Epilepsi teshisi

Cok gecmis olsun gebelik dusunmuyorum zaten kucuk cocugum var o buyusun biraz . Peki epilepsi ilaclarini yan etkileri neler baska bir uye kilo aldirdi ve saçlarımi doktu demis

Ben bu yan etkilerin hiçbirini yaşamadım. Kilom biraz zaten vardı öncesinde de. Ekstra eklenmedi. Saçlarım da sağlıklıydı.

Epilepsi ilaçlarının yan etkileri yine sinirsel ya da başdönmesi gibidir aslında.

Mesela nöbet şiddetine göre bazı doktorlar hastaları yüksek miligramla başlatıp başdönmesine neden oluyor. O zaman ilacı düşürmek veya değiştirtmek gerekiyor.
Kontrollerde böyle bir kaç kişiye denk gelmiştim.

Epilepsi ilacını kullanmamak kullanmaktan daha zararlı unutmayın. Eğer yeni bir doktora gitmenize daha zaman varsa ilacı için. Ben hamilelikte bile nöbet geçirme riskine karşı düzenli içtim. Sadece uygun etken maddeyi doktor bilir.
Size verilen ilacın etken maddesi ne?

Epilepsinin farkli cesitleri var.ama temel olarak buyuk nobetler ve kucuk nobetler olarak ikiye ayrilir.bayilmalar buyuk nobetlerdir.kucuk nobetlerde ise dalmalar sicramalar el titremesi bile yer alir.yani bunlarin herhangi biri bile epilepsi nobeti olabilir.epilepsinin en temel testi eeg dir.eeg cekildi ve buna ragmen net teshis konamadiysa ilac denenebilir.ama ben sizin yerinizde olsam iyice arastirip epilepsi konusunda uzmanlasmis 3. bir hekime daha danisirdim.ucununde fikri ortaksa ilac kullanirdim.ege taraflarinda olsaniz hekim onerirdim ama ankaradaymissiniz.iyi arastirmanizi tavsiye ederim.saglikla kalin.

Merhabalar oğlum da epilepsi hastasi kullandığım ürün onun beynindeki noromotorlari onarıp tedavi etmesini sağlayıp aynı zamanda nöbet geçirmesine izin vermiyor kesinlikle tavsiye ediyorum bana ulaşın lütfen elimden geleni yaparım.

Bana da yazar mısınız ozelden kullandığınız ürünü

Bahsettiğiniz ürünün ismini bana da atarmısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…