Jinekoloji Endometriozis ● Adenemyozis ● Çikolata Kisti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarim en doğrusu neyse ona karar verirsin ablacim rabbim yardimcin olsun

Ben de endometriozis var derin endometriozis olarak geçiyor benimki de başka organlarda da görülüyor bağırsakta mesanede falan da vardı onlardan da ameliyat oldum o zaman ameliyat mecbur evet visanne derin endometriozise çok önerilmiyo pek işe yaramıyo diğer organlardaki büyümeye o yüzden ameliyat demiştir ama doktoru da çok önemli ben jinekolog onkoloğa oldum tavsiyem sizin de onlara olmanız mantık olarak kanser ameliyatı mantığı çünkü bizimki en iyi onlar yapıyor

Zaten onkoloğun olduğu bir hastanede olmak zorundasın dedi.
Ameliyata dahil olması gerekirmiş.
Ama iyileşme süreci ve ameliyatın zamanı bana uymuyor.
Sizede çok geçmiş olsun. Çok zor bir hastalık ve insanlar çektiğimiz ağrıyı anlamıyor

Ne yazık ki evet anlamıyorlar çok geçmiş olsun bu hastalıkla yaşamayı öğrenmek gerekiyo ne yazık ki ameliyat da kesin çözüm olamıyo yine de ihmal çok etmeden olmak gerekiyo

Öyle ne yazık ki ağrısız bir günüm bile yok hep çok özenmişimdir regl döneminde bile ağrı çekmeyen insanlara benim her gün regl olmuş gibi ağrım oluyo ya belimde de platin var her regl döneminde dik duramaz yürüyemez hale geliyorum acilde narkotik serum yiyodum ameliyat öncesi her ay şimdi idare ediyorum iğneyle de. Ben ameliyat olalı 2 yıl oldu inşallah sizin süreciniz daha ağrısız daha kolay geçer hemen iyileşir sağlığınıza kavuşursunuz ameliyat sonrası en azından bir süre ağrıda ciddi azalma oluyo

Ayağa, topuğa, bacağa vuruyor. Dik yürüyemiyorum, engelliyor
Ameliyat olun geciktirmeyin ben oldum 2 aydir adetim o kadar rahat geciyorki cok sukur.rabbim o agrilari bir daha yasatmasin insanin yasam kaliteso dusuyormus ben yasamamisim 2 yildir surunuyormusum

Benimde 2 ay oldu agrisiz adet olmak ne guzelmis :)yasamak bu olsa gerek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…