erkek arkadaşım evli çıktı

Oncelikle evli oldugunu ogrenince ayrildiginiz icin tebrik ederim.
Burda ne konular okuyoruz yuzsuz yuzsuz hala seviyorum vs diyenler adamlara yapisanlar oluyor.

Sahsi fikrim hayir esine soylemeyin.
Siz kotu olursunuz.
Sizin adiniz ... olur.
Kocami sen ayarttin der. O aci ile adama degil de sana saldirir.
Gecmis bitmis. Elbet bir yerden cikar kokusu bir sekilde yakalar kadin.
Ya ne kadinlar var ki herseyini bildigi halde kocamdir yapar diyen, karilar ona yanasmasaydi yanasirsa kocam da eder diyen..
O yuzden bulasmayin.

Bence yolunuza bakın. Döner dolaşır sizi bulur. İnsanoğlu ne olacağı belli değil. Kadıncağız illa başka bi şekilde duyar adam senden sonra boş durmamıştır emin ol

şahsen esim beni aldatsa ve biri söylese benim icin iyi olur.
bi oyunun icinde kandırılmak istemem..

şahsen tam tersi bilmek isterdim ben. neden hep kadınlar ayartan oluyor ki erkeklerin zekası mi yok.
esim beni aldatsa biri söylese gerceklerle yüzleşirim neden kandirilip bi oyunun icinde beni salak yerine konulmama razı olayım ki..

Üzerinden baya geçmiş. Bana kalırsa şuan eşiyle bunu konuşsanız bu konu yüzünden tekrar muhattap olucaksınız o kişilerle. Bu durum şuanki ilişkinizi ve erkek arkadaşınızı etkileyebilir.
Bence gerek yok önünüze bakın derim.

Neden acaba bazen hep zor olana takılı kalıyoruz?? Ya da yasak olan daha mı tatlı geliyor??? Ne güzel evli olduğunu anlamışsınız ayrılmışsınız gerçekten şu zamanda herkesin yapmadığı şeyi yapmışsınız.. "ben sonradan öğrendim çok aşıkım bırakamıyorum" demediniz.. De herkesin yaptığı gibi ayrıldıktan sonra aynı ruh haline büründünüz..

Boş verin neyin intikamını alacaksınız ne hali varsa görsün.. Bu saatten sonra karısının hayatı da sizi ilgilendirmez..

Ona karsı ofkeniz bile hislerinizin yogunluğunu gosteriyor.4 ay gecmis sevgiliniz var ve hala intikam atesi var icinizde anlattıklariniza göre..
Duydugunuz an spontane gelisebilir söyleyebilirdiniz belki ama suan soylemeniz sizin suan ki iliskinizi de bitirir.Ben olsaydım zamaninda oyardım gözünü.Simdi hic ellemezdim

Kendini kurtarmissin ona sevin yoluna bak. Ben eskiden uyarma taraftariydim, ama sonra adini "yuva yikmaya calisiyor kiskanc pislik" oluyor

Benim bir akrabami kocasi aldatiyordu adami kendim tesadufen yakalamistim. Anneme soylemistim o zamanlar acaba soylesek mi diye. Annem de karisma ortaya cikar zaten demisti. Agzimi acmadim.

Aradan bir sene gecti gecmedi bu adam karisina yakalandi. Kiyametler koptu ama şuan hala evliler adam uzun sure daha aldatmaya devam etti. Biz birsey desek kabak basimizda patlardi. Yakalayacak olan bir sekilde yakaliyor. Hele evli adam aldatiyorsa ne ilk ne sondur.

Konu sahibi de 4 aydir o kadini dusundugunden dertlenmiyor zaten kendi hirsindan kavruluyor aslinda. Basina da dert ariyor

Son düzenleme:
Evli oldugu icin karisini aldatiyorsa zaten gene aldatr bi senle olmaz yani huylu huyundan vazgecmz snucta elbet birgun yakalanir karisina bosver bisey deme o kndi kndine yanar zaten. Sen smdiki iliskine bak evli cikmasn oda

Konu sahibinin yerinde olsam intikam felan düsünmem. Karma öylelerine buluyor öyle veya böyle.

Kadınlar aldatıldığını hissederler aynı evi paylaştığın adamın herşeyinden anlaşılır.

siz hayatınıza devam edin. Kadının sizinle hala ilişki içinde olmadığına inandıramazsınız. Mevcut ilişkinizi zedeleyebilir yada ailenize kadar gidebilir konu.

Bunca zaman geçmiş yolunuza bakın bence. Üstelik böyle bir adam eninde sonunda yakalanır. Bir de tebrik ederim öğrenir öğrenmez ayrılmışsınız. Şimdilik ilişkinize yoğunlaşın ve adamın zihninizi meşgul etmesine izin vermeyin bence.

Resmen aksiyon,problem,sıkıntı ariosunuz.Simdiki erkek arkadaşınıza aşık olduğunuzu falan da hiiiic sanmiorum.Oyle olsa 4 ay geçmiş gitmiş hala işiniz ne dimi ama.Kapida yatmalar falan eminim yatmıştır kapınızda o yüzden de hemen vazgeçmiştiristerseniz bı deneyin karısına solemeyi.Rezil olduğunuzla kalırsınız hayal ettiğiniz,görmek istediğiniz manzarayla karşılaşacağınızı hiç sanmam.

Rabbime çok şükür ben hiç böyle bir durum yaşamadım Allah da kimsenin başına vermesin. Ama yakın bir olay şu şekilde başımdan geçti. Üniversite stajı için karabük demir çelik fabrikasına gittim oralarda tektim tanıdığım kimse yoktu ve öğretmen evinde kalıyordum. Fabrikada bir abi vardı orda bulunduğum sürece tam olarak ne iş yaptığını anlamasam da ordaydı işte şoförlük vb. her işi yapıyordu. Ben de 19 yaşında oralara tamamen yabancı bir kızdım herkes bana yardımcı olmaya çalışıyordu sağolsunlar. Her neyse uzatmayayım bu bahsettiğim abiden yanlış tek bir hareket görmedim ya da olmaması gereken bir durum yaşanmadı ama numaramı kaydetmiş. Stajdan sonra ara sıra arayıp halimi hatrımı sorardı. Birgün bilmediğim bir numara açtı ve açtığımda o kişinin eşi olduğunu söyledi. Bana hakaretler ve tehditler etti eşinin sürekli onu aldattığını söyledi. Ben güç bela sakinleştirdim adamın yarı yaşında olduğumu söyledim ve kesinlikle bir ilişki içerisnde bulunmadığımı anlattım. Bunları size anlatma sebebim şu; bu tarz durumlar aldatılan taraf kadın ya da erkek olsun bir şekilde ya anlıyor ya da direkt biliyor. Ve tutumları anlaşmaya ya da normal konuşmaya müsait olmuyor. Kadınla kesinlikle iletişime geçmeyin siz kötü olursunuz

Ben olsam bilmek isterdim tabi karsimdaki hadi aradan cekil biz olalim demek icin gelmiyorsa kadina hakarette etmezdim ama her iki sekildede bosardim sanirim ama sizin uzerinden zaman gecmis zaten kurtulmussunuz dertsiz basiniza dert almayin derim adamda sizi takinti haline getirirse ugrasirsa neler goruyoruz haberlerde sizinle hala ugrasiyor yaziyor ariyor olsaydi yine soyleyin derdimde oda uzatmadiysa birakin gitsin bir gun illaki yakalanacak

Siz çok öngörülüsünüz tebrik ediyorum Keşke bende başıma gelen olaydan önce bu farkındalıkta olsaydım, hiç bulaşmasaydım.
bende kendimden yola çıktım. Bende bilmek isterdim. Bana bunu söyleyen kimse de müteşekkir olurum. Kadın dayanışması sergiledik demesini beklerdim ama işte dediğim durumlarda aksine siz düşmansınız gibi olur. Hatta bazen sanıyorlar ki boşanmaları ve adam size kalsın diye yaptığınızı düşünüp daha da inatlaşıyorlar.

İlk evliliğim ihanet sonucu bitti. Ama eşim bana son dakikaya kadar söylemedi. Yanımızda çalışan personele adeta yalvardım. “Sürekli seninle, gördüğün bir şey var mı” dedim. “Abi bana hiç bir şeyini anlatmaz ki yenge” dedi. Boşandıktan 1 sene sonra meğer başka birinin olduğunu öğrenince kendimi aptal yerine konmuş, kandırılmış gibi hissetmiştim. O personele de çok kızgındım. Ama insanlar böyle konulara dahil olmak istemiyor ve 3 maymunu oynuyor

Nüfus Müdürlüklerinden herhangi birinin medeni hal bilgisini sorgulatabilirsiniz. Bu konuda son zamanlarda çok magdur olan kadın var sanırım. Güvenilir insan kalmadı maalesef artık bu tarz kişiler çok.

Yuvası yıkılmasın demişsin ama öyle yuva olsun. Kızların da dediği gibi suçlu olan sen olursun erkekler malesef bi şekilde sıyrılıyor bu konulardan kadınlar da affediyor kocişkolarını.boşver hayatına bak. Olan sana olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…