördüm, tanıdım hiç biri iflah olmadı.

konuşma delil vs var mı elinizde ?

Adam sizi tanımadığını söylese nasıl ispat edeceksiniz ?

Yıllar önce üniversitede iken benim de erkek arkadaşım evli çıkmıştı.Hatta çok sonradan öğrendim,kadın yeni doğum yapmıştı.Öyle karaktersiz bir mahlukatmış.Ama ben ilişkiyi bitirdiğimde bile evli olduğunu bilmiyordum.Çok sonra sosyal medyada görünce,o birlikte olduğumuz yıla baktığımda beynimden vurulmuşa dönmüştüm.Evliydi ve çocuğu yeni olmuştu.O kandırılmışlık hissi..O kadının hali..Çok üzüldüm çok sinirlendim.Ama asla karısıyla konuşmayı düşünmedim.Belki adamın ilk aldatması bile değildi.Beni ilgilendiren o adamdan kendimi kurtarmış olmamdı.Önünüze bakın lütfen..

Bitmiş bir ilişki için bu kadar kafanda kurup kurgulamak yerine,şuan iyi giden birlikteliğine odaklansan daha yerinde olmaz mı ? Zaten sürekli eskiyi düşünerek şuan birlikte olduğun kisiye de haksızlık yapıyorsun.Ben senin yerinde olsam geçmişi zorlamazdim.boyle devam edersen suanki iliskine de elveda dersin..

Abartmak
Mi insanlari kandirmak cok normal yani valla bende atlatamazdm bu kadar cabuk eminim.. oylesine sevgili yapiyorsan haklisin gerci ama sevdiysen bence kaldirilacak sey degil

Abartmak
Mi insanlari kandirmak cok normal yani valla bende atlatamazdm bu kadar cabuk eminim.. oylesine sevgili yapiyorsan haklisin gerci ama sevdiysen bence kaldirilacak sey degil

Sevip sevmemekle alakasi yok. 4 ay boyunca kimsenin peşinden kendisini ve yaptiklarini dusunmedim ben. Birsey yapacaksam en başta ya yaparim ya salarim.

Aylarca biriyle ugrasmak bana takinti geliyor.

Sevip sevmemekle alakasi yok. 4 ay boyunca kimsenin peşinden kendisini ve yaptiklarini dusunmedim ben. Birsey yapacaksam en başta ya yaparim ya salarim.

Aylarca biriyle ugrasmak bana takinti geliyor.
Psikopat gibi ugrasmak evet ama bi sure unutamayabilirsin bana normal geliyor bu..kendini salak yerine konulmus hissediyir bence

Psikopat gibi ugrasmak evet ama bi sure unutamayabilirsin bana normal geliyor bu..kendini salak yerine konulmus hissediyir bence

Kendi icinde arada uzulebilir belki ama suan yaptigi şey normal degil. Başkasiyla bir ilişki icinde ve adami dusunmekten iliskisine odaklanamiyor, varsa yoksa 4 aydir adamim karisina soylemeyi dert edinmis. Bu normal bir ugraş degil evet abarti.

Ben yanlis
Anladim O Zaman.. evli
Cikmasi normal anlaminda anldim.

baska bi iliskiyede belki bosluktan baslamistir arkadas

Ben yanlis
Anladim O Zaman.. evli
Cikmasi normal anlaminda anldim.

baska bi iliskiyede belki bosluktan baslamistir arkadas

Evli, sevgilisi olan, nisanlisi olan adamin biriyle ilişkiye baslamasi tabi ki normal değil. Ama boyle karaktersizler icin bu kadar abartmaya, dusunmeye gerek oldugunu dusunmuyorum. Ben olacaklari bildigim icin gidip nişanlisina anlatmamiştim ama bunu yapsaydim bile en başta yapardim oturup aylarca bunun derdime dusmek filan abarti yani.

Haklisin o konuda canim.. intikam soguk yenen yemektir diye dusunduyse arkadas

Iliski bitmis gitmis hala neyin intikami allah askiniza. Yeni bir iliskinizde varmis zaten birakin ne hali varsa gorsun.

Önünüze bakın ve ilişkinize odaklanın, mutlu olmaya bakın. Onun karısı onun ne mal olduğunu biliyordur.

kafaya bak
sanki bizde tarayıcı var direk e devlete girip vukuatlı nüfus cüzdanı çıkarabiliyoruz gözlerimizle.
hayır sizin ne suçunuz varsa...

lütfen yanlış anlamayın da bu olay geçen sene 7 Şubat 2020'de olmadı mı? Yani üzerinden 4 ay değil de 1 sene 4 ay geçmiş. lakin haklısınız yaşadığınız kolay değil...

Şimdi bu açıklamayı neden yaptım 4 ay da unutulmaz da üzerinden yaklaşık 1.5 sene geçmiş bu ayrıntıyı da arkadaşlar göz önünde bulundursun istedim.

Asla bunu yapma
Sen kötü olursun
Adam peşimi bırakmıyor bana sarmış der takıntılı sen olursun
Bizimde başımıza geliyor bu tip şeyler uğraşamam valla banane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…