Erdoğan'ı kimler neden hedef aldı?

halk Erdoğanın gitmesini istiyor ama oy verecek başka parti de bulamıyor :)
oturduğunuz yerden şöyle yaptı böyle yaptı diyeceğinize, siyasete girinde neler yapabildiğinizi görelim :)
yeni bir parti çıkana kadar emin olun hep akp alacaktır oyları..

Ulkede parti kitligi mi var? AKP denendi, Turkiye'nin hali ortada, iktidarin da hali ortada... Daha ne bekleniyor bu partiden? Diger partilerden hangisi AKPden daha kotu, ve neden? Yazin, haklisiniz diyelim. Dillere yapismis, alternatifi yok, alternatifi yok.. Faraza, bu parti kapatilsa Turkiye batacak mi yani? Turkiyeyi biz AKPye mi borcluyuz? Sacma.

Bu konuda ki en büyük problem seçim barajı malesef ve AKP bunu düşürmeye yanaşmıyor Dünya da en yüksek seçim barajı da bizde

Depreme dayanıklılığın taban alanıyla,kat sayısıyla çok ilgisi yok,yani şöyle diyeyim yapıya uygun ve yeterli ölçülerde malzeme kullanıldığı sürece yok.Ama o yapıları kim denetliyor ne kadar denetliyor orasını bilemiyorum.
İmar planlarında maksimum çıkılabilecek kat yüksekliği,bir de maksimum taban alanı ve toplam inşaat alanı belirlenir.Yani atıyorum şimdi toplam inşaat alanı 400 m2 izin verilen bir arsada 100 m2'den 4 kat yerine,80 m2'den 5 kat çıkmayı tercih edecektir yapıyı yaptıran kişi.

Bu konuda ki en büyük problem seçim barajı malesef ve AKP bunu düşürmeye yanaşmıyor Dünya da en yüksek seçim barajı da bizde

mitinginde öneride bulunduk muhalefetler ve diğer partiler kabul etmedi diyordu
üç beş tane birşeyler saydı ama hatırlamıyorum
tam olarak nasıl birşey önerdiğini anlamadım
daraltılmış bölge filan diyodu

diğer ülkelerde ne kadarmış seçim barajı

Son düzenleme:
mitinginde öneride bulunduk muhalefetler kabul etmedi diyordu
üç beş tane birşeyler saydı ama hatırlamıyorum

diğer ülkelerde ne kadarmış seçim barajı

şimdi baktım da genelde %0- 3- 4 -5- 7 diye gidiyo

en yüksek bizdeymiş sanırım

bu arada sonar ın anket sonuçları da böyle çıkmış
pazartesi açıklamıştı
geçen seçimlerde tutturmuşlardı sonuçları

SONAR Araştırma Şirketi, aralarında İstanbul, Ankara, İzmir'in de bulunduğu büyük illerde yaptığı son kamuoyu araştırmasını açıkladı. Hakan Bayrakçı'nın sonuçlarını Twetter'da duyurduğu ankette çarpıcı sonuçlar var.

SONAR'ın CHP'ye yakınlığı ile bilinen sahibi Hakan Bayrakçı, İstanbul, İzmir ve Ankara anket sonuçlarını açıkladı. Bayrakçı'nın Twitter'da duyurduğu rakamlara göre İstanbul'da Kadir Topbaş, Ankara'da Melih Gökçek önde bulunuyor. Ankara'da Gökçek ile CHP adayı Mansur Yavaş arasındaki fark 6 puandan fazla.

İzmir'de CHP adayı Aziz Kocaoğlu yaklaşık 20 puan farkla önde. İstanbul'da ise AK Parti adayı Kadir Topbaş, yaklaşık 5 puan farkla yarışı CHP'li rakibi Mustafa Sarıgül'ün önünde götürüyor.

İSTANBUL

AKP.......... 45.3
CHP.......... 40.6
MHP.......... 5.6
HDP.......... 4.7
DİĞER....... 3.8

ANKARA

AKP.......... 46.2
CHP.......... 39.9
MHP.......... 10.2
DİĞER........3.7

İZMİR

CHP.......... 51.3
AKP.......... 31.6
MHP.......... 8.1
DİĞER....... 8.9

2009 YEREL SEÇİM SONUÇLARI NASILDI? (2009 SEÇİM SONUÇLARI)

ANKARA

1. AK PARTİ 38,5
2. CHP 31,5
3. MHP 26,9

İSTANBUL

1. AK PARTİ 44.0
2. CHP 37,0
3. MHP 5,1

İZMİR

1. CHP 55,2
2. AK PARTİ 30,7
3. MHP 7,2

http://haber.rotahaber.com/antalya-...eti-sorgula-yerel-secim-sonuclari_446657.html

Son düzenleme:

Yav gene de kule gibi oluyor, bizimkiler evi verdi, uc arsa sahipleri birlesti, 160 metrekareye iki daire uzerinden 10 kat cikacak mutahit. Benim ev 140 metrekare, ondan 20 metrekare daha buyuk alana 10 kat, depreme dayanikli olsun diye.. Benim aklim pek almiyor, en ust kat besik gibi sallanir herhalde Allah muhafaza.. Neyse konu dagilmasin..

25 parti seçime girecek,
peki sizce nicelik mi önemli nitelik mi ?
parti sayısı önemli değil işte, sıyrılabilmek sesini duyurabilmek önemli,
akp 2001 de kuruldu 2002 de iktidar oldu,
bir yılda iktidara gelmeyi başardı, 2002 seçimlerinde de 19 parti arasından iktidara geldi,
demekki neymiş halk fark edebiliyormuş :)
yoo neden Türkiye batsın ki
ben Akp den kötü diğerleri demedim,
halk diyor bakınız seçim sonuçları...

Kentsel dönüşüm uygulamasında imar yönetmeliği nasıl oluyor bilmiyorum ama dediğim gibi kat sayısıyla depreme dayanıklılığın bağlantısı önlenebilir bir durum olsa da kat sayısı arttıkça yapının yükü artacağından kolon-kiriş genişlikleri de artmak zorunda kalacak,bu da ekstra çimento ekstra demir maliyeti demek,bu da her müteahhidin işine gelmiyor tabi o yüzden şantiye aşamasında denetim şart.Tabi ne olura olsun depremde üst katlar çok sallanır.Neyse evet konudan uzaklaşmayalım.

VAlla hepsini birden sececek halimiz yok zaten... AKPnin ustunu kapatip, diger partiler arasinda kafamiza en uygun, secimlerde de en fazla oyu alabilecek parti hangisi ise oyumuzu ona verecegiz elbet... Kimi sehirde CHP, kimi sehirde MHP olacak bu simdilik.. Genel secimlerde gene konusulur.

ne yapalım yani kalkıp hepimiz bir parti kurup içinden başbakan mı çıkaralım? şöyle yaptı böyle yaptı da mı demeyelim yani?
şaka mı yapıyorsunuz ciddi mi anlamadım?

ne yapalım yani kalkıp hepimiz bir parti kurup içinden başbakan mı çıkaralım? şöyle yaptı böyle yaptı da mı demeyelim yani?
şaka mı yapıyorsunuz ciddi mi anlamadım?

yoo ayrı ayrı kurmanıza gerek yok 30 kişi toplaşıp kurun, diğerleride oy versin :))
istediğinizi diyebilirsiniz, size yasak demeyin böyle dediği mi hatırlamıyorum..
valla şaka da yapıyor olabilirim, ciddi de söylemiş olabilirim nasıl algılarsanız işte
polemikten hoşlanmıyorum şaka olarak algılayın siz olur mu.

ya bu siyasette neden herkes her alıntıyı polemik olarak algılıyor ?
ki ben öyle cok zıt olduğum kişilerle bile polemiğe girmemek için uğraşırım, girmem de.

şaka yapıyor olabilirsiniz ciddi de olabilirsiniz ama ben nasıl algılarsam öyle mi olsun:44:
valla kurdugunuz cümlelerden hiçbir şey anlamadım neyse size iyi günler.

Son düzenleme:

bilmem neden öyle algılanıyor ?
bir ara munenin yazısında okudum yanlış da hatırlıyor olabilirim sürekli alıntılamak polemiğe girer gibi bişeydi sanırım ondan olsa gerek..
valla ben ciddi söyledim demek
siz nasıl algılamak isterseniz demek..

Izmir verdigi verginin nerdeyse 4 te birini odenek olarak aliyor.istanbul yarisini aliyor.buna ragmen adam ekstradan hazineye para yatiriyor.bu biriktirip sonradan yapmak gibi.ki gecen yillarda adam odenek istedi trambay icin.devlet odenek cikarmadi.
Bu devirde kimse iyi degil ama kimse bu kadarda soyamaz.zam odemekten anamiz agladi.su an bilal erdogan amerikan vatandasi.babasida otamatikman oyle.vahdettin gibi kacacaklar ulkelerinden bizim paralarimizla.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

kimse istemiyordu iyi değildi madem senelerdir neden başımızdalar dimi :)

isteyenler sayesinde. isteyen de niye istiyorsa ister kendi bilir .

sonuçta nerdeyse türkiyenin yarısından bahsediyoruz, demokrasi budur.

kimse istemiyordu iyi değildi madem senelerdir neden başımızdalar dimi :)

isteyenler sayesinde. isteyen de niye istiyorsa ister kendi bilir .

sonuçta nerdeyse türkiyenin yarısından bahsediyoruz, demokrasi budur.

Turkiye'nin yuzde 38 inden bahsediyorsunuz. Iyi degil diyen Turkiye'deki kalan diger yuzde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…