erkek arkadaşım evli çıktı

alaradmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
6
0
32
Merhaba Arkadaşlar erkek arkadaşım evli çıktı öğrenince terk ettim çok ağladı aylarca kapımda yattı ama affetmedim bunun affı olamazdı eşine hiç birşey söylemedim ama içim içimi yiyor keşke intikam alsaydım diyorum bu arada olayın üzerinden 4 ay geçti şuan bi ilişkim var üzerimdekileri atamıyorum o kadına anlatmam gerek diyorum sonra ya benim yüzümden yuvası bozulursa diyorum sonra kadına söylememek bunu bilmemesi beni çıkmaza sokuyor ya aynı durumda ben olsaydım diyorum ilişkime odaklanamıyorum şimdiki erkek arkadaşım çok kafa dengi çok mutluyum beni aldı çıkmazdan çıkardı destek oldu yanımda oldu konuyu bildiği halde ama bilemiyorum intikam ateşi içimi yanıp tutusturuyor ya hiç birşey olmamış gibi hayatıma devam edicem yada onunda nasıl bi karaktersiz oldugunu ortaya dökücem lütfen yardım edin bana napıcağımı bilmiyorum şuanki ilişkime odaklanmak istiyorum ama yapamıyorum odaklanamıyorum

Adamın ilk aldatışı değil belli ki son da olmayacak. Karısının ne tepki vereceğini bilemezsiniz. Karısı işkillensin araştırsın diyorsanız haberi olmasını sağlayabilirsiniz ama bu durumda şu anki ilişkiniz de etkilenebilir. Çok hassas bir konu

Terketmekle doğru karar vermişsiniz. İlişkinize odaklanın ben olsam bende ne yapacağımı bilemezdim. Sanırım kadının bilmek hakkı.

Amma abartiyorsunuz yahu. Benim de sevgilim nişanlı cikmisti. Telefondan bitirmiştim iliskiyi bir daha yuzunu gormedim, nisanlisina da bir şey soylemedim. Bikac gun kizlarla olayin dedikodusunu yaptik gecti gitti.

Cok boş kalmisiniz siz belli aksiyon ariyorsunuz kendinize 4 aydir, takintilisiniz.

Eşini sizinle aldattıysa sizden sonra da başkasıyla aldatacaktır. Yakalanmadıya bir gün yakalanacaktır. Evli olup ilişki yaşayan adamlar, evdeki düzenim bozulmasın ama hayatımda heyacan yaşamaktan da vazgeçmeyeyim diyen karaktersizler. Ve biliyor musunuz çoğu boşanma söz konusu olduğunda eşlerinin de kapısında yatıyor ve ayaklarına kapanıyorlar.. Amacınız o adamın nasıl olduğunu ortaya çıkarmaktan çok, benim canımı yaktın ben de seninkini yakarım misillemesi gibi duruyor. Eşine şu saatten sonra ne anlatırsanız anlatın, 2 seçenek var; ya ben ilgilenmedim o benim peşimi bırakmadı bana takıntılı boşanmamız için yapıyor diyecektir, ya da eşi zaten adamın ne olduğunu biliyordur size hakaretler yağdırıp sizi suçlu çıkaracaktır. Hiç bir kadın “eşin seni aldatıyor, benimle ilişki yaşadı, ben seni kandırmasını istemedim” diyen birine inanıp da teşekkür etmez. Özetle, hayatta ne acılar ne hayal kırıklıkları var. Hepsinin intikamını alamayız. Sürekli o adamı o adamın yaptıklarını (iyi ya da kötü) düşünüp, hayatınızdaki adama da haksızlık etmeyin. Hepimiz hayatımızın bir döneminde karaktersiz insanlara rastlıyoruz. Olduğu yerde bırakıp yolumuza hayatımıza devam ediyoruz. Siz de öyle yapın.

Söyleme çünkü senin amacın kadına yardım değil intikam , intikam alacağım derken sen rezil olsun geç git takma bu kadar

Dertsiz başınıza dertmi arıyorsunuz. Adam size kafayı taksa intikam peşine asıl o düşse? Allahından bulsun deyin unutun o adamı

Benim bir tane konuştuğum adam evli çıktı. Allah’tan ben en başta ilk haftada, aramızda bir şey geçmeden fark ettim. Sonra karısının Facebook hesabından mesaj attım. Sanıyorum ki kadın bana teşekkür edecek. “İkinizde iğrenç pisliksiniz” dedi. Sonra kocasını affetti. Ben yediğim hakaretlerle kaldım. Eminim ki adam kadını sonrasında da aldatmıştır.
Aynı şey arkadaşımın başına geldi. O da adamın karısına ulaştı. Kadın zaten kocasının onu aldattığını farkındaymış. “Evli olan kocam. kızlar gelmesin” diyormuş.
yani boş boşuna kendinizi yormayın. Bazı kadınlar maddi imkanları, bazıları cesareti olmadığından sineye çekiyor.

Adamın eşine ulaştın diyelim. Kadını, adamın evli olduğunu sonradan öğrendiğinize nasıl ikna edeceksiniz? ilişkiyi doyasıya yaşayıp, eşi sizi terk ettiği için intikam aldığınızı düşünürse ne olacak?

Kadın bu işin sonunu bırakmazsa size kafayı takıp sizden intikam almaya çalışırsa ne olacak?

Kadınların kocalarının nasıl kıymetli olduğunu, buradan açılan konulardan daha anlayamadın mı?

yorumunuz için teşekkür ederim en azından buna bir yol gösterdi.

Herif düşünmemiş yuvası dağılır dıye sıze nıye dert oluyor, ıcınızden nasıl gelıyorsa oyle yapın ama ben olsam soylemezdım 4ay gecmıs. Hem herifin de ilk yalan soyledıgı sız degılsınız bence, bırakın cekırge bırkac sıcrar sonra yakalanır zaten, tatlısu kurnazı

mutlu olmaya çalışıyorum çünkü düzgün ve iyi bir insan daha önce hiç hissetmediğim duyguları onda hissettim bu aklımda kalan bir soruydu sadece aylardır kendime sordugum cevaplarınız sayenizde bunu bir kenara bırakmam gerektiğini gördüm teşekkür ederim.

Hayatından çıkardın aklından da çıkar ilişkin odaklan ayrılmazlar da arada kaynar gidersin. Boşuna demiyorlar kimliğine bakın diye. Uzak dur

Karısı mutlaka bigun kocasının gerçek yüzünü görür çıkar biyerden bence bosver çok takmışsın kafana soylesen eline ne gecicek karısına söyledin diye bide sana bela olur uğraş dur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…