Erdoğan'ı kimler neden hedef aldı?

BAtirmadiklari ne malum? Bulent Arinc biz gidersek yeni gelen hukumet uc ay maaslari odeyemez dedi. Kimbilir parlak yildizlarin ardinda bizi nasil bir enkaz bekliyor gorecegiz..

ne anlamda dedi sizce :) ???

ben kendi adıma daha farklı anlamlar çıkardım bunu demesinden

adam salak mı kendi partisini kötüleyecek :)

batırmış olsalar kendileri maaş ödeyemiyo olurlardı şimdiye kadar zaten 12 yıldır

ne anlamda dedi sizce :) ???

ben kendi adıma daha farklı anlamlar çıkardım bunu demesinden

adam salak mı kendi partisini kötüleyecek :)

Ne cikardiniz hanfendi? Ne cikacak, iki iki daha dort. Oncelikle tehdit ediyor, sonrasinda da bir gercegi vurguluyor. Kimbilir ne katakullilerle maas oduyorlar, gelen bunu devam ettirebilir mi? Ettiremez. Kanuni yollardan da belli ki maaslar odenemez durumda.. Saka desem, her sakanin altinda bir gercek payi vardir. Zaman saka edilecek zaman degil. Eeee? Ne kaldi geriye? Cumhuriyet tarihinde hic bir hukumet boyle bir enkaz birakmamistir.. Korkmaniz gerek biraz, koru korune desteklenmez bir parti.

karşınızda olsam döversiniz siz beni

korktum ne yalan söyleyeyim

saygıdan güzel konuşmadan bahsetmiştim, yanılmışım :)

ne körüm ne de başka bir şey :)

kendimi çok eleştiren ve eksik yanlarımı düzeltmeye çalışan bir insanımdır, bir başkasını eleştirmemem mümkün değil

ona körü körüne bağlanmam da mümkün değil :)

size yazmamak en iyisiymiş en iyisi mi ben yazmayayım en son paparayı fena halde yiyeceğim

ne yazık ki!!!!

Benden mi korktunuz? Yanlis adrestesiniz. Korkmaniz gerekenler ben degilim. dogruyu soyleyen dokuz koyden kovulurmus, o hesap oldu bu da..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…